et 12 alexxx_tzupy v meph_frumossu 5 -5
et 12 alexxx_tzupy v meph_frumossu 5 -5
Etapa 11: fifa_for_fun v cosmin_marin25 ( 2 - 2 ) Revenire de la 0-2, dar incepem sa adunam punct cu punct pentru barem ![]()
Etapa 12: cosmin_marin25 v i0nutz83 ( 2 - 0 ) Bafta Ionute ... ai ratat cat in 3 meciuri ...
Etapa 13: alinn50c v cosmin_marin25 ( 5 - 2 )
Etapa 14: blind1ro v cosmin_marin25 ( 0 - 0 )
Etapa 13: meph_frumossu v puricele88 2-0 Nu joc absolut nimic.
Etapa 14: puricele88 v fifa_for_fun 1-1
alinn50c v cosmin_marin25 = 5 - 2 , etapa 13
Etapa 13
danny1ok v blind1ro 3 - 1 am fost gata-gata sa-l injur un pic, dar ne stim de prea mult timp ![]()
Etapa 14
blind1ro v cosmin_marin25 0 - 0 . Ratari Gilardino si Murgu, cat cuprinde . Oricum, Cosmin e un baiat cu bun-simt. Apropos, eu si Cosmin, salutam locul 11 din Divizia B ,singurul loc de doua ori fruntas!
etapa 13
marianbolohan v ronaldo_0201 2-1 13,numar cu ghinion
etapa 13
fifa_for_fun v alexxx_tzupy 6-5 .... etapa cu noroc :X
pentru unii cu noroc pentru altii nu.....da pentru cei mai multi cu ghinion:))
Etapa 14
ronaldo_0201 1 v 2 fallenangell002000, un meci echilibrat, un golazo al meu de la 30 de metri si o presiune mare din partea lui pe finalul meciului. Un egal poate era mai just, dar nu mereu primesti ceea ce meriti in fotbal:) bafta pe viitor Ronnie ![]()
etapa 14: danny1ok v marianbolohan 3-1
Etapa 13
fallenangell002000 3 v 2 quitarr
Etapa 14
ronaldo_0201 1 v 2 fallenangell002000, un meci echilibrat, un golazo al meu de la 30 de metri si o presiune mare din partea lui pe finalul meciului. Un egal poate era mai just, dar nu mereu primesti ceea ce meriti in fotbal:) bafta pe viitor Ronnie
meci frumos cu un gol de la 30 metri...
frumos oricum bafta si tie domn doctor:P
un clasament ceva ? ![]()
Etapa 14 f1or_cs v s3rgyu_adriano_13 0-2... Cam nedrept dar asta e. ![]()
Etapa 13
s3rgyu_adriano_13 v mihai1411 2-2,prea multe ratari
Etapa 13 s3rgyu_adriano_13 v mihai1411 2-2
Super meci . Inceputul al lui , a ratat din orice pozitie si am facut eu 2-0 . Pe final am inceput sa atac si eu si m-a egalat. Am ratat cu poarta goala(am tras in jucatorul meu) , iar la ultima faza am ratat singur (Taddei nu mai putea sa alerge) . Oricum sunt multumit.
P.s. Alex dai o bere pentru rezultatul asta. Te depasea Mihai daca nu faceam eu egal ![]()
ba' gata, am schimbat gazonul, sa vedeti acu ![]()
Craciun Fericit si un An nou cu multe bucurii si impliniri.

L fel va doresc...un craciun fericit si un an nou cu multe bucurii!
Plec intr-o mini-vacanta si revin duminica 28 decembrie, pe seara. Etapele sunt jucate la zi, daca se mai afiseaza altele, sunt nevoit sa le aman. Eu sper insa sa se afiseze mai multe etape si sa se lase timp de jucat pana undeva pe 4 sau 11 ianuarie, ca fiecare dinte noi cred ca va mai lipsi in perioada asta.
Sa aveti Sarbatori fericite!
Etapa 13
klaus_e89 v f1or_cs amanare...
Etapa 14 : mihai1411 v meph_frumossu aman...o sa fiu plecat mai mult...Sarbatori fericite !
et 14 quitarr v klaus_e89 nu l-am gasit zilele astea .. acum sunt plecat eu .. AMANARE
aman si eu ce etape am,plec maine la vatra dornei si vin in jur de 5
Craciun Fericit tuturor si La Multi Ani
niste etape?
adica cele 2 ramase din tur