FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«167891026»
alexxx_tzupy21.12.2008 20:37

et 12 alexxx_tzupy v meph_frumossu 5 -5

KINSKI21.12.2008 20:51

Etapa 11: fifa_for_fun v cosmin_marin25 ( 2 - 2 ) Revenire de la 0-2, dar incepem sa adunam punct cu punct pentru barem :boxing:

Etapa 12: cosmin_marin25 v i0nutz83 ( 2 - 0 ) Bafta Ionute ... ai ratat cat in 3 meciuri ...

Etapa 13: alinn50c v cosmin_marin25 ( 5 - 2 )

Etapa 14: blind1ro v cosmin_marin25 ( 0 - 0 )

pda21.12.2008 20:59

Etapa 13: meph_frumossu v puricele88 2-0 Nu joc absolut nimic.

 

Etapa 14: puricele88 v fifa_for_fun 1-1

AliN4u21.12.2008 22:16

alinn50c v cosmin_marin25 = 5 - 2 , etapa 13

blindica21.12.2008 22:30

Etapa 13

 

danny1ok v blind1ro 3 - 1 am fost gata-gata sa-l injur un pic, dar ne stim de prea mult timp :kisstogether:

 

 

Etapa 14

 

blind1ro v cosmin_marin25 0 - 0 . Ratari Gilardino si Murgu, cat cuprinde . Oricum, Cosmin e un baiat cu bun-simt. Apropos, eu si Cosmin, salutam locul 11 din Divizia B ,singurul loc de doua ori fruntas!

ronaldo_020121.12.2008 22:35

etapa 13

 

marianbolohan v ronaldo_0201 2-1 13,numar cu ghinion

branica22.12.2008 07:07

etapa 13

fifa_for_fun v alexxx_tzupy 6-5 .... etapa cu noroc :X

ronaldo_020122.12.2008 08:49

pentru unii cu noroc pentru altii nu.....da pentru cei mai multi cu ghinion:))

DoctorLov22.12.2008 09:20

Etapa 14

 

ronaldo_0201 1 v 2 fallenangell002000, un meci echilibrat, un golazo al meu de la 30 de metri si o presiune mare din partea lui pe finalul meciului. Un egal poate era mai just, dar nu mereu primesti ceea ce meriti in fotbal:) bafta pe viitor Ronnie :)

marianb22.12.2008 09:36

etapa 14: danny1ok v marianbolohan 3-1

DoctorLov22.12.2008 10:30

Etapa 13

 

fallenangell002000 3 v 2 quitarr

ronaldo_020122.12.2008 11:18
Etapa 14

 

ronaldo_0201 1 v 2 fallenangell002000, un meci echilibrat, un golazo al meu de la 30 de metri si o presiune mare din partea lui pe finalul meciului. Un egal poate era mai just, dar nu mereu primesti ceea ce meriti in fotbal:) bafta pe viitor Ronnie :)

meci frumos cu un gol de la 30 metri...:)) frumos oricum bafta si tie domn doctor:P

DoctorLov22.12.2008 12:47

un clasament ceva ? :smartass:

Sergyu1622.12.2008 13:36

Etapa 14 f1or_cs v s3rgyu_adriano_13 0-2... Cam nedrept dar asta e. :console:

mihai141122.12.2008 16:46

Etapa 13

 

s3rgyu_adriano_13 v mihai1411 2-2,prea multe ratari

 

Sergyu1622.12.2008 16:47

Etapa 13 s3rgyu_adriano_13 v mihai1411 2-2

 

Super meci . Inceputul al lui , a ratat din orice pozitie si am facut eu 2-0 . Pe final am inceput sa atac si eu si m-a egalat. Am ratat cu poarta goala(am tras in jucatorul meu) , iar la ultima faza am ratat singur (Taddei nu mai putea sa alerge) . Oricum sunt multumit.

 

P.s. Alex dai o bere pentru rezultatul asta. Te depasea Mihai daca nu faceam eu egal :whistle:

i0nutz8322.12.2008 19:02

ba' gata, am schimbat gazonul, sa vedeti acu ;)

GOD23.12.2008 11:47

Craciun Fericit si un An nou cu multe bucurii si impliniri.

 

 

28badsanta31ff7.jpg

ronaldo_020123.12.2008 14:00

L fel va doresc...un craciun fericit si un an nou cu multe bucurii!

KINSKI23.12.2008 20:00

Plec intr-o mini-vacanta si revin duminica 28 decembrie, pe seara. Etapele sunt jucate la zi, daca se mai afiseaza altele, sunt nevoit sa le aman. Eu sper insa sa se afiseze mai multe etape si sa se lase timp de jucat pana undeva pe 4 sau 11 ianuarie, ca fiecare dinte noi cred ca va mai lipsi in perioada asta.

Sa aveti Sarbatori fericite!

F1oRinho23.12.2008 23:07

Etapa 13

 

klaus_e89 v f1or_cs amanare...

meph_frumossu23.12.2008 23:40

Etapa 14 : mihai1411 v meph_frumossu aman...o sa fiu plecat mai mult...Sarbatori fericite !

quitarr24.12.2008 15:32

et 14 quitarr v klaus_e89 nu l-am gasit zilele astea .. acum sunt plecat eu .. AMANARE

mihai141125.12.2008 14:28

aman si eu ce etape am,plec maine la vatra dornei si vin in jur de 5

 

Craciun Fericit tuturor si La Multi Ani

ronaldo_020125.12.2008 20:14

niste etape?:P adica cele 2 ramase din tur

«167891026»