FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«15678926»
blindica18.12.2008 14:36

Etapa 11

 

ronaldo_0201 v blind1ro 3 - 1 Daca voi va distrati facand doar 2 faze pe meci este cam aiurea. Nu inteleg de ce trageti cu disperare de un loc in divizie, incat sa jucati in halul asta. Nu meritam sa castig,dar nici nu am tragere sa joc contra unui asemenea stil de joc. Sunteti tineri, aveti poate cativa ani de obsesie care sa mai urmeze pe acest forum . Incercati sa mentineti placerea jocului. Eu am fost luat la misto pt un qw in min . 90 de un jucator puternic. Luati-va echipe de 2-3 stele ca sa aveti scuze ca jucati asa... Bafta !

 

Etapa 12

 

blind1ro v alinn50c 2 - 2 :thumbdown:

quitarr18.12.2008 16:32

et 11 danny1ok v quitarr 1-2

ronaldo_020118.12.2008 17:11

Etapa 12

 

ronaldo_0201 v danny1ok 4-3 meci nebun!! 0-1 2-1 2-2 4-2 4-3...bft in continuare danny

marianb18.12.2008 17:37

etapa 12: quitarr v marianboloha 2-3, nu meritam sa castig

i0nutz8318.12.2008 17:42

@blindica, las-o tata mai usor, sa nu-ti creasca tensiunea !

mihainho8619.12.2008 17:50

Plec in vacanta pana pe 5-6 ian.

Aman tot

Multumesc.

marianb19.12.2008 18:47

etapa 11: marianbolohan v f1or_cs astept

Sergyu1619.12.2008 18:51

Pentru cei care nu au fost pe conferinta , a spus i0nutz ca mai afisaza celelalte 5 etape ale turului si ne da termen pana pe 7-8 ianuarie. Sa aavem un program mai lejer cu sarbatorile. Asadar Sarbatori Fericite tuturor , si cand ne mai gasim mai jucam cate o etapa intre Craciun si Revelion :beer2:

mihai141120.12.2008 07:25

Etapa 11

 

fallenangell002000 v mihai1411 0-3,prea drastic scorul,a ratat mult

 

 

klaus a spus ca amana el meciul cu mine

F1oRinho20.12.2008 12:06

Etapa 11

 

marianbolohan v f1or_cs amanare daca nu apucam sa jucam

KINSKI20.12.2008 15:09

Etapa 9: s3rgyu_adriano_13 v cosmin_marin25 ( 3 - 3 )

Etapa 10: cosmin_marin25 v meph_frumossu ( 1 - 2 )

Etapa 11: fifa_for_fun v cosmin_marin25 - nu am dat de fifa_for_fun, nu mi-a raspuns la mesajele lasate offline, nu am vazut sa anunte ceva pe site

Etapa 12: cosmin_marin25 v i0nutz83 - a zis Ionut ca jucam maine, eu voi fi disponibil incepand cu ora 20:00

alexxx_tzupy20.12.2008 16:43

aman cu meph

marianb20.12.2008 17:08

etapa 11: marianbolohan v f1or_cs 2-1

AliN4u20.12.2008 18:27

etapa 11 : i0nutz83 v alinn50c = 1 - 5

pda20.12.2008 19:07

Aman etapa 11: klaus_e89 v puricele88

blindica20.12.2008 19:15

21:02 etape, clasament :bananadance: ? glumesc, bineinteles...

Vertigo21.12.2008 08:47

Etapa 4 - serilius_2005 v hitchockian - restanta, asteptam sa revina serilius

Etapa 6 - Costinn_89 v hitchockian -nu m-am coordonat cu costinn, daca nu apucam azi, aman eu ...

Etapa 7 - hitchockian v Danny_racari_92 1-3 - grozav jucator, cred ca el va castiga Liga 2

Etapa 8 - lizzzzzzzzzzard v hitchockian 3-6 - meci dement, am revenit de la 2-3

 

 

branica21.12.2008 08:55

etapa 11

fifa_for_fun v cosmin_marin25 .... aman ....

 

ronaldo_020121.12.2008 09:34
Etapa 4 - serilius_2005 v hitchockian - restanta, asteptam sa revina serilius

Etapa 6 - Costinn_89 v hitchockian -nu m-am coordonat cu costinn, daca nu apucam azi, aman eu ...

Etapa 7 - hitchockian v Danny_racari_92 1-3 - grozav jucator, cred ca el va castiga Liga 2

Etapa 8 - lizzzzzzzzzzard v hitchockian 3-6 - meci dement, am revenit de la 2-3

ai gresit Liga my friend:P

AliN4u21.12.2008 15:39

etape ? clasament ?

Sergyu1621.12.2008 19:26

Ioane nu ne pui si noua restul etapelor din tur? Sa avem ce face de Craciun. :drunk:

i0nutz8321.12.2008 19:26

Am pus 2 etape. Ramasese ca pun luni pentru tot turul, cu termen pana dupa anul nou. Vad ca nu vreti asa, prin urmare cele doua au termen pe 24 decembrie la pranz, dupa care altele doua si tot asa.

KINSKI21.12.2008 19:29
Am pus 2 etape. Ramasese ca pun luni pentru tot turul, cu termen pana dupa anul nou. Vad ca nu vreti asa, prin urmare cele doua au termen pe 24 decembrie la pranz, dupa care altele doua si tot asa.

 

 

Pai cine a zis ca nu vrea? Vor fi o groaza de amanari, ca fiecare mai pleaca zilele astea. Mai bine facem tot ca la divizia 2, sa fie pus tot turul pana pe 11 ianuarie.

i0nutz8321.12.2008 19:35

Apropo de meciul nostru, l-am amanat in contul meu, il jucam imediat.

Sergyu1621.12.2008 19:37

Ioane eu cred ca ar fi mai bine pentru toata lumea sa fie ca in B . Ia aratami-l pe ala care nu vrea sa vezi ce-i fac :boxing: . Serios acu , cred ca ar trebui puse restul etapelor cu termen pana dupa sarbatorile astea. Altfel toata lumea amana meciuri si o sa fie urat.

«15678926»