Etapa 11
ronaldo_0201 v blind1ro 3 - 1 Daca voi va distrati facand doar 2 faze pe meci este cam aiurea. Nu inteleg de ce trageti cu disperare de un loc in divizie, incat sa jucati in halul asta. Nu meritam sa castig,dar nici nu am tragere sa joc contra unui asemenea stil de joc. Sunteti tineri, aveti poate cativa ani de obsesie care sa mai urmeze pe acest forum . Incercati sa mentineti placerea jocului. Eu am fost luat la misto pt un qw in min . 90 de un jucator puternic. Luati-va echipe de 2-3 stele ca sa aveti scuze ca jucati asa... Bafta !
Etapa 12
blind1ro v alinn50c 2 - 2 ![]()
