FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«13456726»
mihai141114.12.2008 11:29

Etapa 9

 

danny1ok v mihai1411 1-9

 

 

Etapa 8

 

mihai1411 v ronaldo_0201 3-0

 

ronaldo_020114.12.2008 12:20

confirm...

mihainho8614.12.2008 12:49

Etapa 8

mihainho_86 v fallenangell002000 2-1

quitarr14.12.2008 13:10

quitarr v ronaldo_0201 .... 2-1

Sergyu1614.12.2008 13:13

Etapa 10 mihainho_86 v s3rgyu_adriano_13 0-1

 

Etapa 8 alinn50c v s3rgyu_adriano_13 3-6 Imi pare rau , a mers execrabil. Meciul a fost insa superb.

AliN4u14.12.2008 13:40
Etapa 10 mihainho_86 v s3rgyu_adriano_13 0-1

 

Etapa 8 alinn50c v s3rgyu_adriano_13 3-6 Imi pare rau , a mers execrabil. Meciul a fost insa superb.

 

esti generos

 

superb pentru tine ca ti-a intrat tot si mie nici jumate

Sergyu1614.12.2008 13:49

Probabil :))

blindica14.12.2008 14:11

Etapa 8

 

blind1ro v fifa_for_fun 1 - 0

 

 

 

 

Etapa 9

 

quitarr v blind1ro 3 - 4 Prima victorie . Un meci in 2 reprize diferite.

 

 

 

Etapa 10

 

blind1ro v i0nutz83 4 - 4 Show Murgu si Martins :wanker:

mihai141114.12.2008 15:14

Etapa 10

 

mihai1411 v marianbolohan 5-1

 

marianb14.12.2008 15:14

etapa 9: marianbolohan v puricele88 2-0

ronaldo_020114.12.2008 15:25

Etapa 9

 

ronaldo_0201 v f1or_cs 5-1

i0nutz8314.12.2008 17:48

1. i0nutz83 - quitarr 4-4

ronaldo_020114.12.2008 18:06
quitarr v ronaldo_0201 .... 2-1

Etapa 10

 

alexxx_tzupy14.12.2008 20:19

et8 alexxx_tzupy v marianbolohan 4-0

klaus_e8914.12.2008 21:15

Etapa 5 : klaus_e89 2 - 4 fifa_for_fun ... nimic nu joc

Etapa 6 : i0nutz83 1 - 2 klaus_e89

Etapa 7 : klaus_e89 4 - 7 alinn50c ... cel mai nedrept meci de cand joc fifa ; am dominat la toate capitolele : eu 14 suturi pe spatiul portii el 9, eu posesie 64% el 36% ; oricum asta este farmecul :) bafta amice :*

alexxx_tzupy14.12.2008 21:38

et 10 alexxx_tzupy v klaus_e89 6-2

branica15.12.2008 07:37

restanta etapa 5

klaus_e89 v fifa_for_fun 2-4

etapa 8

blind1ro v fifa_for_fun 1-0 ...

etapa 9

fifa_for_fun v i0nutz83 4-1

i0nutz8315.12.2008 16:30

clasamentul mult-asteptat

untitled.png

blindica15.12.2008 17:10

@ionutz, imi cer scuze, dar este o greseala in linia mea de clasament . Aceasta este astfel :

 

 

10 Meciuri 2 victorii|3 egaluri |5 infrangeri |16 GoluriDate- 20 GolLuate | -4 | 9 puncte

F1oRinho15.12.2008 17:33

Etapa 8

 

f1or_cs v quitarr 3-2

 

Etapa 10

 

f1or_cs v danny1ok 4-3

 

2 victorii cu noroc de care aveam mare nevoie :D

mihai141115.12.2008 18:50

RESTANTA

Etapa 7

 

quitarr v mihai1411 2-4

 

repet,la primul vostru qw,numai qw joc tot meciul,ca inseamna ca asa va place sa jucati

 

in curand fac si cupa,tot cu restrictie de qw,cine nu vrea sa participe,este rugat sa anunte

 

meph_frumossu15.12.2008 19:08

si eu am 7 meciuri si 12 puncte....probabil ai sarit peste un meci

Sergyu1615.12.2008 19:13

Ionutz am facut si eu un clasament. Si te pot ajuta un pic. Vezi daca ai luat in considerare meciurile :

 

Etapa 2 blind1ro v klaus_e89 0-1

Etapa 6 blind1ro v meph_frumossu 1-3

 

Dupa calculele mele aceste meciuri nu au fost luate in considerare. Daca gresesc te rog sa ma corectezi. Sper ca ti-am fost de ajutor . In rest liniile de clasamnent coincid.

blindica15.12.2008 21:14
@ionutz, imi cer scuze, dar este o greseala in linia mea de clasament . Aceasta este astfel :

 

 

10 Meciuri 2 victorii|3 egaluri |5 infrangeri |16 GoluriDate- 20 GolLuate | -4 | 9 puncte

 

@sergiu, merci ca-mi urmaresti statistica :)), dar m-am autosesizat chiar eu.

klaus_e8915.12.2008 22:29

Etapa 8 : cosmin_marin25 v klaus_e89

Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86

Etapa 10 : alexxx_tzupy 6 - 2 klaus_e89 ... am condus de 2 ori si am jucat bine pana mi-a sunat telefonul si am inceput sa ma cert x( bafta tzup

 

«13456726»