FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1234526»
i0nutz8309.12.2008 17:39

Over 3,5 la Chelsea + CFR nu da gol :)

mihainho8609.12.2008 18:35

aman cu quitar,chiar dak nu m-a cautat mai mult de cat l-am cautat:) ( mi-a zis aseara sa jucam..cand am vazut mesaju' era offline;azi i-am lasat eu offline,inainte sa posteze p forum,dar asta e)

Etapa 5

ronaldo_0201 v mihainho_86 2-3

marianb09.12.2008 19:11

etapa 5: marianbolohan v alinn50c 4-2

AliN4u09.12.2008 19:14

spre 'B'

 

--

 

etapa 1 , f1or_cs v alinn50c = 4 - 5

 

 

DannY_109.12.2008 19:39

Etapa 6

mihainho_86 v danny1ok 3-4

pda09.12.2008 19:39

Etapa 7: ronaldo_0201 v puricele88 2-1

 

Etapa 5: f1or_cs v puricele88 0-1 Multumesc!

Sergyu1609.12.2008 19:43

Etapa 7 s3rgyu_adriano_13 v i0nutz83 4-3 Super meci. Bafta Ionutz!

i0nutz8309.12.2008 19:53

sa fie, dar cred ca ma intorc de unde tocmai am promovat :) e prea mare diferenta ...

ronaldo_020109.12.2008 20:32

Etapa 5

 

ronaldo_0201 v mihainho 2-3

 

 

Etapa 7

 

 

ronaldo_0201 v puricele88 2-1

ronaldo_020109.12.2008 21:11

Etapa 6

 

alexxx_tzupy v ronaldo_0201 3-3 frumos meci!

marianb09.12.2008 21:24

etapa 7: marianbolohan v mihainho_86 2-1

klaus_e8909.12.2008 21:24

daca nu reusesc sa joc meciul cu sergiu cer amanare ... multumesc :)

DannY_109.12.2008 22:18

Etapa 5

danny1ok v cosmin_marin25 5-3

marianb09.12.2008 22:36

etapa 6: cosmin_marin25 v marianbolohan 2-4

blindica10.12.2008 05:52

Sunt cam dupa ora 19:00 azi acasa ( miercuri) , am lucrat aseara, daca m-ati cautat. Multumesc !

 

P.S. : La multi ani , Klaus ! Hai Steaua !

Sergyu1610.12.2008 12:56

Etapa 3 klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13 4-3 ... Aveam o parere buna despre jocul tau . Mi-am schimbat-o total. Tot ce faci este sa dai mingea la portar sau fundasi si sa dai qw. Asta e. E dreptul tau.

DoctorLov10.12.2008 17:04

Etapa 6

 

alinn50c 2 v 6 fallenangell002000, as prefera ca adversarii sa nu iasa din joc inainte de fluierul final, ca sa pot salva meciul si sa vad statisticile. Multumesc.

mihai141110.12.2008 17:13

Etapa 5

 

mihai1411 v blind1ro 2-1

 

blindica10.12.2008 17:18

Etapa 5

mihai1411 v blind1ro 2 - 1 :steag_sah_mic:

 

 

Etapa 7

 

f1or_cs v blind1ro 2 - 2

 

 

Etapa 6

 

blind1ro v meph_frumossu 1 - 3 . A fost mai bun , desi am condus si am avut ceva ratari.

DannY_110.12.2008 17:43
Etapa 6

 

alinn50c 2 v 6 fallenangell002000, as prefera ca adversarii sa nu iasa din joc inainte de fluierul final, ca sa pot salva meciul si sa vad statisticile. Multumesc.

 

 

In 99% din cazuri,daca pierzi,iti garantez ca advesarul nu va iesi inainte de fluierul final.E testat.:))

quitarr10.12.2008 21:09

RESTANTA -

 

et 4 mihainho_86 v quitarr 2-4

klaus_e8911.12.2008 00:00

Etapa 1 : fallenangell002000 3 -0 klaus_e89 ... scor nedrept :(

Etapa 2 : blind1ro 0 - 1 klaus_e89

Etapa 3 : klaus_e89 4 - 3 s3rgyu_adriano_13

Etapa 4 : meph_frumossu 3 - 3 klaus_e89 ... egalat in ultima faza de joc :(

 

@blindi : Multumesc pt urari :* Merg si eu pe 20 acum :)

@sergiu : pana nu rezolv cu calculatorul sa nu mai fragmenteze la modul la care o face acum, alta solutie de joc nu am ... scuze pentru stilul abordat ... ca tot veni vorba lansez o intrebare acum pentru cei care se pricep si ma pot ajuta : Incepuse sa mi se miste prost calculatorul pentru ca nu mai dadusem un format de mult (trecuse vreun an) si in plus imi si fragmenta fifa in asa fel in cat nu puteam juca. Acum dupa ce am reinstalat windowsul, fifa continua sa fragmenteze, nu la fel ca inainte dar tot ... Stie cineva ce are, sau ce pot face ?

 

cu fallen am jucat meciul din 3 bucati din cauza ca fragmenta ... odata 25 minute, pe urma 20 si cealalta repriza dupa ce am formatat :|

mihai141111.12.2008 17:07

Etapa 6

 

mihai1411 v f1or_cs 6-4

 

klaus_e8911.12.2008 17:56

ma ajuta si pe mine cineva ?

alexxx_tzupy11.12.2008 21:01

et 5 quitarr v alexxx_tzupy 3-4

«1234526»