FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12326»
i0nutz8306.12.2008 16:01

meciuri, rezultate

pda06.12.2008 16:28

Etapa 4: puricele88 v mihai1411 2-1

 

Etapa 1: puricele88 v mihainho_86 3-2

mihai141106.12.2008 16:28

Etapa 4

 

puricele88 v mihai1411 2-1

 

i0nutz8306.12.2008 16:32

2. i0nutz83 v ronaldo_0201 1-2..

 

 

ronaldo_020106.12.2008 16:53

Etapa 2

 

i0nutz83 v ronaldo_0201 1-2 bafta in cnt ionutz!

mihai141106.12.2008 16:54

Etapa 2

 

mihainho_86 v mihai1411 4-7

 

Sergyu1606.12.2008 20:21

Etapa 4

 

blind1ro v s3rgyu_adriano_13 1-2

 

Mari emotii . Am jucat slab , am avut noroc , penalty inventat , plus ocazii ratate de el.

blindica06.12.2008 20:26

Etapa 3

 

puricele88 v blind1ro 0 - 0 N-a vrut sa intre !

 

 

 

 

Etapa 4

 

blind1ro v s3rgyu_adriano_13 1 - 2 Per total a meritat victoria, chiar daca a fost un penalty naspa in min 1-2, si am avut si niste mici ratari.Poate fi si ghinion dar sa nu caut scuze. Simt ca am intrat intr-o etapa de pace cu Sergiu :inlove:

 

 

 

DannY_107.12.2008 09:27

Etapa 3

danny1ok v i0nutz83 4-3

Sergyu1607.12.2008 09:41

Etapa 2

 

s3rgyu_adriano_13 v fallenangell002000 1-4

 

Etapa 1

 

marianbolohan v s3rgyu_adriano_13 6-1

 

 

 

Iar incep slab . Trebuie sa imi revin , daca nu vreau emotii.

ronaldo_020107.12.2008 12:02

Etapa 1

 

ronaldo_0201 v fifa_for_fun 6-1

DannY_107.12.2008 12:21

Etapa 2

fifa_for_fun v danny1ok 1-7

marianb07.12.2008 12:39

etapa 3: marianbolohan v fifa_for_fun 2-1

DannY_107.12.2008 13:02

Etapa 1

danny1ok v meph_frumossu 3-2

branica07.12.2008 14:05

etapa 1

ronaldo_0201 v fifa_for_fun 6-1

 

etapa 2

fifa_for_fun v danny1ok 1-7

 

etapa 3

marianbolohan v fifa_for_fun 2-1

 

Bubutza, cred ca ma ingroapa si pe mine Sevilla asta ... e praf rau ....

DoctorLov07.12.2008 14:07

te salvez eu, intra sa jucam etapa :D

ronaldo_020107.12.2008 14:08
:))il salvezi cu inca o infrangere:))
DannY_107.12.2008 14:26

Mai lasa-l putin ca e in stare de soc:)).

bubutza07.12.2008 14:36
Bubutza, cred ca ma ingroapa si pe mine Sevilla asta ... e praf rau ....

 

eu te-am avertizat... :thumbdown:

marianb07.12.2008 16:15

etapa 4: i0nutz83 v marianbolohan 0-5

etapa 3: marianbolohan v fifa_for_fun 2-1

etapa 2: meph_frumossu v marianbolohan 2-1

etapa 1: marianbolohan v s3rgyu_adriano_13 6-1

klaus_e8907.12.2008 18:23

Etapa 1 : fallenangell002000 v klaus_e89

Etapa 2 : blind1ro v klaus_e89

Etapa 3 : klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13

Etapa 4 : meph_frumossu v klaus_e89

 

am fost plecat la munte ... de acum pot sa joc etapele

alexxx_tzupy07.12.2008 21:24

et 4 alexxx_tzupy v f1or_cs 4-1

ronaldo_020107.12.2008 21:50

Etapa 4

 

cosmin_marin25 v ronaldo_0201 0-6

ronaldo_020108.12.2008 12:44

alin50c da si tu un semn de viata :bananadance:

AliN4u08.12.2008 13:26
alin50c da si tu un semn de viata :bananadance:

 

etapa 3 , ronaldo_0201 v alinn50c = 2 - 3

«12326»