nu se da edit la un post anterior:P
@ confirm rezultatul
nu se da edit la un post anterior:P
@ confirm rezultatul
et 2 alinn50c v quitarr 3-5
et 2 alexxx_tzupy v puricele88 3-1
Etapa 1
alexxx_tzupy v blind1ro 3 - 2 . M-a batut in min 90. In min 81. aveam 1-2.Concluzie,m-am batut singur. Bafta oricum. Am folosit 2 qw-uri sa degajez mingea ![]()
Etapa 2
blind1ro v klaus_e89 0 - 1 Ghinion incredibil. Nu stiu cand vom scapa de stereotipuri...
Kla da-mi si mie un buzz cand joci , ca nu raspunzi pe mess.
Etapa 2
cosmin_marin25 v f1or_cs 1-2
Etapa 3
f1or_cs v mihainho_86 2-4 parca
Etapa 4
alexxx_tzupy v f1or_cs 4-1
Etapa 1
f1or_cs v alinn50c amanare
Etapa 1
mihai1411 v cosmin_marin25 6-2,bun adversar,a ratat mult
et 3 quitarr v cosmin_marin25 7-1
et 3 mihai1411 v alexxx_tzupy 4-6
ce si le ia cosmin_marin:O
Etapa 1
mihai1411 v cosmin_marin25 6-2,bun adversar,a ratat mult
Merci, Mihai. Poate din runda viitoare intra si golurile, impresia artistica nu ma ajuta prea mult in clasament ![]()
ce si le ia cosmin_marin:O
Vezi ca ai gresit locul in care sa postezi. Tu esti la divizia B. Chiar, nu te-ai saturat atatia ani sa ramai numai in B? Vezi-ti de treaba ta.
macar nu a retrogradat din B.
Etapa 1 : fallenangell002000 3 v 0 klaus_e89
Vezi ca ai gresit locul in care sa postezi. Tu esti la divizia B. Chiar, nu te-ai saturat atatia ani sa ramai numai in B? Vezi-ti de treaba ta.
ma pregatesc inainte... nu intru sa fac figuratie:> ... sa iau 5-6-7 ca tine!
adevarat ca omu zici ca joaca tenis :noexpression:
@Kinski : nu te enerva ma, se intampla sa nu te obisnuiesti cu echipa...nu conteaza cum pierzi atata timp cat oricum pierzi,tot infrangere e. Oricum, chit ca ne intoarcem in Divizia B "Tzusca", pe om tot acolo il gasim,e sponsor oficial...se pregateste, e cu Borcea si Ropotan.
ce- mi place de tine blindica:D...."legenda" pardon... ai aja un simt ascutit al umorului:-"
Etapa 1 : fallenangell002000 3 -0 klaus_e89 ... scor nedrept ![]()
Etapa 2 : blind1ro 0 - 1 klaus_e89
Etapa 3 : klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13
Etapa 4 : meph_frumossu 3 - 3 klaus_e89 ... egalat in ultima faza de joc ![]()
Etapa 4
fifa_for_fun 2 v 3 fallenangell002000, a jucat eroic baiatul, dar cu eliminare din min 70 si autogol nu poti spera la prea multe. GG
Etapa 3
fallenangell002000 1 v 1 meph_frumossu, meci pe contre, rezultat just.
Etapa 1 :
danny1ok v meph_frumossu 3-2
Etapa 2 :
meph_frumossu v marianbolohan 2-1
Etapa 3 :
fallenangell002000 v meph_frumossu 1-1
Etapa 4 :
meph_frumossu v klaus_e89 3-3
Aman etapa 3 klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13 .
Etapa 4
alinn50c v danny1ok 2-4
etapa 1 quitarr v i0nutz83 .. m-a cautat nu eram ... L-am cautat nu putea ... eu vin dupa 21 acasa jucam diseara.... daca nu amana .. aman eu
mihainho_86 v quitarr ... l-am cautat .. nu m-a cautat .. sa amane ... eu nu aman.
@quitarr, jucam in jur de 21.15 sau in pauza meciului;
*** Etape. Clasament dupa primele 7.
in pauza meciului e ok .. atunci sunt sigur ![]()