FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«123426»
ronaldo_020108.12.2008 13:30

nu se da edit la un post anterior:P

 

@ confirm rezultatul

quitarr08.12.2008 14:26

et 2 alinn50c v quitarr 3-5

alexxx_tzupy08.12.2008 14:53

et 2 alexxx_tzupy v puricele88 3-1

blindica08.12.2008 15:25

Etapa 1

 

alexxx_tzupy v blind1ro 3 - 2 . M-a batut in min 90. In min 81. aveam 1-2.Concluzie,m-am batut singur. Bafta oricum. Am folosit 2 qw-uri sa degajez mingea :D

 

 

Etapa 2

 

blind1ro v klaus_e89 0 - 1 Ghinion incredibil. Nu stiu cand vom scapa de stereotipuri...

 

Sergyu1608.12.2008 17:08

Kla da-mi si mie un buzz cand joci , ca nu raspunzi pe mess.

F1oRinho08.12.2008 17:20

Etapa 2

 

cosmin_marin25 v f1or_cs 1-2

 

Etapa 3

 

f1or_cs v mihainho_86 2-4 parca

 

Etapa 4

 

alexxx_tzupy v f1or_cs 4-1

 

Etapa 1

 

f1or_cs v alinn50c amanare

mihai141108.12.2008 19:12

Etapa 1

 

mihai1411 v cosmin_marin25 6-2,bun adversar,a ratat mult

 

quitarr08.12.2008 19:37

et 3 quitarr v cosmin_marin25 7-1

alexxx_tzupy08.12.2008 19:48

et 3 mihai1411 v alexxx_tzupy 4-6

crist3a08.12.2008 19:55

ce si le ia cosmin_marin:O

KINSKI08.12.2008 20:16
Etapa 1

 

mihai1411 v cosmin_marin25 6-2,bun adversar,a ratat mult

 

Merci, Mihai. Poate din runda viitoare intra si golurile, impresia artistica nu ma ajuta prea mult in clasament :hmmm:

KINSKI08.12.2008 21:13
ce si le ia cosmin_marin:O

 

Vezi ca ai gresit locul in care sa postezi. Tu esti la divizia B. Chiar, nu te-ai saturat atatia ani sa ramai numai in B? Vezi-ti de treaba ta.

 

DoctorLov08.12.2008 21:33

macar nu a retrogradat din B.

 

Etapa 1 : fallenangell002000 3 v 0 klaus_e89

crist3a08.12.2008 21:48
Vezi ca ai gresit locul in care sa postezi. Tu esti la divizia B. Chiar, nu te-ai saturat atatia ani sa ramai numai in B? Vezi-ti de treaba ta.

ma pregatesc inainte... nu intru sa fac figuratie:> ... sa iau 5-6-7 ca tine!

noname_fu08.12.2008 22:07

adevarat ca omu zici ca joaca tenis :noexpression:

blindica08.12.2008 22:11

@Kinski : nu te enerva ma, se intampla sa nu te obisnuiesti cu echipa...nu conteaza cum pierzi atata timp cat oricum pierzi,tot infrangere e. Oricum, chit ca ne intoarcem in Divizia B "Tzusca", pe om tot acolo il gasim,e sponsor oficial...se pregateste, e cu Borcea si Ropotan.

crist3a08.12.2008 22:22

ce- mi place de tine blindica:D...."legenda" pardon... ai aja un simt ascutit al umorului:-"

klaus_e8908.12.2008 23:13

Etapa 1 : fallenangell002000 3 -0 klaus_e89 ... scor nedrept :(

Etapa 2 : blind1ro 0 - 1 klaus_e89

Etapa 3 : klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13

Etapa 4 : meph_frumossu 3 - 3 klaus_e89 ... egalat in ultima faza de joc :(

DoctorLov08.12.2008 23:36

Etapa 4

 

fifa_for_fun 2 v 3 fallenangell002000, a jucat eroic baiatul, dar cu eliminare din min 70 si autogol nu poti spera la prea multe. GG

 

 

Etapa 3

 

fallenangell002000 1 v 1 meph_frumossu, meci pe contre, rezultat just.

meph_frumossu09.12.2008 13:37

Etapa 1 :

danny1ok v meph_frumossu 3-2

 

Etapa 2 :

meph_frumossu v marianbolohan 2-1

 

Etapa 3 :

fallenangell002000 v meph_frumossu 1-1

 

Etapa 4 :

meph_frumossu v klaus_e89 3-3

Sergyu1609.12.2008 15:21

Aman etapa 3 klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13 .

DannY_109.12.2008 15:35

Etapa 4

 

alinn50c v danny1ok 2-4

quitarr09.12.2008 16:21

etapa 1 quitarr v i0nutz83 .. m-a cautat nu eram ... L-am cautat nu putea ... eu vin dupa 21 acasa jucam diseara.... daca nu amana .. aman eu

 

 

mihainho_86 v quitarr ... l-am cautat .. nu m-a cautat .. sa amane ... eu nu aman.

i0nutz8309.12.2008 17:25

@quitarr, jucam in jur de 21.15 sau in pauza meciului;

 

*** Etape. Clasament dupa primele 7.

quitarr09.12.2008 17:38

in pauza meciului e ok .. atunci sunt sigur ;)

«123426»