FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12345626»
pda11.12.2008 21:34

Etapa 6: puricele88 v quitarr 2-0

 

Am aceasi problema ca si tine Klaus. E o problema de peer intre provideri cred, nu stiu ce sa zic.

alexxx_tzupy11.12.2008 21:35

si eu la fel patesc.

DoctorLov11.12.2008 22:10

 

Etapa 7

 

fallenangell002000 2 v 2 cosmin_marin25, nu vedeam tastele de bere. gg

branica12.12.2008 12:03

In seara asta intru sa jucam fratilor ... Va multumesc pentru intelegere

klaus_e8912.12.2008 17:24

Etapa 5 : klaus_e89 v fifa_for_fun

Etapa 6 : i0nutz83 v klaus_e89

Etapa 7 : klaus_e89 v alinn50c

 

eu am rezolvat problema ... am instalat iar windows, o alta versiune si merge bine :)

Sergyu1612.12.2008 20:36

Etapa 6 fifa_for_fun v s3rgyu_adriano_13 3-3

 

Etapa 5 s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 2-2

 

Egalat in ambele in minutul 90 . Greseli de toata jena am pierdut 4 puncte.

AliN4u12.12.2008 22:30

Etapa 7 : klaus_e89 v alinn50c = 4 - 7

meph_frumossu12.12.2008 23:11

Etapa 5 :

s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 2-2

 

Etapa 6 :

blind1ro v meph_frumossu 1-3

 

Etapa 7:

meph_frumossu v fifa_for_fun 2-0

DoctorLov13.12.2008 09:06

Etapa 5

 

fallenangell002000 5 v 1 i0nutz83, mi s-au confirmat suspiciunile...din B se promoveaza in continuare pe blat :))

mihai141113.12.2008 10:45

daca nu apuc sa joc cu quitarr cer amanare

pda13.12.2008 12:00
Etapa 5

 

fallenangell002000 5 v 1 i0nutz83, mi s-au confirmat suspiciunile...din B se promoveaza in continuare pe blat :))

 

Ai si dovezi, sau te bazezi doar pe diferenta mare intre Bayern si Newcastle?

DoctorLov13.12.2008 12:08

era doar o gluma, paranoicule! :ce_oameni:

klaus_e8913.12.2008 12:25

Etapa 5 : klaus_e89 v fifa_for_fun

Etapa 6 : i0nutz83 v klaus_e89

Etapa 7 : klaus_e89 4 - 7 alinn50c ... cel mai nedrept meci de cand joc fifa ; am dominat la toate capitolele : eu 14 suturi pe spatiul portii el 9, eu posesie 64% el 36% ; oricum asta este farmecul :) bafta amice :*

branica13.12.2008 13:45

etapa 5

klaus_e89 v fifa_for_fun ... Amanare in contu` meu

 

DannY_113.12.2008 15:27

Etapa 7

danny1ok v alexxx_tzupy,amanare in contul meu.

alexxx_tzupy13.12.2008 17:57

et7 danny1ok v alexxx_tzupy 2-5

klaus_e8913.12.2008 19:26

Etapa 5 : klaus_e89 v fifa_for_fun

Etapa 6 : i0nutz83 1 - 2 klaus_e89

Etapa 7 : klaus_e89 4 - 7 alinn50c ... cel mai nedrept meci de cand joc fifa ; am dominat la toate capitolele : eu 14 suturi pe spatiul portii el 9, eu posesie 64% el 36% ; oricum asta este farmecul :) bafta amice :*

 

daca nu apuc sa joc ... amanare in contul meu ... multumesc :*

DoctorLov13.12.2008 19:38

etape ? clasament ?

ronaldo_020114.12.2008 09:37

banuiesc ca azi vom primii :thumbsup:

i0nutz8314.12.2008 09:42

Etape. O sa vina si clasamentul, incerc azi !

DoctorLov14.12.2008 10:21

Etapa 10

 

puricele88 3 v 1 fallenangell002000, cate meciuri poti bate doar pe contraatac ?

 

Etapa 9

 

fallenangell002000 3 v 5 alexxx_tzupy, am ratat prea multe faze clare ca sa pot spera la ceva, gg.

alexxx_tzupy14.12.2008 10:47

et 9 fallenangell002000 v alexxx_tzupy 3-5

DannY_114.12.2008 10:56
Etapa 10

 

puricele88 3 v 1 fallenangell002000, cate meciuri poti bate doar pe contraatac ?

 

Multe.

pda14.12.2008 10:56

Etapa 8: puricele88 v danny1ok 4-0

 

Etapa 9: marianbolohan v puricele88 2-0 Mare portar Iker.

DoctorLov14.12.2008 11:04
Multe.

:)))))

«12345626»