Etapa 6: puricele88 v quitarr 2-0
Am aceasi problema ca si tine Klaus. E o problema de peer intre provideri cred, nu stiu ce sa zic.
Etapa 6: puricele88 v quitarr 2-0
Am aceasi problema ca si tine Klaus. E o problema de peer intre provideri cred, nu stiu ce sa zic.
si eu la fel patesc.
Etapa 7
fallenangell002000 2 v 2 cosmin_marin25, nu vedeam tastele de bere. gg
In seara asta intru sa jucam fratilor ... Va multumesc pentru intelegere
Etapa 5 : klaus_e89 v fifa_for_fun
Etapa 6 : i0nutz83 v klaus_e89
Etapa 7 : klaus_e89 v alinn50c
eu am rezolvat problema ... am instalat iar windows, o alta versiune si merge bine ![]()
Etapa 6 fifa_for_fun v s3rgyu_adriano_13 3-3
Etapa 5 s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 2-2
Egalat in ambele in minutul 90 . Greseli de toata jena am pierdut 4 puncte.
Etapa 7 : klaus_e89 v alinn50c = 4 - 7
Etapa 5 :
s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 2-2
Etapa 6 :
blind1ro v meph_frumossu 1-3
Etapa 7:
meph_frumossu v fifa_for_fun 2-0
Etapa 5
fallenangell002000 5 v 1 i0nutz83, mi s-au confirmat suspiciunile...din B se promoveaza in continuare pe blat ![]()
daca nu apuc sa joc cu quitarr cer amanare
Etapa 5
fallenangell002000 5 v 1 i0nutz83, mi s-au confirmat suspiciunile...din B se promoveaza in continuare pe blat
Ai si dovezi, sau te bazezi doar pe diferenta mare intre Bayern si Newcastle?
era doar o gluma, paranoicule! ![]()
Etapa 5 : klaus_e89 v fifa_for_fun
Etapa 6 : i0nutz83 v klaus_e89
Etapa 7 : klaus_e89 4 - 7 alinn50c ... cel mai nedrept meci de cand joc fifa ; am dominat la toate capitolele : eu 14 suturi pe spatiul portii el 9, eu posesie 64% el 36% ; oricum asta este farmecul
bafta amice :*
etapa 5
klaus_e89 v fifa_for_fun ... Amanare in contu` meu
Etapa 7
danny1ok v alexxx_tzupy,amanare in contul meu.
et7 danny1ok v alexxx_tzupy 2-5
Etapa 5 : klaus_e89 v fifa_for_fun
Etapa 6 : i0nutz83 1 - 2 klaus_e89
Etapa 7 : klaus_e89 4 - 7 alinn50c ... cel mai nedrept meci de cand joc fifa ; am dominat la toate capitolele : eu 14 suturi pe spatiul portii el 9, eu posesie 64% el 36% ; oricum asta este farmecul
bafta amice :*
daca nu apuc sa joc ... amanare in contul meu ... multumesc :*
etape ? clasament ?
banuiesc ca azi vom primii ![]()
Etape. O sa vina si clasamentul, incerc azi !
Etapa 10
puricele88 3 v 1 fallenangell002000, cate meciuri poti bate doar pe contraatac ?
Etapa 9
fallenangell002000 3 v 5 alexxx_tzupy, am ratat prea multe faze clare ca sa pot spera la ceva, gg.
et 9 fallenangell002000 v alexxx_tzupy 3-5
Etapa 10
puricele88 3 v 1 fallenangell002000, cate meciuri poti bate doar pe contraatac ?
Multe.
Etapa 8: puricele88 v danny1ok 4-0
Etapa 9: marianbolohan v puricele88 2-0 Mare portar Iker.
Multe.
)))