FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«14567826»
Sergyu1616.12.2008 18:55

Etapa 9 s3rgyu_adriano_13 v cosmin_marin25 3-3 ...Am avut om in minus , am dat de 3-4 ori in bara si am ratat de vreo 4-5 ori singur cu portaru de 2 ori in minutul 90 . Am aparat penalty ,dar a ajuns mingea tot la el si a dat gol. Pe deasupra a mers si sacadat. :| :|

ronaldo_020116.12.2008 19:02

Cosmin primele tale puncte??dupa cum vad muncite nu gluma:P

klaus_e8916.12.2008 21:30

Etapa 8 : cosmin_marin25 1 - 5 klaus_e89 ... a sacadat foarte urat :( bafta cosmine

Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86

Etapa 10 : alexxx_tzupy 6 - 2 klaus_e89 ... am condus de 2 ori si am jucat bine pana mi-a sunat telefonul si am inceput sa ma cert x( bafta tzup

i0nutz8317.12.2008 08:58

stiu ca ramasesera niste meciuri, bine ca le-ati gasit voi mai repede ;)

 

 

meph_frumossu17.12.2008 14:51

Sal...am avut niste probleme zilele astea...eu o sa intru sa joc etapele dupa ora 21....daca nu se mai poate ....aman etapele cu nr :7 , 8 , 9

AliN4u17.12.2008 15:39
Sal...am avut niste probleme zilele astea...eu o sa intru sa joc etapele dupa ora 21....daca nu se mai poate ....aman etapele cu nr :7 , 8 , 9

 

tare asta... etapa cu mine poti s-o amani de acum

 

nici de fifa_for_fun nu dau , nu l-am vazut deloc pe mess de cand au fost afisate etapele , cand l-am cautat nu mi-a raspuns , nu m-a cautat deloc , nu aman nimic , daca nu amana el , cer 3-0 .

 

bft

blindica17.12.2008 19:13

E ora 21:00 . Etape, clasament,pac pac ? :worthy:

klaus_e8917.12.2008 19:55

daca n-apuc sa joc cu mihainho rog amanare va rog frumos

i0nutz8317.12.2008 19:59

@blindica: pac, pac, sa vezi ce iti anulez eu cand n-oi juca meciurile la fix ;))

 

Pun acu etape. Clasament maine, vin de la banchet de la fcm targoviste, berbecuti la protap alea alea.. Cica se retrag 3-4 echipe si scapam de retrogradare ;)

GOD17.12.2008 20:28

Da ma intrati in A:))

 

distractie placuta.

AliN4u17.12.2008 21:07

doar doua etape in plus

branica17.12.2008 21:17

etapa 10

alinn50c v fifa_for_fun .. acum joc

i0nutz8317.12.2008 21:23

@god: ce zici acolo ?

Sergyu1617.12.2008 21:24

Etapa 11 s3rgyu_adriano_13 v alexxx_tzupy 2-5... In minutul 20 era deja 2-4.

ronaldo_020117.12.2008 21:45

Etapa 11

 

ronaldo_0201 v blind1ro 3-1

Sergyu1617.12.2008 21:52

Etapa 12 puricele88 v s3rgyu_adriano_13 2-5 ...

branica17.12.2008 22:13

etapa 10

alinn50c v fifa_for_fun 2-6 ... in min. 65 a iesit din joc ... a recunoscut ... mi`a spus ca nu avea butoanele facute , lucru care pe mine nu ma interesa ... daca a vazut ca nu are butoanele facute ... de ce nu a iesit imediat si a iesit abia in min. 65 ? ... Lucrul acesta mi s-a intamplat sezonu` trecut cand am jucat cu klaus park ... nu am avut butoanele facute, am continuat sa joc asa ... asta este, am pierdut pe greseala mea ..dar nu am iesit din joc

 

a) Este interzisa iesirea voita din joc prin apasarea tastelor ALT+TAB, tastei de windows sau orice alta actiune care intrerupe voit meciul.

ATENTIE: Iesirea voita din joc se sanctioneaza cu penalizare de 5 puncte, in cazul in care se aduc dovezile necesare.

meph_frumossu17.12.2008 22:21

Etapa 8 :

i0nutz83 v meph_frumossu 2-6

Etapa 9:

meph_frumossu v alinn50c 5-2

 

Etapa 10:

cosmin_marin25 v meph_frumossu 1-2

AliN4u17.12.2008 23:15
etapa 10

alinn50c v fifa_for_fun 2-6 ... in min. 65 a iesit din joc ... a recunoscut ... mi`a spus ca nu avea butoanele facute , lucru care pe mine nu ma interesa ... daca a vazut ca nu are butoanele facute ... de ce nu a iesit imediat si a iesit abia in min. 65 ? ... Lucrul acesta mi s-a intamplat sezonu` trecut cand am jucat cu klaus park ... nu am avut butoanele facute, am continuat sa joc asa ... asta este, am pierdut pe greseala mea ..dar nu am iesit din joc

 

a) Este interzisa iesirea voita din joc prin apasarea tastelor ALT+TAB, tastei de windows sau orice alta actiune care intrerupe voit meciul.

ATENTIE: Iesirea voita din joc se sanctioneaza cu penalizare de 5 puncte, in cazul in care se aduc dovezile necesare.

 

confirm si suport consecintele

 

doar ceva am de zis , nu ai viitor.

 

nu zic asta ca urmare a penalizarii , stiam de penalizare inca de cand am inceput meciul , am citit si eu regulamentul inainte sa ma inscriu, zic asta pentru ca :

 

in primul rand ai castigat fara sa faci absolut nimic , nu puteam nici sa ma misc pe teren , puteai sa iesi si cu portaru si sa-mi dai gol ca tot n-aveam ce face si tot comentezi , nu esti multumit cu victorie , o sa-ti demonstrez in retur ca daca aveam controalele in ordine nu scoteai nici egal macar

 

in al 2-lea rand , din cate imi amintesc , m-ai cautat sa jucam dupa expirarea termenului deci puteam sa cer 3-0 si n-aveai ce comenta pentru ca te-am cautat si nu mi-ai raspuns chiar daca erai pe forum dar am zis sa fiu baiat finut si sa jucam desi tu nu m-ai cautat deloc de la data afisarii etapelor pana azi la ora 23 , cu doua ore dupa expirarea termenului

 

pacat ca-s multi disperati ca tine si nu doar aici pe forum , bafta !

 

ai liber la provocari , nu mai raspund orice ai zice , deja ti-am acordat prea multa atentie

DoctorLov18.12.2008 10:20

Etapa 12

 

f1or_cs 0 v 2 fallenangell002000

Lizard18.12.2008 11:45

Etapa 1

rusu_andrey2005 v lizzzzzzzzzzard - nu a putut rusu_andrey2005 sa joace, sper sa-l jucam pana duminica

 

Etapa 2

lizzzzzzzzzzard v nnmfifa { 3 – 5 }

 

Etapa 3

yamasha_tusca v lizzzzzzzzzzard – a spus ca amana el, sper la fel sa jucam pana duminica

 

Etapa 4

lizzzzzzzzzzard v amf_fifa { 2 – 2 }

 

Etapa 5

buli2buli v lizzzzzzzzzzard { 4 – 2 }

 

 

DoctorLov18.12.2008 11:47

ai gresit divizia :D

branica18.12.2008 12:28
confirm si suport consecintele

 

doar ceva am de zis , nu ai viitor.

 

nu zic asta ca urmare a penalizarii , stiam de penalizare inca de cand am inceput meciul , am citit si eu regulamentul inainte sa ma inscriu, zic asta pentru ca :

 

in primul rand ai castigat fara sa faci absolut nimic , nu puteam nici sa ma misc pe teren , puteai sa iesi si cu portaru si sa-mi dai gol ca tot n-aveam ce face si tot comentezi , nu esti multumit cu victorie , o sa-ti demonstrez in retur ca daca aveam controalele in ordine nu scoteai nici egal macar

 

in al 2-lea rand , din cate imi amintesc , m-ai cautat sa jucam dupa expirarea termenului deci puteam sa cer 3-0 si n-aveai ce comenta pentru ca te-am cautat si nu mi-ai raspuns chiar daca erai pe forum dar am zis sa fiu baiat finut si sa jucam desi tu nu m-ai cautat deloc de la data afisarii etapelor pana azi la ora 23 , cu doua ore dupa expirarea termenului

 

pacat ca-s multi disperati ca tine si nu doar aici pe forum , bafta !

 

ai liber la provocari , nu mai raspund orice ai zice , deja ti-am acordat prea multa atentie

 

Sanatate, numai bine ... vorbim in retur ;) Sa nu uiti sa iti faci controalele sa nu mai folosesti acest motiv ca pe o scuza ...Presupun ca nici tasta ``esc`` nu functiona decat dupa min. 60 .... Cat despre intarzierea mea in jucarea meciului , as fi amanat`o ... dar daca ai acceptat sa joci ... am jucat ... te salut !

Lizard18.12.2008 12:32
ai gresit divizia :D

 

Da, vise de divizia A :steag_sah_mic:

ronaldo_020118.12.2008 13:02

da sterge postu ca poate il incurci pe Ion:P

«14567826»