ce-s alea etape ?
ce-s alea etape ?
etape postate, vb dupa sarbatori.
eu plec maine pe la azuga sau predeal stau vreo 3-4 zile
La multi ani, sarbatori fericite !
Etapa 8 : cosmin_marin25 v klaus_e89
Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86
Etapa 11 : klaus_e89 v puricele88
Etapa 12 : mihai1411 v klaus_e89
Etapa 13 : klaus_e89 3 - 3 f1or_cs
Etapa 14 : quitarr v klaus_e89
Etapa 15 : klaus_e89 v ronaldo_0201
Etapa 16 : danny1ok v klaus_e89
Etapa 17 : klaus_e89 v marianbolohan
etapa 15: marianbolohan v blind1ro 5-3
Etapa 15
marianbolohan v blind1ro 5-3 ,egalasem de la 3-0,intr-un mod mai neortodox.
Etapa 17
fallenangell002000 v blind1ro 1 - 3 . Prima victorie cu fallen,am avut noroc.
Un an nou fericit ! ![]()
Etapa 17 s3rgyu_adriano_13 v danny1ok 3-2
et 15 alinn50c v alexxx_tzupy 2-7
Etapa 16
ronaldo_0201 v s3rgyu_adriano_13 3-0
et 16 alexxx_tzupy v cosmin_marin25 6-2
etapa 16 , puricele88 v alinn50c = 2 - 3
Etapa 17: cosmin_marin25 v puricele88 1-5
Etapa 8 : cosmin_marin25 v klaus_e89
Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86
Etapa 11 : klaus_e89 v puricele88
Etapa 12 : mihai1411 v klaus_e89
Etapa 13 : klaus_e89 3 - 3 f1or_cs
Etapa 14 : quitarr v klaus_e89
Etapa 15 : klaus_e89 0 - 3 ronaldo_0201 ... nici o sansa nu am avut
bafta
Etapa 16 : danny1ok 5 - 5 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 4-1
meci foarte frumos ... bafta mai departe :*
Etapa 17 : klaus_e89 v marianbolohan
Etapa 15
klaus_e89 v ronaldo_0201 0-3 bft klaus
RESTANTA
et 14 quitarr v klaus_e89 2-2
Etapa 8 : cosmin_marin25 v klaus_e89
Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86
Etapa 11 : klaus_e89 v puricele88
Etapa 12 : mihai1411 v klaus_e89
Etapa 13 : klaus_e89 3 - 3 f1or_cs
Etapa 14 : quitarr 2 - 2 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 2-0 pana in min 81
bafta quitarr
Etapa 15 : klaus_e89 0 - 3 ronaldo_0201 ... nici o sansa nu am avut bafta
Etapa 16 : danny1ok 5 - 5 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 4-1 meci foarte frumos ... bafta mai departe :*
Etapa 17 : klaus_e89 v marianbolohan
@klaus, crezi ca e nevoie de fiecare data sa repeti nu stiu cate meciuri pentru a mai adauga cate un rezultat ? Foloseste butonul edit sau posteaza fiecare rezultat separat. Multumesc.
de maine seara intru si eu sa jucam etapele ... am tot baut zilele astea ....
meph frumosu e plecat pe undeva,sau nu a m-ai intrat de mult pe mess?
Etapa 16
meph_frumosu v ronaldo_0201 4-0 nu am fost capabil sa joc,ce ace bautura din om:)) bafta frumosule!!
@Ronaldo : si meph te-a batut in timp ce presta un show de striptease ... ![]()
daca sti tu sigur ce a facut il felicit pentru victorie NU o data...de doua ori....!!
Etapa 15
fallenangell002000 6 v 1 danny1ok, nu mai urcati beti la tastatura, dauneaza grav jocului!
Etapa 15
meph_frumossu v f1or_cs 4-4
Etapa 16
f1or_cs v fifa_for_fun 2-4
Sunt la retrogradare doar pt ca am incercat sa fiu cat mai fair-play,dar....
Doresc un an nou fericit si plin de bucurii tuturor!!Voi lipsi pana pe data de 3 etapele le am la zi....
LA MULTI ANI ![]()
@Ronaldo : si meph te-a batut in timp ce presta un show de striptease ...![]()
go blind ... go blind!
miss you guys....