FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1789101126»
AliN4u25.12.2008 20:35

ce-s alea etape ?

i0nutz8326.12.2008 15:15

etape postate, vb dupa sarbatori.

eu plec maine pe la azuga sau predeal stau vreo 3-4 zile

klaus_e8926.12.2008 17:11

La multi ani, sarbatori fericite !

 

Etapa 8 : cosmin_marin25 v klaus_e89

Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86

Etapa 11 : klaus_e89 v puricele88

Etapa 12 : mihai1411 v klaus_e89

Etapa 13 : klaus_e89 3 - 3 f1or_cs

Etapa 14 : quitarr v klaus_e89

Etapa 15 : klaus_e89 v ronaldo_0201

Etapa 16 : danny1ok v klaus_e89

Etapa 17 : klaus_e89 v marianbolohan

 

marianb27.12.2008 13:23

etapa 15: marianbolohan v blind1ro 5-3

blindica27.12.2008 13:46

Etapa 15

 

marianbolohan v blind1ro 5-3 ,egalasem de la 3-0,intr-un mod mai neortodox.

 

 

Etapa 17

 

fallenangell002000 v blind1ro 1 - 3 . Prima victorie cu fallen,am avut noroc.

 

Un an nou fericit ! :steag_sah_mic:

Sergyu1627.12.2008 16:15

Etapa 17 s3rgyu_adriano_13 v danny1ok 3-2

alexxx_tzupy27.12.2008 16:15

et 15 alinn50c v alexxx_tzupy 2-7

ronaldo_020127.12.2008 22:06

Etapa 16

 

ronaldo_0201 v s3rgyu_adriano_13 3-0

alexxx_tzupy28.12.2008 14:26

et 16 alexxx_tzupy v cosmin_marin25 6-2

AliN4u28.12.2008 14:37

etapa 16 , puricele88 v alinn50c = 2 - 3

pda28.12.2008 14:38

Etapa 17: cosmin_marin25 v puricele88 1-5

klaus_e8928.12.2008 15:32

Etapa 8 : cosmin_marin25 v klaus_e89

Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86

Etapa 11 : klaus_e89 v puricele88

Etapa 12 : mihai1411 v klaus_e89

Etapa 13 : klaus_e89 3 - 3 f1or_cs

Etapa 14 : quitarr v klaus_e89

Etapa 15 : klaus_e89 0 - 3 ronaldo_0201 ... nici o sansa nu am avut :( bafta

Etapa 16 : danny1ok 5 - 5 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 4-1 :) meci foarte frumos ... bafta mai departe :*

Etapa 17 : klaus_e89 v marianbolohan

ronaldo_020128.12.2008 16:38

Etapa 15

 

klaus_e89 v ronaldo_0201 0-3 bft klaus

quitarr29.12.2008 15:49

RESTANTA

 

et 14 quitarr v klaus_e89 2-2

klaus_e8929.12.2008 15:59

Etapa 8 : cosmin_marin25 v klaus_e89

Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86

Etapa 11 : klaus_e89 v puricele88

Etapa 12 : mihai1411 v klaus_e89

Etapa 13 : klaus_e89 3 - 3 f1or_cs

Etapa 14 : quitarr 2 - 2 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 2-0 pana in min 81 :) bafta quitarr

Etapa 15 : klaus_e89 0 - 3 ronaldo_0201 ... nici o sansa nu am avut bafta

Etapa 16 : danny1ok 5 - 5 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 4-1 meci foarte frumos ... bafta mai departe :*

Etapa 17 : klaus_e89 v marianbolohan

i0nutz8329.12.2008 16:48

@klaus, crezi ca e nevoie de fiecare data sa repeti nu stiu cate meciuri pentru a mai adauga cate un rezultat ? Foloseste butonul edit sau posteaza fiecare rezultat separat. Multumesc.

branica29.12.2008 17:07

de maine seara intru si eu sa jucam etapele ... am tot baut zilele astea ....

ronaldo_020129.12.2008 19:24

meph frumosu e plecat pe undeva,sau nu a m-ai intrat de mult pe mess?

 

ronaldo_020129.12.2008 20:22

Etapa 16

 

meph_frumosu v ronaldo_0201 4-0 nu am fost capabil sa joc,ce ace bautura din om:)) bafta frumosule!!

blindica30.12.2008 13:02

@Ronaldo : si meph te-a batut in timp ce presta un show de striptease ... :chair:

ronaldo_020130.12.2008 13:48

daca sti tu sigur ce a facut il felicit pentru victorie NU o data...de doua ori....!!

DoctorLov30.12.2008 20:10

 

Etapa 15

 

fallenangell002000 6 v 1 danny1ok, nu mai urcati beti la tastatura, dauneaza grav jocului!

F1oRinho30.12.2008 21:34

Etapa 15

 

meph_frumossu v f1or_cs 4-4

 

Etapa 16

 

f1or_cs v fifa_for_fun 2-4

 

Sunt la retrogradare doar pt ca am incercat sa fiu cat mai fair-play,dar....

ronaldo_020130.12.2008 22:43

Doresc un an nou fericit si plin de bucurii tuturor!!Voi lipsi pana pe data de 3 etapele le am la zi....

 

LA MULTI ANI :beer2:

alin_jeleu31.12.2008 02:23
@Ronaldo : si meph te-a batut in timp ce presta un show de striptease ... :chair:

 

go blind ... go blind!

miss you guys....

«1789101126»