FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«18910111226»
GOD31.12.2008 12:25

Va urez si eu la multi ani si un nou an cu multe impliniri

 

 

PS:o digestie usoara

i0nutz8331.12.2008 17:22

@god, tu vb de digestie ma ? ;))

 

Hai la multi ani, am plecat la rev !

 

clasicul **** d i n a m o si'n 2oo9 !

mihai141101.01.2009 15:56

restanta

 

Etapa 12

 

mihai1411 v klaus_e89 5-0

 

 

 

meph_frumossu,fifa_for_fun ,i0nutz83,alinn50c va astept sa jucam

 

mai am si cu altcineva?ca nu mai stiu

klaus_e8901.01.2009 16:06

Etapa 8 : cosmin_marin25 v klaus_e89

Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86

Etapa 11 : klaus_e89 v puricele88

Etapa 12 : mihai1411 5 - 0 klaus_e89

Etapa 13 : klaus_e89 3 - 3 f1or_cs

Etapa 14 : quitarr 2 - 2 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 2-0 pana in min 81 bafta quitarr

Etapa 15 : klaus_e89 0 - 3 ronaldo_0201 ... nici o sansa nu am avut bafta

Etapa 16 : danny1ok 5 - 5 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 4-1 meci foarte frumos ... bafta mai departe :*

Etapa 17 : klaus_e89 v marianbolohan

mihai141102.01.2009 17:59

Etapa 16

mihai1411 v i0nutz83 5-2

 

quitarr03.01.2009 11:36

et 15 s3rgyu_adriano_13 v quitarr

et 16 quitarr v meph_frumossu

et 17 fifa_for_fun v quitarr

 

nu e de gasit niciunu .. m-am tot uitat dupa ei am stat online destul .. acum le-am lasat si mesaj ...

klaus_e8903.01.2009 12:12

Etapa 8 : cosmin_marin25 3 - 2 klaus_e89 ... ghinion

Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86

Etapa 11 : klaus_e89 v puricele88

Etapa 12 : mihai1411 5 - 0 klaus_e89

Etapa 13 : klaus_e89 3 - 3 f1or_cs

Etapa 14 : quitarr 2 - 2 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 2-0 pana in min 81 bafta quitarr

Etapa 15 : klaus_e89 0 - 3 ronaldo_0201 ... nici o sansa nu am avut bafta

Etapa 16 : danny1ok 5 - 5 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 4-1 meci foarte frumos ... bafta mai departe :*

Etapa 17 : klaus_e89 v marianbolohan

mihai141103.01.2009 13:04

Etapa 17

 

alinn50c v mihai1411 1-6

 

pda03.01.2009 13:08

Etapa 11: klaus_e89 v puricele88 2-4

klaus_e8903.01.2009 17:07

multumita lui sergiu am observat ca eu am jucat meciul cu cposmin_marin si am castigat cu 5-1

 

Dec 16 2008, 11:30 PM

Trimis la #128

Etapa 8 : cosmin_marin25 1 - 5 klaus_e89 ... a sacadat foarte urat :( bafta cosmine

Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86

Etapa 10 : alexxx_tzupy 6 - 2 klaus_e89 ... am condus de 2 ori si am jucat bine pana mi-a sunat telefonul si am inceput sa ma cert x( bafta tzup

 

postul este pe pagina 7 ...

 

cosmine se pare ca meciul 2 in care m-ai batut cu 3-2 nu este valabil pentru ca noi jucasem deja dar am uitat ...

 

deci : Etapa 8 : cosmin_marin25 1 - 5 klaus_e89 ... a sacadat foarte urat :( bafta cosmine

mihai141103.01.2009 17:50

Etapa 14

 

mihai1411 v meph_frumossu 7-1

 

 

Etapa 15

 

fifa_for_fun v mihai1411 3-6

 

repet la un singur qw dat...bag 5-3-2 si dau qw tot meciul,deci mai bine nu dati nici unul

 

branica03.01.2009 18:16
Etapa 14

 

mihai1411 v meph_frumossu 7-1

 

 

Etapa 15

 

fifa_for_fun v mihai1411 3-6

 

repet la un singur qw dat...bag 5-3-2 si dau qw tot meciul,deci mai bine nu dati nici unul

\mars dreaq de taran

i0nutz8303.01.2009 18:20

@branica: ai grija cu limbajul ...

DoctorLov03.01.2009 20:43

etapa 16: marianbolohan 3 v 3 fallenangell002000, dupa 2-0 s-a ajuns la 2-3 si a dat heinze gol in min 90...cu sut de la distanta...go figure!

marianb04.01.2009 11:42

etapa 17: klaus_e89 v marianbolohan 3-3

Sergyu1604.01.2009 11:49
Etapa 15 s3rgyu_adriano_13 v quitarr 5-2 A mers rau de tot. Bafta!
klaus_e8904.01.2009 14:54

Etapa 8 : cosmin_marin25 1 - 5 klaus_e89

Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86

Etapa 11 : klaus_e89 2 - 4 puricele88

Etapa 12 : mihai1411 5 - 0 klaus_e89

Etapa 13 : klaus_e89 3 - 3 f1or_cs

Etapa 14 : quitarr 2 - 2 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 2-0 pana in min 81 bafta quitarr

Etapa 15 : klaus_e89 0 - 3 ronaldo_0201 ... nici o sansa nu am avut bafta

Etapa 16 : danny1ok 5 - 5 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 4-1 meci foarte frumos ... bafta mai departe :*

Etapa 17 : klaus_e89 3 - 3 marianbolohan ... dupa ce am condus cu 3-1 :(

 

amanare cu mihainho ca nu ne-am sincronizat :( multumesc frumos

blindica04.01.2009 17:24
Plec in vacanta pana pe 5-6 ian.

Aman tot

Multumesc.

 

@ klaus.

branica04.01.2009 19:35

etapa 1

ronaldo_0201 v fifa_for_fun 6-1

etapa 2

fifa_for_fun v danny1ok 1-7

etapa 3

marianbolohan v fifa_for_fun 2-1

etapa 4

fifa_for_fun v fallenangell002000 2-3

etapa 5

klaus_e89 v fifa_for_fun 2-4

etapa 6

fifa_for_fun v s3rgyu_adriano_13 3-3

etapa 7

meph_frumossu v fifa_for_fun 2-0

etapa 8

blind1ro v fifa_for_fun 1-0

etapa 9

fifa_for_fun v i0nutz83 4-1

etapa 10

alinn50c v fifa_for_fun 2-6 ... a iesit voit din joc in min.65

etapa 11

fifa_for_fun v cosmin_marin25 2-2

etapa 12

mihainho_86 v fifa_for_fun .... Aman etapa asta

etapa 13

fifa_for_fun v alexxx_tzupy 6-5

etapa 14

puricele88 v fifa_for_fun 1-1

etapa 15

fifa_for_fun v mihai1411 3-6

etapa 16

f1or_cs v fifa_for_fun 2-4

etapa 17

fifa_for_fun v quitarr .. Aman si etapa asta ..... Cam asta este tot turul de campionat ;)

F1oRinho04.01.2009 20:27

Etapa 17

 

i0nutz83 v f1or_cs 6-6 rasturnari de scor...meci spectaculos.amandoi meritam victoria

klaus_e8904.01.2009 21:51

nu stau sa caut prin paginile anterioare ... eu am cerut amanare oricum

DoctorLov05.01.2009 12:33

clasament, etape ? :alcoholic:

mihainho8605.01.2009 15:24

M-am intors din vacanta,sunt disponibil pentru etape.

 

ronaldo_020105.01.2009 16:21

banuiesc ca etape primim de maine incolo....azi e ziua lu ionut :drunk:

DannY_105.01.2009 17:31

Pai si miercuri e ziua lui Ion ;)).

«18910111226»