Va urez si eu la multi ani si un nou an cu multe impliniri
PS:o digestie usoara
Va urez si eu la multi ani si un nou an cu multe impliniri
PS:o digestie usoara
@god, tu vb de digestie ma ?
)
Hai la multi ani, am plecat la rev !
clasicul **** d i n a m o si'n 2oo9 !
restanta
Etapa 12
mihai1411 v klaus_e89 5-0
meph_frumossu,fifa_for_fun ,i0nutz83,alinn50c va astept sa jucam
mai am si cu altcineva?ca nu mai stiu
Etapa 8 : cosmin_marin25 v klaus_e89
Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86
Etapa 11 : klaus_e89 v puricele88
Etapa 12 : mihai1411 5 - 0 klaus_e89
Etapa 13 : klaus_e89 3 - 3 f1or_cs
Etapa 14 : quitarr 2 - 2 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 2-0 pana in min 81 bafta quitarr
Etapa 15 : klaus_e89 0 - 3 ronaldo_0201 ... nici o sansa nu am avut bafta
Etapa 16 : danny1ok 5 - 5 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 4-1 meci foarte frumos ... bafta mai departe :*
Etapa 17 : klaus_e89 v marianbolohan
Etapa 16
mihai1411 v i0nutz83 5-2
et 15 s3rgyu_adriano_13 v quitarr
et 16 quitarr v meph_frumossu
et 17 fifa_for_fun v quitarr
nu e de gasit niciunu .. m-am tot uitat dupa ei am stat online destul .. acum le-am lasat si mesaj ...
Etapa 8 : cosmin_marin25 3 - 2 klaus_e89 ... ghinion
Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86
Etapa 11 : klaus_e89 v puricele88
Etapa 12 : mihai1411 5 - 0 klaus_e89
Etapa 13 : klaus_e89 3 - 3 f1or_cs
Etapa 14 : quitarr 2 - 2 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 2-0 pana in min 81 bafta quitarr
Etapa 15 : klaus_e89 0 - 3 ronaldo_0201 ... nici o sansa nu am avut bafta
Etapa 16 : danny1ok 5 - 5 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 4-1 meci foarte frumos ... bafta mai departe :*
Etapa 17 : klaus_e89 v marianbolohan
Etapa 17
alinn50c v mihai1411 1-6
Etapa 11: klaus_e89 v puricele88 2-4
multumita lui sergiu am observat ca eu am jucat meciul cu cposmin_marin si am castigat cu 5-1
Dec 16 2008, 11:30 PM
Trimis la #128
Etapa 8 : cosmin_marin25 1 - 5 klaus_e89 ... a sacadat foarte urat
bafta cosmine
Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86
Etapa 10 : alexxx_tzupy 6 - 2 klaus_e89 ... am condus de 2 ori si am jucat bine pana mi-a sunat telefonul si am inceput sa ma cert x( bafta tzup
postul este pe pagina 7 ...
cosmine se pare ca meciul 2 in care m-ai batut cu 3-2 nu este valabil pentru ca noi jucasem deja dar am uitat ...
deci : Etapa 8 : cosmin_marin25 1 - 5 klaus_e89 ... a sacadat foarte urat
bafta cosmine
Etapa 14
mihai1411 v meph_frumossu 7-1
Etapa 15
fifa_for_fun v mihai1411 3-6
repet la un singur qw dat...bag 5-3-2 si dau qw tot meciul,deci mai bine nu dati nici unul
Etapa 14
mihai1411 v meph_frumossu 7-1
Etapa 15
fifa_for_fun v mihai1411 3-6
repet la un singur qw dat...bag 5-3-2 si dau qw tot meciul,deci mai bine nu dati nici unul
\mars dreaq de taran
@branica: ai grija cu limbajul ...
etapa 16: marianbolohan 3 v 3 fallenangell002000, dupa 2-0 s-a ajuns la 2-3 si a dat heinze gol in min 90...cu sut de la distanta...go figure!
etapa 17: klaus_e89 v marianbolohan 3-3
Etapa 8 : cosmin_marin25 1 - 5 klaus_e89
Etapa 9 : klaus_e89 v mihainho_86
Etapa 11 : klaus_e89 2 - 4 puricele88
Etapa 12 : mihai1411 5 - 0 klaus_e89
Etapa 13 : klaus_e89 3 - 3 f1or_cs
Etapa 14 : quitarr 2 - 2 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 2-0 pana in min 81 bafta quitarr
Etapa 15 : klaus_e89 0 - 3 ronaldo_0201 ... nici o sansa nu am avut bafta
Etapa 16 : danny1ok 5 - 5 klaus_e89 ... dupa ce am fost condus cu 4-1 meci foarte frumos ... bafta mai departe :*
Etapa 17 : klaus_e89 3 - 3 marianbolohan ... dupa ce am condus cu 3-1 ![]()
amanare cu mihainho ca nu ne-am sincronizat
multumesc frumos
Plec in vacanta pana pe 5-6 ian.Aman tot
Multumesc.
@ klaus.
etapa 1
ronaldo_0201 v fifa_for_fun 6-1
etapa 2
fifa_for_fun v danny1ok 1-7
etapa 3
marianbolohan v fifa_for_fun 2-1
etapa 4
fifa_for_fun v fallenangell002000 2-3
etapa 5
klaus_e89 v fifa_for_fun 2-4
etapa 6
fifa_for_fun v s3rgyu_adriano_13 3-3
etapa 7
meph_frumossu v fifa_for_fun 2-0
etapa 8
blind1ro v fifa_for_fun 1-0
etapa 9
fifa_for_fun v i0nutz83 4-1
etapa 10
alinn50c v fifa_for_fun 2-6 ... a iesit voit din joc in min.65
etapa 11
fifa_for_fun v cosmin_marin25 2-2
etapa 12
mihainho_86 v fifa_for_fun .... Aman etapa asta
etapa 13
fifa_for_fun v alexxx_tzupy 6-5
etapa 14
puricele88 v fifa_for_fun 1-1
etapa 15
fifa_for_fun v mihai1411 3-6
etapa 16
f1or_cs v fifa_for_fun 2-4
etapa 17
fifa_for_fun v quitarr .. Aman si etapa asta ..... Cam asta este tot turul de campionat ![]()
Etapa 17
i0nutz83 v f1or_cs 6-6 rasturnari de scor...meci spectaculos.amandoi meritam victoria
nu stau sa caut prin paginile anterioare ... eu am cerut amanare oricum
clasament, etape ? ![]()
M-am intors din vacanta,sunt disponibil pentru etape.
banuiesc ca etape primim de maine incolo....azi e ziua lu ionut ![]()
Pai si miercuri e ziua lui Ion
).