FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1101112131426»
KINSKI08.01.2009 17:22
Dupa rezultatele afisate la program , Tzuppy nu are decat o infrangere , nu doua ca in clasament.

Apoi cosmin_marin are toate etapele jucate , deci 17 meciuri. In clasament nu sunt decat 16 trecute. Acelasi lucru cu puricele.Deci probabil nu ai luat in considerare etapa 17 cosmin_marin - puricele 1-5.

 

Sper ca te-am putut ajuta.

 

 

 

Sergiu cred ca a vazut bine. Din calculele mele eu am 2 victorii, 4 egaluri si 11 infrangeri, golaveraj 30-63, 10 puncte.

Si Ionut, te rog sa lasi si poza cu clasamentul pe site, ca nu toti putem descarca fisierul, habar nu am de ce ... Merci.

DoctorLov08.01.2009 17:57

Etapa 20

 

danny1ok 2 v 3 fallenangell002000

alexxx_tzupy08.01.2009 18:32

et 14 alexxx_tzupy v i0nutz83 6-2 singurul meci pierdut e cu fifa for fun si 2 egaluri cu meph si Ronaldo

klaus_e8908.01.2009 22:46

Etapa 18 : marianbolohan v klaus_e89

Etapa 19 : klaus_e89 1 - 0 danny1ok ... chiar nu meritam sa castig, a ratat danny cel putin 4 ocazii clare singur cu portaru, cu poarta goala ; bafta dane

Etapa 20 : ronaldo_0201 1 - 0 klaus_e89 ... furt pe fata, eroare clara de joc, aia e :(

 

Sergyu1609.01.2009 17:03

Etapa 18 danny1ok v s3rgyu_adriano_13 7-4 Asa prost nu am mai jucat de cand eram ultimul in sezonul trecut. Varza am fost.

DannY_109.01.2009 17:04

Etapa 18

danny1ok v s3rgyu_adriano_13 7-4,tentativa de joc.

Sergyu1610.01.2009 11:37

Etapa 20

quitarr v s3rgyu_adriano_13 4-4 . Am condus cu 2-0 si 4-2 , iar la unul din goluri i-am dat mingea si l-am lasat cu poarta goala. fain asa!

marianb10.01.2009 13:44

Etapa 18 : marianbolohan v klaus_e89 3-2

pda10.01.2009 16:43

Etapa 19: alinn50c v puricele88 1-4

alexxx_tzupy10.01.2009 17:17

et 19 cosmin_marin25 v alexxx_tzupy 2-7

mihai141110.01.2009 17:37

Etapa 18

 

mihai1411 v alinn50c 5-2

 

ronaldo_020110.01.2009 21:58

Etapa 18

 

ronaldo_0201 v meph_frumossu 3-4 m-am cam saturat....nu stiu al catelea meci cand adversaru primeste penalty din nimic...pierd puncte din cauza penaltyurilor !!

branica11.01.2009 09:09

etapa 19

fifa_for_fun v f1or_cs 2-1 .... Mihai si quitarr , diseara dupa 21 sunt pe mess, ca toata ziua am sa fiu plecat ... dak nu , amanam ;) va salut ... Scuze f1or pt victoria asta urata :P

mihai141111.01.2009 09:50

Etapa 19

 

 

i0nutz83 v mihai1411 1-6

 

cu fifa_for_fun aman eu daca nu jucam

 

quitarr11.01.2009 11:43

etapa 19 cu memph aman daca nu apucam sa jucam

 

etapa 18 cu fifa for fun .. vad ca a postat el amanare in caz de nesincronizare

KINSKI11.01.2009 12:21

Etapa 20: cosmin_marin25 - mihainho - ( 3 - 3 )

meph_frumossu11.01.2009 12:34

Etapa 18 :

ronaldo_0201 v meph_frumossu 3-4

 

Etapa 20:

f1or_cs v meph_frumossu 1-2

ronaldo_020111.01.2009 19:38

etape?

 

i0nutz8311.01.2009 19:43

etape

alexxx_tzupy11.01.2009 19:55

aman cu mihaino si Alin 50 c

ronaldo_020111.01.2009 20:26

Etapa 23

 

danny1ok v ronaldo_0201 0-2

 

Etapa 22

 

ronaldo_0201 v marianbolohan 2-0

 

Etapa 21

 

fallenangell002000 v ronaldo_0201 2-6

 

alexxx_tzupy12.01.2009 17:38

et 18 alexxx_tzupy v mihainho_86 6-0

marianb12.01.2009 17:42

etapa 21: marianbolohan v danny1ok 2-2

pda12.01.2009 17:50

Etapa 18: puricele88 v cosmin_marin25 0-0

 

Etapa 22: puricele88 v meph_frumossu 3-1

 

Etapa 21: fifa_for_fun v puricele88 2-3

alexxx_tzupy12.01.2009 18:07

et 23 meph_frumossu v alexxx_tzupy 2-3

«1101112131426»