FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1111213141526»
quitarr12.01.2009 19:16

et 23 marianbolohan v quitarr 1-3

Sergyu1612.01.2009 19:36

Etapa 21

s3rgyu_adriano_13 v f1or_cs 0-4 . Prea bland scorul pentru ce am jucat.

blindica12.01.2009 20:14

Etapa 20

 

blind1ro v marianbolohan 5 - 1 :bananadance:

 

Etapa 21

 

cosmin_marin25 v blind1ro 2 - 0 Mai urat de-atat, sunt sigur ca puteai sa joci,dar nu trebuia sa-mi arati !!

 

Sfatul meu, RETROGRADEAZA CU DEMNITATE !

 

Etapa 22

 

blind1ro v danny1ok 1 - 2 . Mai mult decat nemeritata infrangerea,stie si el.

 

Etapa 23

 

alinn50c v blind1ro 2 - 3 ....

KINSKI12.01.2009 20:55

Etapa 18:

 

puricele88 v cosmin_marin25 ( 0 - 0 )

 

Etapa 19:

 

cosmin_marin25 v alexxx_tzupy ( 2 - 7 )

 

Etapa 20:

 

mihainho_86 v cosmin_marin25 ( 3 - 3 )

 

Etapa 21:

cosmin_marin25 v blind1ro ( 2 - 0 )

KINSKI12.01.2009 21:08

 

Etapa 21

 

cosmin_marin25 v blind1ro 2 - 0 Mai urat de-atat, sunt sigur ca puteai sa joci,dar nu trebuia sa-mi arati !!

 

Sfatul meu, RETROGRADEAZA CU DEMNITATE !

 

 

Blind, ma duc foarte linistit in B si cu penalizarea din regulament, daca nu sunt in stare sa fac baremul. Dar stii prea bine ca nu ai ce reprosa:

 

1. Am jucat in sistemul clasic al lui City.

2. Nu ai avut nici o ocazie. Vad ca la fiecare meci te plangi ca pierzi nedrept ... oare chiar asa e? Eu am luat si 7 goluri, cu acelasi sistem, noteaza, mi-am felicitat adversarul si la revedere.

3. La 1-0 ai inceput sa dai qw, desi pe site ii hulesti pe cei ce fac asta. Am avut tentatia sa-ti raspund la fel, dar m-am oprit. Si in tur ai facut la fel, in min 90 ai dat si ai scapat, dar ai ratat. Atunci ti-ai cerut scuze dupa meci.

4. Mai tine minte ca cel mai bun jucator al lui City, Robinho, a intrat la pauza :boxing:

5. Te plangi ca-ti vorbesc altii urat in privat, dar faci ca si ei, cand pierzi. Calm, e un joc si gata.

6. Seara buna.

 

ps: eu nu voi mai continua cu "polemica", sa fii sanatos si mai seren.

blindica12.01.2009 21:33

@ krimson : pai puteai sa-mi zici de la bun inceput ca jucam ca nesimtitii si dadeam QW de la 0-0 !!! daca plimbi mingea pe la fundasi si dai e in disperare e clar antijoc, ce echipa are tzuppy si ce echipa am eu. 33 de pase printre ai avut, in conditiile unei posesii de 55 % in care ai pasat la tine in teren !Crezi ca nu te felicitam daca as fi considerat ca jucasei Dumnezeieste...vezi ca i-am felicitat pe fallenangel si meph, au facut spectacol cu mine...

Cred ca tot ce-am auzit eu nu se compara cu faptul ca ti-am zis ca esti "b******u" ...daca te plangi si de la asta...Cat despre meciul cu danny...ti-as da o reluare...

Bine ca-mi zici ca am dat in MIN. 90 !

Lumea stie, cine joaca frumos nu primeste pe dos !! Ca sa zic asa... :drunk:

Retrogradeaza cu demnitate, oricum !

 

Ah, si pe statistica am avut mai multe ocazii decat tine, si spre poarta, si pe spatiul portii !

F1oRinho12.01.2009 22:00

Etapa 21

 

s3rgyu_adriano_13 v f1or_cs 0-4

 

Etapa 22

 

f1or_cs v klaus_e89 2-1

 

Etapa 23

 

fallenangell002000 v f1or_cs 5-8 parca

branica13.01.2009 08:57

etapa 18

quitarr v fifa_for_fun 2-3

etapa 21

fifa_for_fun v puricele88 2-3

etapa 22

alexxx_tzupy v fifa_for_fun 1-2 ... Nasul lui eu sunt ... si tur si retur :)) ... Omu` joaca frumos ... gg ... mai am de jucat ( astazi o sa fiu pe mess ) cu mihainho si cu Mihai dupa care voi fi la zi ... salut !

mihai141113.01.2009 16:36

Etapa 22

 

mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 2-2

 

Sergyu1613.01.2009 16:38

Etapa 22

mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 2-2 . Meci frumos . Se pare ca eu sunt nasul lui Mihai am reusit 2 egaluri.

quitarr13.01.2009 17:03

et 22 quitarr v fallenangell002000 3-2

mihai141113.01.2009 17:25

Etapa 23

 

klaus_e89 v mihai1411 2-11

 

Sergyu1613.01.2009 17:32

Etapa 23

 

s3rgyu_adriano_13 v puricele88 4-1. A ratat si el destul de mult. Sper ca am iesit din pasa proasta.

F1oRinho13.01.2009 17:41

Etapa 18

 

f1or_cs v i0nutz83 6-4

quitarr13.01.2009 17:46

et 21 klaus_e89 v quitarr 4-4

klaus_e8913.01.2009 18:47

ce meci :X

mihainho8613.01.2009 18:58

Etapa 23

fifa_for_fun v mihainho_86 2-4

Daca mai am vreo etapa nedisputata(exceptand-o p cea cu i0nutz) as vrea sa imi spuneti..am avut multe restante si e posibil sa fi uitat vreo una.

AliN4u13.01.2009 19:56

alinn50c v mihainho_86 = 4 - 3 , etapa 21

 

mihainho + qw = love

 

cosmin_marin25 v alinn50c = 3 - 5 , etapa 22

 

@blind : trist...ai ajuns sa joci cel mai urat din Liga , nu inteleg cum mai poti sa te plangi de jocul altuia...

 

qw rules !

blindica13.01.2009 20:04

Etapa 23

 

alinn50c v blind1ro 2 - 3 , pai ...asa cum se joaca unii cu mine, joc si eu... nu cred ca joc eu cel mai urat din campionat. Stii tu bine cum sta treaba !

 

Statistica si ocaziile mele n-au contat deloc? eu am avut 12-9, tu 5-5... Lasa ca nu strica niste critici...

Bafta !

AliN4u13.01.2009 20:08
Etapa 23

 

alinn50c v blind1ro 2 - 3 , pai ...asa cum se joaca unii cu mine, joc si eu... nu cred ca joc eu cel mai urat din campionat. Stii tu bine cum sta treaba !

 

Statistica si ocaziile mele n-au contat deloc? eu am avut 12-9, tu 5-5... Lasa ca nu strica niste critici...

Bafta !

 

crezi ca-mi pasa cum joaca altii cu tine ?

 

cat despre ocazii , ce mai conteaza cate ai avut atata timp cat TOATE le-ai avut de pe urma unui qw ? ... sunt egale cu 0

 

dar daca atat puteti ce drept am eu sa cer mai mult ...

blindica13.01.2009 20:12

@Alin : Decat ultimul gol a fost qw, si nici ala spre poarta,daca vrei dam reluarea unui for specializat sa o analizeze... restul bubuielilor sunt D si A si se vede pe reluare,si au fost doar pe final. Eu zic ca putem sa vorbim si pe messenger ca de obicei, nu sa ne certem p-aici. In ultimele 4 meciuri ale noastre ti s-a parut tie ca doar atat pot?

Respect !

AliN4u13.01.2009 20:28
@Alin : Decat ultimul gol a qw, daca vrei dam reluarea unui for specializat sa o analizeze... restul bubuielilor sunt D si A si se vede pe reluare,si au fost doar pe final. Eu zic ca putem sa vorbim si pe messenger ca de obicei, nu sa ne certem p-aici. In ultimele 4 meciuri ale noastre ti s-a parut tie ca doar atat pot?

Respect !

 

toate golurile au fost dupa qw , poti sa dai reluarile la 10 foruri

 

restul bubuielilor , adica cele de din ultimele 10 minute , da , au fost cu D si A , iti permiteai , aveai 3-2

 

de ce sa vorbim pe messenger ? pentru asta e forumul , discutii despre meciuri

 

nu ma cert , analizez fel si fel de stiluri impreuna cu cei ce le practica

 

hmm , ce poti (sau ce nu poti) arati in meciurile cele mai importante , dintre cele 4 , asta a fost cu siguranta cel mai important

 

respect ? de la tine , dupa meci , daca invingi .

 

altceva ?

ady_4steaua13.01.2009 21:31

Cand se mai fac testari pentru inscrieri vreau sa ma implic..pentru ca nu mai suport sa joc cu niste roboti ca only_babardel, nmnfifa si altii, astia doar din Liga a 2 a, presupun ca sunt si pe aici..ar fi bien dak sar interzice , ca acum cu replay poti dovedi-->adinho

DoctorLov14.01.2009 06:36

clasament ceva ?:)

mihai141114.01.2009 09:42

nu m-am mai implicat eu,doar ionutz a testat :D

 

 

le: aman cu meph daca nu putem juca azi

«1111213141526»