FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1131415161726»
marianb18.01.2009 12:45

etapa 25: marianbolohan v mihai1411 2-5

etapa 26: puricele88 v marianbolohan 1-3

mihainho8618.01.2009 12:57

Etapa 26

mihainho_86 v klaus_e89 0-2.

.

 

BabBarDeL18.01.2009 13:18
Tocmai de aceea am zis ca ma retrag daca nu se interzice. Pentru ca daca scapa Mihainho + Babardel si nmfifa aia suntem. O sa vreau sa retrogradez intentionat ca sa pot juca fifa.

 

P.s. Mihainho . Foame de puncte nu ? Saracul cosmin_marin ce sa mai zica? Sau I0nutz. Si ei nu joaca. Dar din cate am vazut daca ar fi sa joci fara qw nu ai lega 3-4 pase la rand.

 

Sergiu, noi ce legatura avem?

blindica18.01.2009 13:26

Scandaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal :beer2::chair:

 

Jocul urat aduce ca si consecinta alt joc urat, din partea adversarului . Cred ca am zis de 2000 de ori lucruri rele despre cei care stiu 2 faze, dau qw si pana la urma si eu am folosit, dar doar fiindca eram enervat de stilul de joc.

 

:ras:

Sergyu1618.01.2009 13:35
Sergiu, noi ce legatura avem?

 

Frati de sange... Ce am zis ma rau de tine. Am spus doar ca daca promovezi tu si nmfifa ii gata campionatul si o sa vreau sa retrogradez intentionat , daca nu ma retrag. Nu te-am jignit , doar am constatat jocul infect pe care-l practicati. Dar ajunge cu offtopicul. Fiecare cu stilul lui.

mihai141118.01.2009 14:48

Etapa 25

 

marianbolohan v mihai1411 2-5

 

ronaldo_020118.01.2009 16:11

Etapa 24

 

blind1ro v ronaldo_0201 1-1

bubutza18.01.2009 17:37

sergiule, lasa ca vine lume buna in A:eu, ady. asteapta-ma linistit :naughty:

 

@babbardel le stie bine si pe jos.

GOD18.01.2009 18:10
sergiule, lasa ca vine lume buna in A:eu, ady. asteapta-ma linistit :naughty:

 

@babbardel le stie bine si pe jos.

Dar eu ce am rusule?

blindica18.01.2009 18:13

Il sprijin si pe God, meciurile cu el sunt mereu un spectacol,simulator de fotbal adevarat !

ronaldo_020118.01.2009 18:54

Etapa 26

 

f1or_cs v ronaldo_0201 3-2 bafta fior

BabBarDeL18.01.2009 19:10
sergiule, lasa ca vine lume buna in A:eu, ady. asteapta-ma linistit :naughty:

 

@babbardel le stie bine si pe jos.

 

De obicei joc pe jos. Dar cum spunea blindica, daca adversaru joaca urat eu nu pot altfel. QW dau doar din faza, si din jumatatea adversarului, nu cum dau altii cu portarul. In fine, acum sunt pe din-afara in acest topic :D . Revin sezonul viitor. Succes la toti.

F1oRinho18.01.2009 19:35

Etapa 24

 

f1or_cs v marianbolohan 0-5 n-am miscat deloc :D

 

Etapa 25

 

danny1ok v f1or_cs 2-2

 

Etapa 26

 

f1or_cs v ronaldo_0201 3-2 cu noroc,gol in min 87.Bafta,Ronaldo!

Vertigo18.01.2009 22:00
De obicei joc pe jos. Dar cum spunea blindica, daca adversaru joaca urat eu nu pot altfel. QW dau doar din faza, si din jumatatea adversarului, nu cum dau altii cu portarul. In fine, acum sunt pe din-afara in acest topic :D . Revin sezonul viitor. Succes la toti.

 

 

Pe Babardel nu l-as include nici eu in categoria celor precum nmfifa, desi in tur m-a batut. Joaca frumos si daca da wq, da din terenul advers.

klaus_e8919.01.2009 12:35

Etapa 24 : puricele88 4 - 0 klaus_e89

Etapa 25 : klaus_e89 v alexxx_tzupy

Etapa 26 : mihainho_86 0 - 2 klaus_e89

 

nu vreau sa ma duc in B :(

mihai141119.01.2009 17:36

Etapa 26

 

mihai1411 v danny1ok 7-2

branica19.01.2009 17:48

etapa 26

i0nutz83 v fifa_for_fun 0-4 .. Ultimele 3 etape postate ... 3 victorii .... ma tin bine cu Sevilla ... ai vazut bubutza ca nu am ales chiar asa de prost :P ... 40 puncte

bubutza19.01.2009 18:00

felicitarile mele :P te tii bine de tot. N-as fi facut fata nici in B cu ea.

quitarr19.01.2009 18:23

et 24 quitarr v danny1ok 3-2

 

et 25 ronaldo_0201 v quitarr 3-4

 

et 26 blind1ro v quitarr 2-2

alexxx_tzupy19.01.2009 19:59

et 26 alexxx_tzupy v fallenangell002000 4-1

 

 

alin50c cand jucam etapa aia?

AliN4u19.01.2009 20:17

cand te vad pe mess

alexxx_tzupy20.01.2009 15:10

ori ai id gresit ori esti "ironic" tu de fel asa.ti-am dat si buzz si te-am intrebat de 2 ori cand jucam pana sa postez aici....

Sergyu1620.01.2009 15:37

Alex noi cand jucam ? :unsure:

AliN4u20.01.2009 16:40

n-am id gresit , ironic sunt de felu' meu dar la faza aia nu am fost

 

degeaba imi dai tu buzz si mesaje cand sunt offline , nu am cum sa-ti raspund

 

nu mai sta pe invizibil si o sa jucam ..eu nu te-am vazut online de 2 ori in ultimele 5 zile cel putin .

alexxx_tzupy20.01.2009 17:42

asta seara sunt

«1131415161726»