etapa 25: marianbolohan v mihai1411 2-5
etapa 26: puricele88 v marianbolohan 1-3
etapa 25: marianbolohan v mihai1411 2-5
etapa 26: puricele88 v marianbolohan 1-3
Etapa 26
mihainho_86 v klaus_e89 0-2.
.
Tocmai de aceea am zis ca ma retrag daca nu se interzice. Pentru ca daca scapa Mihainho + Babardel si nmfifa aia suntem. O sa vreau sa retrogradez intentionat ca sa pot juca fifa.
P.s. Mihainho . Foame de puncte nu ? Saracul cosmin_marin ce sa mai zica? Sau I0nutz. Si ei nu joaca. Dar din cate am vazut daca ar fi sa joci fara qw nu ai lega 3-4 pase la rand.
Sergiu, noi ce legatura avem?
Scandaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal ![]()
![]()
Jocul urat aduce ca si consecinta alt joc urat, din partea adversarului . Cred ca am zis de 2000 de ori lucruri rele despre cei care stiu 2 faze, dau qw si pana la urma si eu am folosit, dar doar fiindca eram enervat de stilul de joc.
![]()
Sergiu, noi ce legatura avem?
Frati de sange... Ce am zis ma rau de tine. Am spus doar ca daca promovezi tu si nmfifa ii gata campionatul si o sa vreau sa retrogradez intentionat , daca nu ma retrag. Nu te-am jignit , doar am constatat jocul infect pe care-l practicati. Dar ajunge cu offtopicul. Fiecare cu stilul lui.
Etapa 25
marianbolohan v mihai1411 2-5
Etapa 24
blind1ro v ronaldo_0201 1-1
sergiule, lasa ca vine lume buna in A:eu, ady. asteapta-ma linistit ![]()
@babbardel le stie bine si pe jos.
sergiule, lasa ca vine lume buna in A:eu, ady. asteapta-ma linistit
@babbardel le stie bine si pe jos.
Dar eu ce am rusule?
Il sprijin si pe God, meciurile cu el sunt mereu un spectacol,simulator de fotbal adevarat !
Etapa 26
f1or_cs v ronaldo_0201 3-2 bafta fior
sergiule, lasa ca vine lume buna in A:eu, ady. asteapta-ma linistit
@babbardel le stie bine si pe jos.
De obicei joc pe jos. Dar cum spunea blindica, daca adversaru joaca urat eu nu pot altfel. QW dau doar din faza, si din jumatatea adversarului, nu cum dau altii cu portarul. In fine, acum sunt pe din-afara in acest topic
. Revin sezonul viitor. Succes la toti.
Etapa 24
f1or_cs v marianbolohan 0-5 n-am miscat deloc ![]()
Etapa 25
danny1ok v f1or_cs 2-2
Etapa 26
f1or_cs v ronaldo_0201 3-2 cu noroc,gol in min 87.Bafta,Ronaldo!
De obicei joc pe jos. Dar cum spunea blindica, daca adversaru joaca urat eu nu pot altfel. QW dau doar din faza, si din jumatatea adversarului, nu cum dau altii cu portarul. In fine, acum sunt pe din-afara in acest topic. Revin sezonul viitor. Succes la toti.
Pe Babardel nu l-as include nici eu in categoria celor precum nmfifa, desi in tur m-a batut. Joaca frumos si daca da wq, da din terenul advers.
Etapa 24 : puricele88 4 - 0 klaus_e89
Etapa 25 : klaus_e89 v alexxx_tzupy
Etapa 26 : mihainho_86 0 - 2 klaus_e89
nu vreau sa ma duc in B ![]()
Etapa 26
mihai1411 v danny1ok 7-2
etapa 26
i0nutz83 v fifa_for_fun 0-4 .. Ultimele 3 etape postate ... 3 victorii .... ma tin bine cu Sevilla ... ai vazut bubutza ca nu am ales chiar asa de prost
... 40 puncte
felicitarile mele
te tii bine de tot. N-as fi facut fata nici in B cu ea.
et 24 quitarr v danny1ok 3-2
et 25 ronaldo_0201 v quitarr 3-4
et 26 blind1ro v quitarr 2-2
et 26 alexxx_tzupy v fallenangell002000 4-1
alin50c cand jucam etapa aia?
cand te vad pe mess
ori ai id gresit ori esti "ironic" tu de fel asa.ti-am dat si buzz si te-am intrebat de 2 ori cand jucam pana sa postez aici....
Alex noi cand jucam ? ![]()
n-am id gresit , ironic sunt de felu' meu dar la faza aia nu am fost
degeaba imi dai tu buzz si mesaje cand sunt offline , nu am cum sa-ti raspund
nu mai sta pe invizibil si o sa jucam ..eu nu te-am vazut online de 2 ori in ultimele 5 zile cel putin .
asta seara sunt