FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1121314151626»
branica14.01.2009 09:58

Mihai, ai si cu mine .... :) daca esti pe la 7 pe mess, jucam ...

KINSKI14.01.2009 18:51

Etapa 23:

 

i0nutz83 v cosmin_marin25 ( 1 - 1 )

i0nutz8314.01.2009 20:07

Etape si clasament maine !

ronaldo_020114.01.2009 20:09

Maine plec pana la Timisoara,voi petrece week-endul acolo..ajung aksa duminica dupamasa.As dori sa aman si eu etapele ce vor fi postate in caz ca nu ma voi incadra in termenul lor....multumesc pentru intelegere :thumbsup:

i0nutz8314.01.2009 20:21

Sa vii cu o capatzana de p..list ;)

meph_frumossu15.01.2009 16:46

Etapa 19 :

meph_frumossu v quitarr 6-2...din cate stiu eu am uitat sa postez la timp

mihai141115.01.2009 18:29

Etapa 21

 

meph_frumossu v mihai1411 2-3

 

 

 

Etapa 20

 

mihai1411 v fifa_for_fun 3-2

 

branica15.01.2009 20:02

Stau bine momentan cu echipa asta "veche" , care abia se misca ... am 31 puncte dupa calculele mele ... ;)) In primele 6-7 dak ma calific, e perfect

i0nutz8316.01.2009 17:58

Etape. O sa vina si clasamentul . . .

branica17.01.2009 09:27

etapa 25

fifa_for_fun v alinn50c 3-2 ... Cu tot cu butoanele facute ;))

DoctorLov17.01.2009 12:23

Etapa 25

 

fallenangell002000 5 v 4 puricele88 uneori, cand joci mai bine chiar castigi. Nu poti mereu sa te bazezi pe noroc si pe greseala adversarului.

pda17.01.2009 12:24
Etapa 25

 

fallenangell002000 5 v 4 puricele88 uneori, cand joci mai bine chiar castigi. Nu poti mereu sa te bazezi pe noroc si pe greseala adversarului.

 

Sau pe golul victoriei in min 88 din penalty.

 

Etapa 24: puricele88 v klaus_e89 4-0

DoctorLov17.01.2009 12:25

nu a fost penalty din ala cacacios, ai faultat clar. Mi-ai si accidentat jucatorul.

 

tu: 10/6

eu: 22/13

 

cu.e.d

 

 

in alta ordine de idei,

Etapa 24

 

mihai1411 5 v 6 fallenangell002000 final dramatic

mihai141117.01.2009 15:30

Etapa 24

 

mihai1411 v fallenangell002000 5-6

 

i0nutz8317.01.2009 18:05

Cam asta e clasamentul, probabil cu un rezultat netrecut, dar nu intrebati care, ca nu stiu :)

altfel, mihainho, noi n-am jucat nici macar turul, tu m-ai intrebat o data daca pot sa jucam, tocmai plecam la Romania-finlanda la baschet. Mi se pare de bun simt sa zici cand poti juca, nu vreau sa intru cu restante in sezonul viitor ;)

untitled.png

mihainho8617.01.2009 18:30

Ti-am spus de 2 ori sa jucam..ai zis ca nu poti.Normal mi se parea sa spui tu o alta data cand poti juca,avand in vedere ca atunci nu erai disponibil.

Etapa 24

mihainho_86 v meph_frumossu 3-3..greu tare la cornere

blindica17.01.2009 18:50

Etapa 24

 

blind1ro v ronaldo_0201 1-1 :P

 

 

 

Etapa 25

 

i0nutz83 v blind1ro 0 - 2 dupa cateva sezoane... :ike:

 

Etapa 26

 

blind1ro v quitarr 2-2

 

26 7 7 12 45-52 (-7) 28 pct . 14 meciuri in care n-am pierdut nu's putine,dar nu's victorii .

 

 

marianb17.01.2009 21:23

etapa 24: f1or_cs v marianbolohan 0-5

KINSKI17.01.2009 22:41

Etapa 24:

cosmin_marin25 v fifa_for_fun ( 3 - 5 )

 

Etapa 25:

meph_frumossu v cosmin_marin25 ( 4 - 3 )

 

Etapa 26:

cosmin_marin25 v s3rgyu_adriano_13 ( 2 - 4 )

 

Ceva incredibil in meciurile astea, cu meph 2 goluri luate din corner si unul din aut si cu branica trei din corner, iar cu Sergiu 2 goluri luate in min 90!!! :wall: . Oricum, adversari fair -play, mi-a facut placere.

Bafta, baieti!

Sergyu1618.01.2009 11:39

Etapa 26

 

cosmin_marin25 v s3rgyu_adriano_13 2-4 . 2 goluri in minutul 90 , 2 goluri din foarfeca Totti . Greu de tot.

 

eTAPA 25

 

 

s3rgyu_adriano_13 v mihainho_86 3-4 . baiatule am un mesaj pentru tine . Mi-ai provocat scarba. Adica pe bune m-ai facut sa ma gandesc serios sa ma retrag. Daca nu se interzice qw (mai ales ca acum se poate demonstra) , 90% eu ma retrag. Nu e posibil asa ceva.Doamne ajuta sa te vad in B !

mihainho8618.01.2009 12:10

Etapa 25

s3rgyu_adriano_13 v mihainho_86 3-4..a mers foarte prost..nevoie mare de puncte,nu comentez jocul prestat:)

Vertigo18.01.2009 12:21

 

 

eTAPA 25

 

 

s3rgyu_adriano_13 v mihainho_86 3-4 . baiatule am un mesaj pentru tine . Mi-ai provocat scarba. Adica pe bune m-ai facut sa ma gandesc serios sa ma retrag. Daca nu se interzice qw (mai ales ca acum se poate demonstra) , 90% eu ma retrag. Nu e posibil asa ceva.Doamne ajuta sa te vad in B !

 

 

ohooo ... nu ai vazut nimic, stai sa vezi pe nmfifa ... ala promoveaza NUMAI cu asa ceva: portar, wq la fundas, qw la al doilea fundas, pasa surprinzatoare printre cuw la al treilea fundas, qw pe varf si goooooooooooooooool.

Sergyu1618.01.2009 12:25

Tocmai de aceea am zis ca ma retrag daca nu se interzice. Pentru ca daca scapa Mihainho + Babardel si nmfifa aia suntem. O sa vreau sa retrogradez intentionat ca sa pot juca fifa.

 

P.s. Mihainho . Foame de puncte nu ? Saracul cosmin_marin ce sa mai zica? Sau I0nutz. Si ei nu joaca. Dar din cate am vazut daca ar fi sa joci fara qw nu ai lega 3-4 pase la rand.

branica18.01.2009 12:28

etapa 24

cosmin_marin25 v fifa_for_fun 3-5

etapa 25

fifa_for_fun v alinn50c 3-2 ....

KINSKI18.01.2009 12:30
Tocmai de aceea am zis ca ma retrag daca nu se interzice. Pentru ca daca scapa Mihainho + Babardel si nmfifa aia suntem. O sa vreau sa retrogradez intentionat ca sa pot juca fifa.

 

P.s. Mihainho . Foame de puncte nu ? Saracul cosmin_marin ce sa mai zica? Sau I0nutz. Si ei nu joaca. Dar din cate am vazut daca ar fi sa joci fara qw nu ai lega 3-4 pase la rand.

 

 

17 puncte am strans, dar am muncit pentru ele, plec cu capul sus :thumbsup:

«1121314151626»