Etapa 13
i0nutz83 v mihainho_86 3-3
Etapa 22
mihainho_86 v i0nutz83 6-2
Etapa 13
i0nutz83 v mihainho_86 3-3
Etapa 22
mihainho_86 v i0nutz83 6-2
Etapa 24
alexxx_tzupy v s3rgyu_adriano_13 4-4 . poate sunt un pic subiectiv dar meritam victoria . Am avut 1-0 , 3-1 si 4-3 , plus ca la 4-3 am avut doua bare.
nu m-am sincronizat cu tzuppy ... rog frumos amanare ...
et 20 restanta alexxx_tzupy v alinn50c 6-4 parca.daca gresesc sa ma corectezi
et 21 restanta i0nutz83 v alexxx_tzupy 2-8
Etape??
Etapa 28
i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 1-3 Mereu am avut probleme cu I0nutz. Inclusiv acum. Totti si-a facut insa datoria. ![]()
apropo, scoatem treaba cu baremul ![]()
:laugh: Eu sunt de acord. Altfel cred ca ai termina incepe cu minus mult de tot .
Etapa 27
fallenangell002000 5 v 0 mihainho_86 , putea fi si 10 ![]()
Etapa 27: klaus_e89 v cosmin_marin25 ( 3 - 5 )
Etapa 28
blind1ro v f1or_cs 0 - 7 . Oribila conexiune, dar nu d-asta am pierdut oricum. Mentin parerea din Cupa. ![]()
Etapa 28
mihainho_86 v marianbolohan 2-1
Etapa 28
cosmin_marin25 2 v 3 fallenangell002000, daca-i mai dadeam inca vreo 2 pase ma batea ![]()
Etapa 28
cosmin_marin25 2 v 3 fallenangell002000, daca-i mai dadeam inca vreo 2 pase ma batea
Vreo 3 ocazii uriase in min 90 ... gol luat cu deviere din spatele fundasului meu ... minunat joc :-)
Dar nu contest victorian adversarului, asta a e Fifa, fiecare fir de iarba conteaza :-)))
etapa 29: marianbolohan v cosmin_marin25 4-0
Etapa 29
ronaldo_0201 v alexxx_tzupy 5-5
Etapa 29
danny1ok v mihainho_86 7-0
fifa for fun - testare pLayer (1/23/2009 12:37:21 AM): <ding>
meph frumossu (1/23/2009 12:38:33 AM): <ding>
Poate sunt eu demodat sau inchis la minte, dar nu stau la ora asta sa joc fifa, cu tot respectul, fara nici un fel de repros .Stiu cum e cu serviciile,dar nah, nu dati un buzz doar ca sa apara ca v-ati interesat !
Zici ca v-ati vorbit ! V-astept la ore mai rezonabile , multumesc !
Dap . Fifa_for_fun in weekend esti? La 12 noapte numai fifa nu joc , imi pare rau. Alin mai intra si tu pe mess.
fifa for fun - testare pLayer (1/23/2009 12:37:21 AM): <ding>
meph frumossu (1/23/2009 12:38:33 AM): <ding>
Poate sunt eu demodat sau inchis la minte, dar nu stau la ora asta sa joc fifa, cu tot respectul, fara nici un fel de repros .Stiu cum e cu serviciile,dar nah, nu dati un buzz doar ca sa apara ca v-ati interesat !
Zici ca v-ati vorbit ! V-astept la ore mai rezonabile , multumesc !
interesant , tot la fel mi se intampla si mie , cand poate unu' sa joace , poate si celalalt , exact la aceeasi ora (maxim diferenta de un minut) si in aceeasi zi ..cand nu poate unu' , nu poate nici celalalt , si in tur si in retur la fel a fost ..hm
la fel am primit si eu un buzz de la meph sa jucam intr-o seara , i-am zis peste aprox un minut sa-mi dea ip si nu a mai zis nimic ..da si el buzz sa nu spuna ca nu-i pasa si iese imediat ..
@sergiu , lasa mesaj cu data si ora la care poti juca , intru eu pe mess din cand in cand si vad
lol vad ca buzzurile au fost date la ore apropiate .. mi s-a intamplat de 2 ori pana acum. ca fifa for fun si memph sa imi dea buzz aproape in acelasi timp sa jucam etapa .. si tot asa la ore d-astea tarzii. Am crezut ca e o coincidenta dar .. deja a 3 a oara la un alt user .. mi se pare SUSPECT DOMNE
pe bune. Poate exista totusi o explicatie . Cine stie poate ma fac de ras
cam greu
Plus de asta .. acelasi still de abordare .. cu <BUZZ> direct intre ochi =))
Nu mai zic ... mai mult .... Aceeasi asezare si acelasi stil de joc ![]()
cam multe ![]()
Alin asta-seara pana la 8 jumate sunt. Tu da doar buzz. Vezi ca stau pe invisible.
lol vad ca buzzurile au fost date la ore apropiate .. mi s-a intamplat de 2 ori pana acum. ca fifa for fun si memph sa imi dea buzz aproape in acelasi timp sa jucam etapa .. si tot asa la ore d-astea tarzii. Am crezut ca e o coincidenta dar .. deja a 3 a oara la un alt user .. mi se pare SUSPECT DOMNEpe bune. Poate exista totusi o explicatie . Cine stie poate ma fac de ras
cam greu
Plus de asta .. acelasi still de abordare .. cu <BUZZ> direct intre ochi =))
Nu mai zic ... mai mult .... Aceeasi asezare si acelasi stil de joc
cam multe
nu cumva au zis amandoi ca au router daca le-ai cerut ip-ul ?
si faza e ca la vreo 20 de secunde dupa ce am terminat meciul cu unu' din ei , celalalt mi-a dat buzz ..de unde stia oare ?
etapa 27 , s3rgyu_adriano_13 v alinn50c = 3 - 5
klaus , meph si fallenangel lasati ziua si ora la care puteti juca
scuze de dublu post ..m-a batut forumu' , aveam impresia ca dau edit la celalalt