FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1161718192026»
i0nutz8324.01.2009 13:11

Daca unii au ajuns sa isi faca 2-3 usere doar sa joace fifa intr-un campionat inseamna ca problema e grava... Sincer, mi se face mila de astfel de personaje. Pana diseara sper sa dau de nesimtitul de mai sus sa imi explice si mie niste lucruri. In caz contrar, o sa judecam in lipsa ;))

Sergyu1624.01.2009 13:14

Imi cer scuze , meph si fifa_for_fun , nu sunt aceiasi persoana. Singura lor vina este ca joaca de pe acelasi ip probabil. Puteau sa anunte. Acum sa vedem ce se decide. Inca o data imi cer scuze fata de cei doi.

 

In schimb ce a facut cosmin_marin e de-a dreptul incredibil. Rusine!

i0nutz8324.01.2009 13:38

Eu v-am zis ;)

AliN4u24.01.2009 13:42

da' ce a facut ? (Cosmin Marin)

ronaldo_020124.01.2009 13:44

sa inteleg ca fifa si meph jaoca de la acelasi calc?

i0nutz8324.01.2009 13:45

Cosmin Marin a incurcat-o ;) O sa vedeti mai incolo ce si cum a facut...

branica24.01.2009 13:49

i0nutz stie toata situatia ... v`ati ambalat degeaba ... "railor" ... ;)

Cateodata devine forumu asta "Dan Diaconescu in Direct" ... la felu` cum dramatizati...

 

bubutza24.01.2009 13:58

haideti ma, meph nu ar fi jucat asa de bine cum joaca branica cu sevilla :drunk::thumbup:

Sper la o echipa mai buna in A sezonul viitor.

 

 

AliN4u24.01.2009 14:10

alinn50c v i0nutz83 = 5 - 2 , etapa 24

 

meph si klaus , va astept

blindica24.01.2009 15:03

@branica :Si pana la urma care-i situatia ma nene? Esti pe messenger ?Astepti sa vina si meph acasa? Zi macar sa stiu daca ma lasa unul din voi doi sa-l bat si eu ca am nevoie de puncte :punk:

ronaldo_020124.01.2009 15:35

Etapa 27

 

ronaldo_0201 v mihai1411 1-5

 

Etapa 28

 

puricele88 v ronaldo_0201 1-3

 

Etapa 29

 

ronaldo_0201 v alexxx_tzupy 5-5

 

 

@ 3 etape foarte grele

mihai141124.01.2009 15:45

un clasament ionute :D?

AliN4u24.01.2009 15:58

alinn50c v klaus_e89 = 5 - 2 , etapa 28

 

meph , astept

DannY_124.01.2009 16:06

Puricele,userul cu cea mare bafta din Liga 1.

blindica24.01.2009 16:09

@ a zis branica dupa 3 vine pt etape,poate zicea dupa 3 zile,am vazut 2 posturi si-atat,pe messenger nimic, cred ca nu stia ca pleaca meph de acasa .Pe la 2 diseara imi da buzz si la 2:02 si meph... Din start imi strica orice chef de joc !

 

Banc :

 

Ce spune un obsedat cu 2-3 conturi intr-o discutie intima cu prietena sa:

EL-Buzz !! sa intru?

EA-Intra

EL- Am bagat ip-ul, GO !

pda24.01.2009 16:10

Etapa 27: danny1ok v puricele88 1-3

 

Etapa 29: quitarr v puricele88 2-3

i0nutz8324.01.2009 16:32

clasament la zi

 

*cosmin_marin e caine, urmeaza sa fie exclus din campionat;

untitled.png

mihai141124.01.2009 16:48

Etapa 29

 

f1or_cs v mihai1411 4-3

 

alexxx_tzupy24.01.2009 16:51

et 28 alexxx_tzupy v danny1ok 3-1

et 25 klaus_e89 v alexxx_tzupy 2-4

mihai141124.01.2009 17:08

Etapa 28

 

mihai1411 v quitarr 6-3

 

DoctorLov24.01.2009 17:39

cred ca-mi lipsesc niste puncte...:) m-am uitat peste meciuri si vad ca nu ai pus rezultate la meciurile mele:

Etapa 24

 

mihai1411 5 v 6 fallenangell002000

 

Etapa 25

 

fallenangell002000 5 v 4 puricele88

KINSKI24.01.2009 20:26

Asadar, desi probabil va fi sters postul meu:

1. Da, sunt caine.

2. M-am inscris in campionat la invitatia domnului State Laurentiu, vestit jucator de Fifa. Mi-a zis "vorbesc eu cu grasul ala" (se referea la Ionut, cel de care zicea ca e un terminat, ca blatuieste ca sa ramana in Liga 2 si despre care avea o groaza de epitete "dragute", nu e cazul sa la insir aici, asta ca sa stii Ionute cat de prieten iti este Laurentiu, cel care "m-a dat in gat"). Numai "sa zic ca sunt stelist", asta a fost singura rugaminte a lui Laurentiu.

3. O observatie adiacenta: initiativa admirabila a domnului State Laurentiu de a ii dezvalui lui Ionut ca sunt caine a pornit de la 3 zile consecutive in care l-am macelarit pe domnul State Laurentiu la Fifa 2009, jocul vietii lui si singura lui "realizare" in viata, ca tot intrebase odata blindica ce realizari ai tu in viata. Pana de curand (eram prieteni de cativa ani), domnul respectiv ma batea la acest joc. De cateva zile mi-am schimbat computerul, merge si la mine fifa normal si am inceput sa-i dau cate 6, 7 pe meci. Nu a putut suporta asta si azi dimineata, dupa o noapte de jucat, mi-a zis ca se razbuna. Felicitari, domnule State!

4. A-propos de "prietenie", au fost o groaza de lucruri pe care le-am facut pentru el pana acum, le scrisesem aici dar le-am sters, pentru ca i-am dat mesajul inainte sa-l vada si l-a deranjat sa amintesc despre ele. Si pentru ca ca am indraznit sa-l bat la un joc, a gasit de cuviinta sa se "razbune" in felul asta. De altfel, el s-a retras din campionat pentru ca el retrogradase si eu promovam, nu putea suporta ideea asta.. Jesus … Imi aduc aminte acum de un mass trimis de Klaus, care suna cam asa: "cine e de acord ca laurentiu state e o curva" ? Acum m-as gandi bine daca sa mai spun "nu". Bravo, Klaus, cunosti un om mai bine dacat unul care e amic cu el. De altfel, pentru el nu sunteti decat nistre prosti si niste copii frustrati. Laurentiu, fa lucrurile pe care ti le-am recomandat in privat si te vei mai linisti astfel.

5. Povestea cu userii multipli a venit pe parcurs, luati-o ca pe un experiment social :-): cum poate un caine sa se inscrie si sa "populeze" competitia voastra cu non-stelisti. E foarte simplu, iar regulamentul vostru e inutil. Caini au mai fost inscrisi, stiti bine asta. Probabil mai sunt. Cat despre mine, nu mai aveam timp oricum, trebuia sa renunt. Dar cu putina straduinta, devenea un campionat de caini :-)

6. Tot legat de useri multipli: pe langa meph si fifa_for_fun, aveti grija ca mai sunt 2 cazuri identice: primul, in prima Liga (unul din prima parte a clasamentului si unul din partea a doua) si un al doilea caz, cu unul din prima Liga si unul din a doua Liga. Aveti si voi banuielile voastre, dar nu ma apuc sa va insir eu numele aici, faceti-va curatenie singuri, o sa-i detectati pana la urma. Si nu am vocatie de "turnator", precum moralistul domn State Laurentiu.

7. Desi sunt caine, trebuie sa recunosc ca am intalnit pe aici si cativa jucatori fair-play cu care mi-a facut placere sa joc: boggy de pe suporte Steaua, bubutza, puricele, sergiu, buli, badboy, babardel, alinn .. si mai sunt si altii.

8. Sanatate, ne intalnim in groapa la primavara! Bine, asta depinde si de sentinta in cazul "Valiza" :-)

 

 

crist3a24.01.2009 20:30

trist.... si cica FIFA este doar un joc! Era! trist, aproape emo!

Paradise_Lost24.01.2009 20:30

prosti sunt cei care pot crede asemenea aberatii.

 

sa pui asa ceva public si minciuni, e de toata jena. dar mai grav e ca poti gandi asta. nu ma cobor atat de jos sa-ti raspund.. pt ca nu am la ce. or fi destui prosti si pe aici... dar tre sa fii de-a dreptul retard cu o asemenea imaginatie. fabuleaza in alta parte... JAVRA... numai bine :))))

blindica24.01.2009 20:32

In primavara va tocam sfecla in Ghencea ! M**E

«1161718192026»