FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1181920212226»
GOD25.01.2009 19:51

PLEACA DIN A

IOANE PLEACA DIN A:)))

 

 

OLE OLE TE ASTEPTAM IN B :ce_oameni:

Sergyu1625.01.2009 21:47

Etapa 29

 

s3rgyu_adriano_13 v fifa_for_fun 3-3...

branica25.01.2009 21:57

cum zici tu blind ... nu sunt vreun disperat de fifa de 35 ani sa imi fac vreo 4 conturi d fifa;) .....am si eu iubita, muncesc.... plm ... nu prea`mi vine sa`mi fac id`uri de fifa ca sa joc ca disperatu` ... acum ...sincer...nu ma intereseaza ce credeti voi .... i0nutz stie situatia mea ... ;)

etapa 28

fifa_for_fun v meph_frumossu 2-3 :( Mi`am dat victoria singur blind ;))

etapa 29

s3rgyu_adriano_13 v fifa_for_fun 3-3 ...

 

Presupun ca te`ai convins blind de situatie .... ;) dak vrei mergem la o bere impreuna.. eu o dau ... si nu am 35 ani si am norma de 4 id ;))

 

 

Etapa 29

 

meph_frumossu v blind1ro 4 - 3 infrangere in min 90.

 

@ sergiu : stai ca pleaca meph , vine si fifa in juma` de ora :angry:

 

Etapa 27

 

fifa_for_fun v blind1ro 4 - 2 3-4-3 amandoi...

 

 

meph, fii mai glumet :w00t:

AliN4u25.01.2009 22:48
Alin, intra pe mess sa jucam ca te vad pe forum .

 

eu nu te prea vad pe teren

 

etapa 26 , alinn50c v meph_frumossu = 5 - 0

DoctorLov26.01.2009 15:26

tara, tara vrem etape! acu` ca s-a terminat in B nu mai am cu cine sa joc cu celelalte 3 usere :punk:

i0nutz8326.01.2009 16:52

Am gasit si rezultatele restante, erau doua meciuri ale lui tzupy :)

Clasament la zi:

 

Aseara nu am putut sa joc, iar azi nu am dat de meph. Cel putin nu pana la ora asta. Il astept pentru etapa.

untitled.png

ronaldo_020126.01.2009 17:05

Etapa 31

 

ronaldo_0201 v cosmin_marin25 3-0

pda26.01.2009 17:46

Etap 31: mihai1411 v puricele88 2-0 mic scorul

mihainho8626.01.2009 18:12

Etapa 31

quitarr v mihainho_86 1-2

Etapa 32

mihainho_86 v f1or_cs 3-4

mihai141126.01.2009 19:03

Etapa 30

 

blind1ro v mihai1411 3-6,fair-play

 

blindica26.01.2009 19:03

Etapa 30

 

blind1ro v mihai1411 3 - 6 . Onorabil, zic eu :bananadance:

 

 

Etapa 31

 

s3rgyu_adriano_13 v blind1ro 1-1 . Ce pacaaaaaaaaaaaaat... :cursing:

mihai141126.01.2009 19:32

Etapa 32

 

alexxx_tzupy v mihai1411 6-6

 

ce meci..a egalat dintr-un 11m in care valdes nici nu l-a atins :))

 

alexxx_tzupy26.01.2009 19:41

wow si eu care credeam ca sunt pe 2 la mare distanta...bine ca nu am vazut clasamentul inainte sa jucam ca ma timoram :))

AliN4u26.01.2009 19:56

etapa 30 , alinn50c v marianbolohan = 4 - 1

 

etapa 31 , danny1ok v alinn50c = 3 - 3

Sergyu1626.01.2009 19:59

Etapa 31

 

s3rgyu_adriano_13 v blind1ro 1-1 . Pacat ca a mers asa rau.

blindica26.01.2009 20:12

@sergiu, pacat ca m-ai egalat, pentru mine cel putin... :(

DannY_126.01.2009 20:31

Am sanse sa insotesc vechea garda in b.Sunt binevenit nu?;)

AliN4u26.01.2009 20:33

etapa 32 , alinn50c v ronaldo_0201 = 2 - 1

ronaldo_020126.01.2009 20:36

meci frumos din pacate pierdut pe final...bafta Alin

AliN4u26.01.2009 20:38

 

 

da , a fost frumos , bafta si tie

ronaldo_020126.01.2009 21:02

Etapa 30

 

mihainho_86 v ronaldo_0201 2-3

alexxx_tzupy26.01.2009 21:12

et 31 f1or_cs v alexxx_tzupy 2-10

marianb27.01.2009 16:46

etapa 32: fifa_for_fun v marianbolohan 2-6

branica27.01.2009 17:22

etapa 31

fallenangell002000 v fifa_for_fun 0-4

etapa 32

fifa_for_fun v marianbolohan 2-6 .. Mai mult nu s-a putut ...

alexxx_tzupy27.01.2009 19:39

et 30 alexxx_tzupy v quitarr 9-3

«1181920212226»