prosti sunt cei care pot crede asemenea aberatii.
sa pui asa ceva public si minciuni, e de toata jena. dar mai grav e ca poti gandi asta. nu ma cobor atat de jos sa-ti raspund.. pt ca nu am la ce. or fi destui prosti si pe aici... dar tre sa fii de-a dreptul retard cu o asemenea imaginatie. fabuleaza in alta parte... JAVRA... numai bine
))
Din respect pentru fosta prietenie nu-ti voi raspunde tot cu jigniri. De fapt, nu-ti voi mai raspunde nimic. Tine cont de sfaturi si te vei insanatosi. Numai bine.
