FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1151617181926»
blindica23.01.2009 18:43
nu cumva au zis amandoi ca au router daca le-ai cerut ip-ul ?

 

si faza e ca la vreo 20 de secunde dupa ce am terminat meciul cu unu' din ei , celalalt mi-a dat buzz ..de unde stia oare ?

 

etapa 27 , s3rgyu_adriano_13 v alinn50c = 3 - 5

 

Eu zic sa se sesizeze Comisia ! Mihai, Bubutza, Ionutz ?

 

DannY_123.01.2009 19:37

Sunt de aceeasi parere cu voi ;)

F1oRinho23.01.2009 22:03

Nu vreau sa fiu rautacios,dar m-am uitat si eu in arhiva dupa ce am citit ce ati scris voi si am constatat ca:

 

meph frumossu (1/9/2009 9:57:29 PM): <ding>

 

 

branica (1/9/2009 9:58:43 PM): <ding>.

 

 

Nu vreau sa acuz,poate e o coincidenta.

meph_frumossu24.01.2009 01:25

Singura problema este ca eu ziua dorm si noaptea sunt treaz...si legatura cu fifa for fan ns ce sa zic...dar din cate observ eu avem alta clasa de ip`uri...

branica24.01.2009 07:10

ce dreaq aveti ma ...:) ati innebunit .... eu am inceput sesiunea ... doi ani intr`un an dau si sincer nici nu prea am mai intrat pe mess ... am fost la munca si apoi am invatat ... astazi am examen iar ..... nu stiu de unde coincidenta cu meph .... oricum va asigur ca suntem 2 persoane diferite ... cat despre comisie, poate sa faca o constatare , nu este nici o problema din partea mea ;)

Astazi dak vreti, o sa fiu pe mess (dupa-amiaza, ca e sambata , pe la vreo 15 si atunci ajung de la examen ) sa imi joc etapele ... va dau si web sa ma si vedeti ;))

mihai141124.01.2009 09:14

Etapa 27

 

ronaldo_0201 v mihai1411 1-5

 

 

eu unul cred ca sunt 2 persoane,in primul rand datorita limbajului folosit,meph vb frumos,celalalt mai putin,in al 2 lea rand datorita stilului de joc abordat,din nou diferit

 

 

le:nu dau de fior si quitar

DoctorLov24.01.2009 09:15

meph frumossu (12/9/2008 12:41:14 AM): go ?

fallenangell002000 (12/9/2008 12:41:15 AM): go

meph frumossu (12/9/2008 12:59:27 AM): gg

 

 

n0 naMe pLayer (12/9/2008 12:58:49 AM): <ding>

fallenangell002000 (12/9/2008 1:00:36 AM): da

fallenangell002000 (12/9/2008 1:00:38 AM): esti ?

n0 naMe pLayer (12/9/2008 1:00:39 AM): am venit

 

 

bai baietzi, daca faceti cu schimbul la calculator...sa ziceti si voi :)

 

 

in alta ordine de idei: Draga Alin4u, suntem la urolog ca sa ne facem programare cand sa jucam ? Exista un termen limita, ti-am lasat cateva mesaje offline in zile diferite, fa bine si intra si tu. Eu stau destul de mult online asa ca fa bine si tu sa intri. Daca nu poti juca din diverse motive te rog sa amani, in caz contrar eu voi cere MV :) Toate cele bune!

Te-am pupat, Doc

mihai141124.01.2009 09:26

cel mai simplu,o sa vb cu ionut,stabilim o ora,1 face host si joaca cu ionut,celalalt face si el host si joaca cu mine

 

 

le: un user vechi de aici mi-a atras atentia felului in care cei 2 pun apostroful ala inclinat la fiecare post,deci e cam clara situatia ;))

bubutza24.01.2009 09:41

mai e un caz care trebuie discutat cu Ion . Dupa ce vorbesc cu Ion dau mai multe detalii. Nu e vorba de un user cu 2 conturi ci cu 3. Unul in A si 2 in B. S-ar putea sa fie o coincidenta cu al 3-lea cont, dar nu cred. 2 sigur le are.

 

s-ar putea sa credeti ca dau in sf-uri

Sergyu1624.01.2009 09:42

Coincidentele sunt prea mari. Astept totusi confirmarea in momentul in care VOR juca cu Ionutz si Mihai la aceiasi ora.

AliN4u24.01.2009 09:47

etapa 29 , fallenangell002000 v alinn50c = 3 - 4

 

klaus , ionutz si meph , va astept

Sergyu1624.01.2009 09:53

Sergyu Me (02.11.2008 21:08:48): 77.81.227.171

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:08:53): intru acum

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:10:18): sunt gata

Sergyu Me (02.11.2008 21:10:22): si eu

Sergyu Me (02.11.2008 21:10:23): Go?

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:10:29): go

Sergyu Me (02.11.2008 21:18:21): da-mi tu ip

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:18:35): ma nene

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:18:38): da` de ce ai iesit

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:18:39): ?

Sergyu Me (02.11.2008 21:18:43): merge ca dracu

Sergyu Me (02.11.2008 21:18:47): nu se poate juca

Sergyu Me (02.11.2008 21:18:59): era min 38 2-0

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:19:05): nu mai joc acum

Sergyu Me (02.11.2008 21:19:06): mai jucam 55 de minute

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:19:07): ca m-am enervat

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:19:11): ca ai iesit

Sergyu Me (02.11.2008 21:19:17): hai ma frate dc?

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:19:24): pai mi`ai luat tot chefu

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:19:26): frate

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:19:29): mai rau m`ai enervat

Sergyu Me (02.11.2008 21:19:39): da nu se putea juca

Sergyu Me (02.11.2008 21:19:44): tie iti placea asa?

 

Iar Meph imi zicea ca are router si nu poate sa dea ip. Eu ii ziceam salut , raspunsul era da ip. Ca nu cumva sa cer eu inainte :thumbdown:

 

LE: Inca ceva:

 

n0 naMe pLayer (12.12.2008 21:43:33): salut, jucam ?

Sergyu Me (12.12.2008 21:43:35): stai un pic

Sergyu Me (12.12.2008 21:43:38): joc cu meph

Sergyu Me (12.12.2008 21:43:43): a fost mai rapid cu 2 min decat tn

n0 naMe pLayer (12.12.2008 21:43:45): da un ip sa il bag pana revii

n0 naMe pLayer (12.12.2008 21:43:48): ok

 

Deci cum se poate ca la 5-6 useri oamenii sa vrea sa joace la 1 min diferenta?

AliN4u24.01.2009 10:02
Sergyu Me (02.11.2008 21:08:48): 77.81.227.171

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:08:53): intru acum

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:10:18): sunt gata

Sergyu Me (02.11.2008 21:10:22): si eu

Sergyu Me (02.11.2008 21:10:23): Go?

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:10:29): go

Sergyu Me (02.11.2008 21:18:21): da-mi tu ip

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:18:35): ma nene

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:18:38): da` de ce ai iesit

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:18:39): ?

Sergyu Me (02.11.2008 21:18:43): merge ca dracu

Sergyu Me (02.11.2008 21:18:47): nu se poate juca

Sergyu Me (02.11.2008 21:18:59): era min 38 2-0

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:19:05): nu mai joc acum

Sergyu Me (02.11.2008 21:19:06): mai jucam 55 de minute

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:19:07): ca m-am enervat

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:19:11): ca ai iesit

Sergyu Me (02.11.2008 21:19:17): hai ma frate dc?

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:19:24): pai mi`ai luat tot chefu

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:19:26): frate

n0 naMe pLayer (02.11.2008 21:19:29): mai rau m`ai enervat

Sergyu Me (02.11.2008 21:19:39): da nu se putea juca

Sergyu Me (02.11.2008 21:19:44): tie iti placea asa?

 

Iar Meph imi zicea ca are router si nu poate sa dea ip. Eu ii ziceam salut , raspunsul era da ip. Ca nu cumva sa cer eu inainte :thumbdown:

 

+1

blindica24.01.2009 10:03

Treaba cu jocul in acelasi timp... nu e greu in ziua de azi sa -i dai unui prieten care nu e in campionat sa faca un host...sunt toate f clare , tare si cu ce zice bubutza despre un jucator cu 3 conturi, incredibil ! Si ce-o sa faceti o sa stati pe la 1 noaptea sa-i gasiti online :drunk: , normal ca acum o sa apara mai devreme.

Eu am etapa cu fifa for fun, implicit si cu meph.

crist3a24.01.2009 10:39

sunt curios cine-s aia 3;))...adica ala cu 3:))

bubutza24.01.2009 10:42

toate la timpul lor

AliN4u24.01.2009 10:57
n0 naMe pLayer (12.12.2008 21:43:33): salut, jucam ?

Sergyu Me (12.12.2008 21:43:35): stai un pic

Sergyu Me (12.12.2008 21:43:38): joc cu meph

Sergyu Me (12.12.2008 21:43:43): a fost mai rapid cu 2 min decat tn

n0 naMe pLayer (12.12.2008 21:43:45): da un ip sa il bag pana revii

n0 naMe pLayer (12.12.2008 21:43:48): ok

 

Deci cum se poate ca la 5-6 useri oamenii sa vrea sa joace la 1 min diferenta?

 

fifa_for_fun (1/16/2009 11:06:52 PM): sal

fifa_for_fun (1/16/2009 11:06:54 PM): joci etapa ?

alinn50c (1/16/2009 11:06:56 PM): sal

alinn50c (1/16/2009 11:07:00 PM): stai sa tr cv

alinn50c (1/16/2009 11:07:02 PM): la unu

fifa_for_fun (1/16/2009 11:07:06 PM): ca

alinn50c (1/16/2009 11:09:20 PM): da ip sa fie bagat

fifa_for_fun (1/16/2009 11:09:36 PM): stai ca sunt la cineva acasa

fifa_for_fun (1/16/2009 11:09:40 PM): stai sa ma uit ce ip are

 

...............

 

meph_frumossu (1/16/2009 11:07:30 PM): sal

meph_frumossu (1/16/2009 11:07:38 PM): ia zii joci etapa ?

alinn50c (1/16/2009 11:07:49 PM): sal , nu joc acu , am alt meci peste vreo 5 minute

meph_frumossu (1/16/2009 11:07:56 PM): dupa joci ?

alinn50c (1/16/2009 11:08:25 PM): daca mai am chef

meph_frumossu (1/16/2009 11:08:46 PM): ca

meph_frumossu (1/16/2009 11:08:53 PM): imi dai buzz sa imi zici

alinn50c (1/16/2009 11:09:01 PM): ca

meph_frumossu (1/16/2009 11:10:39 PM): da ip sa il bag acolo ..

meph_frumossu (1/16/2009 11:10:41 PM): cand o sa jucam

 

intr-un final i-am dat ipu' dupa care

 

alinn50c (1/16/2009 11:12:42 PM): defapt nu`l baga

alinn50c (1/16/2009 11:12:53 PM): lasa ca mi`l dai tu daca am chef sa jucam

meph_frumossu (1/16/2009 11:13:41 PM): pai yo nu pot sa ti`l dau

meph_frumossu (1/16/2009 11:13:45 PM): ca e tata pe net

meph_frumossu (1/16/2009 11:13:46 PM): am router

Sergyu1624.01.2009 11:37

meph frumossu (02.11.2008 21:34:39): da ip

meph frumossu (02.11.2008 21:34:41): ca eu am router

meph frumossu (02.11.2008 21:34:46): si s uita tata la film

 

Mai vrea lumea dovezi ?

meph_frumossu24.01.2009 12:30

Da interesant ...ce descoperiri ati facut voi eu acum m-am trezit ca trebuie sa plec neaparat si am intrat sa vad unde sa ajuns cu discutia...vorba lu branica daca vreti va dam web si jucam amandoi la aceeasi ora...si stilu de joc e diferit...eu am jucat cu el l am batut cu 2-0 ...si eu nu folosesc cu+w...in schimb el la folosit cu mine ....a si alta idee daca vrea cineva dupa site care este din Bucuresti..ne intalnim mergem la o sala de net si jucam..si vine si branica. In rest accept orice idee

DoctorLov24.01.2009 12:42

ba da` ce buni prieteni sunteti voi doi. Hai mai zi :)

B33KTA24.01.2009 12:45

eu stiu ca sunt 2 persoane diferite , asta e sigur . restul nu stiu

i0nutz8324.01.2009 12:53

Si eu stiu ca sunt doua persoane diferite, problema e legata de ip-uri :) Probabil ca joaca amandoi de pe acelasi ip ...

DoctorLov24.01.2009 12:55

si cine stie...uneori poate mai joaca si unul pentru altul :beer2:

i0nutz8324.01.2009 12:58

cosmin_marin esti o mizerie !

 

O sa revin cu amanunte. Cert este ca omul e exclus din campionat iar in curand veti afla si mai multe.

Sergyu1624.01.2009 13:05

Se lasa cu excluderi. 3 oameni pleaca(de fapt un om). Cel putin.Sa vedem unde se ajunge cu meph si fifa. Daca nu sunt aceiasi persoana , imi cer scuze. Dar deocamdata refuz sa cred ca sunt doar coincidente. Sunt prea multe.

«1151617181926»