@ Klaus : Eu si cu Puricele88 suntem aceeasi persoana ... (gluma) ![]()
Daca stau sa ma gandesc bine suntem colegi de campus universitar, eu si cu tine ,nu te mai lua de altii, Mihai1411 poate sa-ti spuna ca mai prind si zile bune .
@ Klaus : Eu si cu Puricele88 suntem aceeasi persoana ... (gluma) ![]()
Daca stau sa ma gandesc bine suntem colegi de campus universitar, eu si cu tine ,nu te mai lua de altii, Mihai1411 poate sa-ti spuna ca mai prind si zile bune .
am dreptul sa am o parere si sa fac o presupunere ...
Etapa 33: puricele88 v alexxx_tzupy 3-3
et 34 i0nutz83 v quitarr 0-5
eu weekendul asta sunt plecat .. asa ca il rog pe Alin 50C sa isi faca timp luni dupa ora 16 ms
e singura etapa pe care o mai am de jucat
et 34 blind1ro v alexxx_tzupy 1-3
et 33 puricele88 v alexxx_tzupy 3-3
Etapa 33
klaus_e89 v blind1ro .......
Etapa 34
blind1ro v alexxx_tzupy 1 - 3
Am incercat un antijoc 5-4-1 penal,dupa care la 2-1 am luat si decisivul.
Pacat totusi,n-are rost sa ai pretentii de la unii sa nu joace qw cand altii abuzeaza de alte metode.
Pe aceasta cale :
FELICITARI Mihai !
![]()
joci cum esti....penal
Etapa 33
klaus_e89 v blind1ro .......
Etapa 34
blind1ro v alexxx_tzupy 1 - 3
Am incercat un antijoc 5-4-1 penal,dupa care la 2-1 am luat si decisivul.
Pacat totusi,n-are rost sa ai pretentii de la unii sa nu joace qw cand altii abuzeaza de alte metode.
Pe aceasta cale :
FELICITARI Mihai !
Felicitari Mihai :-? .... Pentru ? .. Ca dak nu ma insel ... alexxx este campion ... mai bine m`ai felicita pe mine ca am prins locu` 5 sau 6 cu Sevilla ....
@ bubutza ... am facut show cu fosta ta echipa
:X
@ branica : nu l-am felicitat pe Mihai pt titlul de campion, ci pentru joc ! tie...bafta !
alexxx_tzupy Postat Astazi, 09:16 PM
joci cum esti....penal
@ tzuppy : mEeeeeeeeeEEEEEEEEEEEEErci la fel !
puricele face 3-3 cu tzuppy campionul en-titre (da 3 goluri lu Manchester united) si ia bataie de la blind cu scorul de 1-0 (nici macar un gol nu marcheaza du JUVENTUS) ... ce diferente ...
Klaus si eu am facut egal cu tzuppy 4-4 si tu m-ai batut cu 2-0.Nu e aceiasi treaba? Se mai intampla. Mie imi convin unele stiluri de joc , lui puricele alt stil. se mai intampla.
etapa 33
danny1ok v fifa_for_fun 0-3
etapa 34
fifa_for_fun v ronaldo_0201 5-3
Mai bine nu mai dati voi cu presupusu` ... ca v`am lesinat cu Sevilla
)
Etapa 33
fallenangell002000 v s3rgyu_adriano_13 2-5...Eu cu golurile , el cu spectacolul .
puricele face 3-3 cu tzuppy campionul en-titre (da 3 goluri lu Manchester united) si ia bataie de la blind cu scorul de 1-0 (nici macar un gol nu marcheaza du JUVENTUS) ... ce diferente ...
Faci analize de rezultat la 3 noaptea, WTF?
Tzuppy n-a facut un meci grozav parerea mea, am profitat si am scos un egal, desi in min 88 aveam 3-2 (asa ca sa te oftici si mai rau).
@ bubutza ... am facut show cu fosta ta echipa:X
Mai bine nu mai dati voi cu presupusu` ... ca v`am lesinat cu Sevilla)
o rezerv pt sezonul ce urmeaza (gluma, nu care cumva sa mi-o lasati mie
):-j Te-ai tinut bine cu ea... fata de ce am reusit eu ![]()
fac si eu analize cand am timp ... cand ajung acasa ...
Etapa 34: mihainho_86 v puricele88 2-1
Sper sa retrogradezi! QW tot meciul.
cum zici tu..ne vedem la anul
ai egalat in min 90
sssssh:P
ai redus din diferenta*![]()
cum zici tu..ne vedem la anulai egalat in min 90
sssssh:P
Planeta moldova, ce sa egalez ma?
Etapa 33 :
marianbolohan v meph_frumossu 2-3
Etapa 33 : klaus_e89 3 - 2 blind1ro
Etapa 34 : klaus_e89 v fallenangell002000
sper sa raman in A
@Klaus, a fost blat meciul cu mine ca m-ai batut la un gol diferenta sa nu bata la ochi. ![]()
Etapa 33
mihai1411 v mihainho_86 4-2
Etapa 34
cosmin_marin25 v mihai1411 0-3
sunt la egalitate cu tzuppy,dar a castigat datorita meciului direct,pfoai
,felicitari oricum
ce nasol sa pierzi asa campionatul ... felicitari tzuppy ![]()
felicitari tzuppy...