FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1202122232426»
blindica30.01.2009 17:34

@ Klaus : Eu si cu Puricele88 suntem aceeasi persoana ... (gluma) :wave:

Daca stau sa ma gandesc bine suntem colegi de campus universitar, eu si cu tine ,nu te mai lua de altii, Mihai1411 poate sa-ti spuna ca mai prind si zile bune .

klaus_e8930.01.2009 17:36

am dreptul sa am o parere si sa fac o presupunere ...

pda30.01.2009 19:03

Etapa 33: puricele88 v alexxx_tzupy 3-3

quitarr30.01.2009 19:06

et 34 i0nutz83 v quitarr 0-5

 

eu weekendul asta sunt plecat .. asa ca il rog pe Alin 50C sa isi faca timp luni dupa ora 16 ms

 

e singura etapa pe care o mai am de jucat

alexxx_tzupy30.01.2009 19:28

et 34 blind1ro v alexxx_tzupy 1-3

et 33 puricele88 v alexxx_tzupy 3-3

blindica30.01.2009 20:01

Etapa 33

 

klaus_e89 v blind1ro .......

 

Etapa 34

 

blind1ro v alexxx_tzupy 1 - 3

 

Am incercat un antijoc 5-4-1 penal,dupa care la 2-1 am luat si decisivul.

Pacat totusi,n-are rost sa ai pretentii de la unii sa nu joace qw cand altii abuzeaza de alte metode.

Pe aceasta cale :

 

FELICITARI Mihai !

 

fular-campionii

alexxx_tzupy30.01.2009 20:16

joci cum esti....penal

branica30.01.2009 20:26
Etapa 33

 

klaus_e89 v blind1ro .......

 

Etapa 34

 

blind1ro v alexxx_tzupy 1 - 3

 

Am incercat un antijoc 5-4-1 penal,dupa care la 2-1 am luat si decisivul.

Pacat totusi,n-are rost sa ai pretentii de la unii sa nu joace qw cand altii abuzeaza de alte metode.

Pe aceasta cale :

 

FELICITARI Mihai !

 

fular-campionii

 

 

Felicitari Mihai :-? .... Pentru ? .. Ca dak nu ma insel ... alexxx este campion ... mai bine m`ai felicita pe mine ca am prins locu` 5 sau 6 cu Sevilla ....

@ bubutza ... am facut show cu fosta ta echipa :)) :X

blindica30.01.2009 20:37

@ branica : nu l-am felicitat pe Mihai pt titlul de campion, ci pentru joc ! tie...bafta !

 

alexxx_tzupy Postat Astazi, 09:16 PM

joci cum esti....penal

 

@ tzuppy : mEeeeeeeeeEEEEEEEEEEEEErci la fel !

klaus_e8931.01.2009 01:46

puricele face 3-3 cu tzuppy campionul en-titre (da 3 goluri lu Manchester united) si ia bataie de la blind cu scorul de 1-0 (nici macar un gol nu marcheaza du JUVENTUS) ... ce diferente ...

Sergyu1631.01.2009 07:35

Klaus si eu am facut egal cu tzuppy 4-4 si tu m-ai batut cu 2-0.Nu e aceiasi treaba? Se mai intampla. Mie imi convin unele stiluri de joc , lui puricele alt stil. se mai intampla.

branica31.01.2009 10:03

etapa 33

danny1ok v fifa_for_fun 0-3

etapa 34

fifa_for_fun v ronaldo_0201 5-3

 

Mai bine nu mai dati voi cu presupusu` ... ca v`am lesinat cu Sevilla ;))

Sergyu1631.01.2009 10:06

Etapa 33

 

fallenangell002000 v s3rgyu_adriano_13 2-5...Eu cu golurile , el cu spectacolul .

pda31.01.2009 10:40
puricele face 3-3 cu tzuppy campionul en-titre (da 3 goluri lu Manchester united) si ia bataie de la blind cu scorul de 1-0 (nici macar un gol nu marcheaza du JUVENTUS) ... ce diferente ...

 

Faci analize de rezultat la 3 noaptea, WTF?

 

Tzuppy n-a facut un meci grozav parerea mea, am profitat si am scos un egal, desi in min 88 aveam 3-2 (asa ca sa te oftici si mai rau).

bubutza31.01.2009 11:28
@ bubutza ... am facut show cu fosta ta echipa :)) :X

 

Mai bine nu mai dati voi cu presupusu` ... ca v`am lesinat cu Sevilla ;))

 

:)) o rezerv pt sezonul ce urmeaza (gluma, nu care cumva sa mi-o lasati mie :)) ):-j Te-ai tinut bine cu ea... fata de ce am reusit eu :))

klaus_e8931.01.2009 14:37

fac si eu analize cand am timp ... cand ajung acasa ...

pda31.01.2009 15:11

Etapa 34: mihainho_86 v puricele88 2-1

 

Sper sa retrogradezi! QW tot meciul.

mihainho8631.01.2009 15:17

cum zici tu..ne vedem la anul

ai egalat in min 90

sssssh:P

ai redus din diferenta*:)

pda31.01.2009 15:29
cum zici tu..ne vedem la anul

ai egalat in min 90

sssssh:P

 

Planeta moldova, ce sa egalez ma?

meph_frumossu31.01.2009 15:46

Etapa 33 :

 

marianbolohan v meph_frumossu 2-3

klaus_e8931.01.2009 15:54

Etapa 33 : klaus_e89 3 - 2 blind1ro

Etapa 34 : klaus_e89 v fallenangell002000

 

sper sa raman in A

blindica31.01.2009 16:35

@Klaus, a fost blat meciul cu mine ca m-ai batut la un gol diferenta sa nu bata la ochi. :beer2:

mihai141131.01.2009 17:46

Etapa 33

 

mihai1411 v mihainho_86 4-2

 

 

Etapa 34

 

cosmin_marin25 v mihai1411 0-3

 

 

sunt la egalitate cu tzuppy,dar a castigat datorita meciului direct,pfoai :D,felicitari oricum

 

klaus_e8901.02.2009 03:58

ce nasol sa pierzi asa campionatul ... felicitari tzuppy :)

ronaldo_020101.02.2009 08:37

felicitari tzuppy...

«1202122232426»