ia un pix si o foaie :
corect se scrie "ma indoiesc sa mai fii tu in" si "sper sa fii ca sa iti arat "
in caz ca ai uitat, nu joc fifa cu cei ca tine ![]()
noroc in B
ia un pix si o foaie :
corect se scrie "ma indoiesc sa mai fii tu in" si "sper sa fii ca sa iti arat "
in caz ca ai uitat, nu joc fifa cu cei ca tine ![]()
noroc in B
O sa fie show erotic in Segunda !
Etapa 33
ronaldo_0201 v i0nutz83 2-1
felicitari tuturor..asteptam noul sezon...inca o data felicitari castigatorului...
ia un pix si o foaie :corect se scrie "ma indoiesc sa mai fii tu in" si "sper sa fii ca sa iti arat "
in caz ca ai uitat, nu joc fifa cu cei ca tine
noroc in B
vad ca te pricepi la gramatica asa cum te pricepi si la fifa
adica foarteeee slab
mai documenteaza-te
Danny_racari_92 vs klaus_e89 si nnmfifa vs mihainho
?
Da
Si mizez pe Dany si Mihai
Mai nou, gazduiti si case de pariuri ??
)
Locul 9
...Prind echipa buna..Rup tot sezonul viitor... ![]()
Aleg ultimu echipa sau al 16 ,am sanse la campionat
)
Cel mai mult imi pare rau de blind.![]()
Si mie imi pare rau de blind
...Nu dam drumul la alegerea echipelor ? ![]()
Am vb cu Ion si in dupa amiaza asta face si meciurile de baraj si da drumu si la alegeri.
vad ca te pricepi la gramatica asa cum te pricepi si la fifa
adica foarteeee slab
mai documenteaza-te
modul CONJUNCTIV
Prezent
eu sã fiu
tu sã fii
el/ea sã fie
noi sã fim
voi sã fiți
ei/ele sã fie
bai baiatule, ia si te cultiva. Click aici
Va astept, pentru un sezon incendiar!
Aolo, asa sezon cu Sevilla ... cine credea :X Sez urmator sper sa rup cu echipa buna dak sezonu asta am jucat in "halu" asta cu echipa asta :X
Da
Si mizez pe Dany si Mihai
Totusi e Portsmouth contra Arsenal..cum jucam?
Merci Sergiu si GOD
. Dany, jucati cu avantaj de 2 goluri pentru tine si 45 de minute. Sunt nerabdator sa inceapa noul sezon ![]()
cand incepe noul sezon ca abia astept... ![]()
Din pãcate pentru mine nu o sã mai pot juca fifa pe acest forum. S-au fãcut modificãri în infrastructura rețelei provider'ului de Internet și nu mai am I.P. cu care sã pot hosta și nici o posibilitate de a avea unul în curând.
Am vorbit cu I0nutz83 dar regulile sunt reguli și nu pot juca
, mi-aș fi ales și ultimul în orice ligã numai sã joc aici,nu se punea problemã sã nu fiu de încredere și sã nu termin un sezon sau sã fac alte probleme. Pãcat cã tocmai acum când erau din nou la înscriere câțiva din baieții mai vechi
. Aș fi vrut sã mai fac "vechime" dar nu se poate...așa cã baftã !
![]()
![]()
![]()
Off.... Bafta blind ![]()
modul CONJUNCTIV
Prezent
eu sã fiu
tu sã fii
el/ea sã fie
noi sã fim
voi sã fiți
ei/ele sã fie
bai baiatule, ia si te cultiva. Click aici
Va astept, pentru un sezon incendiar!
la cat de praf esti nici nu iti dai seama ca imi place sa fac misto de tine .. am si eu google merci.. si cred ca si mai multe cunostinte de gramatica decat tine .. =))
Il salut pe cel care m`a testat si a dat aprobarea de a intra in acest campionat
Salut blindica, ne auzim pe viitor ... Sezonu` asta pentru tine o sa il iau ![]()
Bai ce increzator esti tu ...
Stai sa vezi ce sezon o sa fie...Dat dracului rau de tot... Din B vin oameni buni , eu o sa fiu multumit cu salvarea de la retrogradare.
Bai ce increzator esti tu ...Stai sa vezi ce sezon o sa fie...Dat dracului rau de tot... Din B vin oameni buni , eu o sa fiu multumit cu salvarea de la retrogradare.
Uita`te te rog frumos pe ce loc am iesit cu CF Sevilla ....
... Dak o sa joc in acelasi stil si cu Chelsea .... pt ca asta mi`am ales`o ..... imagineaza`ti ca ma bat sus acolo ... sau cine stie ...
)
uita-te la quitarr
parca vad ca dupa etapa 10 o sa-ti blestemi jucatorii ![]()