FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12223242526»
bubutza02.02.2009 19:37

ia un pix si o foaie :

corect se scrie "ma indoiesc sa mai fii tu in" si "sper sa fii ca sa iti arat "

in caz ca ai uitat, nu joc fifa cu cei ca tine ;)

noroc in B

blindica02.02.2009 19:50

O sa fie show erotic in Segunda !

ronaldo_020102.02.2009 21:09

Etapa 33

 

ronaldo_0201 v i0nutz83 2-1

 

felicitari tuturor..asteptam noul sezon...inca o data felicitari castigatorului...

quitarr02.02.2009 21:16
ia un pix si o foaie :

corect se scrie "ma indoiesc sa mai fii tu in" si "sper sa fii ca sa iti arat "

in caz ca ai uitat, nu joc fifa cu cei ca tine ;)

noroc in B

vad ca te pricepi la gramatica asa cum te pricepi si la fifa

 

adica foarteeee slab

 

mai documenteaza-te

 

 

blindica02.02.2009 21:36
:no:
i0nutz8303.02.2009 09:59

clasament final

 

tzupy - campion

50c - penalizat cu 5p

untitled.png

blindica03.02.2009 10:27

Danny_racari_92 vs klaus_e89 si nnmfifa vs mihainho :thumbup: ?

GOD03.02.2009 10:30

Da

 

Si mizez pe Dany si Mihai

RobYnho03.02.2009 10:41

Mai nou, gazduiti si case de pariuri ?? ;))

Sergyu1603.02.2009 10:43

Locul 9 :bananadance: ...Prind echipa buna..Rup tot sezonul viitor... :naughty:

GOD03.02.2009 10:46

Aleg ultimu echipa sau al 16 ,am sanse la campionat :)))

 

 

Cel mai mult imi pare rau de blind.:(

Sergyu1603.02.2009 10:48

Si mie imi pare rau de blind :console: ...Nu dam drumul la alegerea echipelor ? :whistle:

GOD03.02.2009 11:06

Am vb cu Ion si in dupa amiaza asta face si meciurile de baraj si da drumu si la alegeri.

bubutza03.02.2009 12:15
vad ca te pricepi la gramatica asa cum te pricepi si la fifa

 

adica foarteeee slab

 

mai documenteaza-te

 

modul CONJUNCTIV

 

Prezent

 

eu sã fiu

tu sã fii

el/ea sã fie

noi sã fim

voi sã fiți

ei/ele sã fie

 

bai baiatule, ia si te cultiva. Click aici

 

Va astept, pentru un sezon incendiar!

branica03.02.2009 12:50

Aolo, asa sezon cu Sevilla ... cine credea :X Sez urmator sper sa rup cu echipa buna dak sezonu asta am jucat in "halu" asta cu echipa asta :X

Dany's03.02.2009 13:21
Da

 

Si mizez pe Dany si Mihai

 

Totusi e Portsmouth contra Arsenal..cum jucam?

blindica03.02.2009 14:15

Merci Sergiu si GOD :beer2: . Dany, jucati cu avantaj de 2 goluri pentru tine si 45 de minute. Sunt nerabdator sa inceapa noul sezon :D

sharkybv03.02.2009 16:10

cand incepe noul sezon ca abia astept... :D

blindica03.02.2009 17:35

Din pãcate pentru mine nu o sã mai pot juca fifa pe acest forum. S-au fãcut modificãri în infrastructura rețelei provider'ului de Internet și nu mai am I.P. cu care sã pot hosta și nici o posibilitate de a avea unul în curând.

Am vorbit cu I0nutz83 dar regulile sunt reguli și nu pot juca :nono: , mi-aș fi ales și ultimul în orice ligã numai sã joc aici,nu se punea problemã sã nu fiu de încredere și sã nu termin un sezon sau sã fac alte probleme. Pãcat cã tocmai acum când erau din nou la înscriere câțiva din baieții mai vechi :no: . Aș fi vrut sã mai fac "vechime" dar nu se poate...așa cã baftã !

 

:wave::wave::wave:

Sergyu1603.02.2009 17:38

Off.... Bafta blind :wave:

quitarr03.02.2009 20:23
modul CONJUNCTIV

 

Prezent

 

eu sã fiu

tu sã fii

el/ea sã fie

noi sã fim

voi sã fiți

ei/ele sã fie

 

bai baiatule, ia si te cultiva. Click aici

 

Va astept, pentru un sezon incendiar!

la cat de praf esti nici nu iti dai seama ca imi place sa fac misto de tine .. am si eu google merci.. si cred ca si mai multe cunostinte de gramatica decat tine .. =))

branica03.02.2009 20:23

Il salut pe cel care m`a testat si a dat aprobarea de a intra in acest campionat ;) Salut blindica, ne auzim pe viitor ... Sezonu` asta pentru tine o sa il iau :P

Sergyu1603.02.2009 20:35

Bai ce increzator esti tu ... :P Stai sa vezi ce sezon o sa fie...Dat dracului rau de tot... Din B vin oameni buni , eu o sa fiu multumit cu salvarea de la retrogradare.

branica03.02.2009 21:10
Bai ce increzator esti tu ... :P Stai sa vezi ce sezon o sa fie...Dat dracului rau de tot... Din B vin oameni buni , eu o sa fiu multumit cu salvarea de la retrogradare.

 

 

Uita`te te rog frumos pe ce loc am iesit cu CF Sevilla .... ;) ... Dak o sa joc in acelasi stil si cu Chelsea .... pt ca asta mi`am ales`o ..... imagineaza`ti ca ma bat sus acolo ... sau cine stie ... ;))

DoctorLov04.02.2009 09:05

uita-te la quitarr :)) parca vad ca dupa etapa 10 o sa-ti blestemi jucatorii ;)

«12223242526»