FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1212223242526»
GOD01.02.2009 11:23

Felicitari Tzupy ....

 

DoctorLov01.02.2009 13:10

urmeaza sa joc cu klaus, astept valize, lazi, sau baxuri de la cei interesati :beer2:

klaus_e8901.02.2009 13:51

Etapa 33 : klaus_e89 3 - 2 blind1ro

Etapa 34 : klaus_e89 4 - 3 fallenangell002000 ... meci nebun, am dat golul victoriei in ultima faza de joc, am condus cu 1-0 , 2-1 am egalat la 3-3 si am si castigat :X:X:X

 

acum astept jocurile sa vad daca raman la baraj sau nu ....

DoctorLov01.02.2009 13:52

lipsa valiza, motivatie, forma. gg klaus!:)

klaus_e8901.02.2009 13:55

trimit o valiza la alin50c sa faca macar egal :-< ca sa sper ...

blindica01.02.2009 14:11
Etapa 34 : klaus_e89 4 - 3 fallenangell002000 ... meci nebun, am dat golul victoriei in ultima faza de joc, am condus cu 1-0 , 2-1 am egalat la 3-3 si am si castigat :X:X:X

 

acum astept jocurile sa vad daca raman la baraj sau nu ....

 

:bananadance: pe data viitoare daca se poate, DACA, s-o lasam mai moale cu comentarille despre altii . Merci !

klaus_e8901.02.2009 14:48

am replay ... la fel si de la meciul cu tine ... raman la parerea ca ai facut blaturi :)

blindica01.02.2009 14:57

Sa fim seriosi, ce-i un replay in ziua de azi :hmmm: . Sper ca esti constient ca rezultatul tau nu ma afecteaza cu nimic. Nu inteleg de ce tii cu toata convingerea sa intri in conflict cu mine din moment ce pe messenger erai tare amabil. Nu-mi place cand face cineva asa...Daca vrei iti dau si eu replay de la meciul cu purice...

klaus_e8901.02.2009 16:15

am fost impersonal si pe mess la fel cum sunt si aici ... nu vrea nimeni conflict ... doar am dreptul la o parere ... plus ca replayul pe care il am cu fallen este concludent , se vede foarte lejer ca a fost un noroc golul meu din min 90 ...

B33KTA01.02.2009 16:22

sa vina DNA !!

AliN4u01.02.2009 17:21
trimit o valiza la alin50c sa faca macar egal :-< ca sa sper ...

 

cu cine ?

quitarr01.02.2009 20:36

cu mine :D

 

dar sper sa nu se intample .. eu vin luni dupa ora 16 acasa .. sper sa fi sa jucam pana la termen.

 

si apropo .. vrea si fratili meu sa se inscrie in campionat .. bineinteles o sa jucam de pe acelasi ip pana isi ia un calculator si probabil o sa difere o cifra la ip. Astept un raspuns daca se poate .. ca sa nu fie discutii sa zica lumea ca am doua conturi.

 

 

Deja si-a depus cererea la topicul inscrieri. id : c.golazo

 

 

 

 

klaus_e8901.02.2009 22:08

dau o shaworma la maverick + o bere la primul meci al Stelei aline daca bati pe quitarr :)

quitarr02.02.2009 15:14

este ora 17 sunt aici sa imi joc etapa .. Alin te astept pe mess

DannY_102.02.2009 16:12

Etapa 34

meph_frumossu v danny1ok 4-4

AliN4u02.02.2009 16:14
este ora 17 sunt aici sa imi joc etapa .. Alin te astept pe mess

 

sunt acum

 

de fior nu dau , l-am cautat si ieri si nimic , mai asteptam

klaus_e8902.02.2009 16:31

astept cu nerabdare verdictul ... ma duc la baraj sau nu :-s

AliN4u02.02.2009 16:36

etapa 33 , quitarr v alinn50c = 1 - 1

quitarr02.02.2009 16:47

cum sa ies pe loc 4 cu tottenham sezonul trecut si acum sa fiu la retrogradare cu Chelsea :|

 

ne mai vedem noi :)

klaus_e8902.02.2009 17:41

baraj :X ma tin de cuvant aline :)

sharkybv02.02.2009 18:16

cand se incheie si divizia A? ca abia astept noul sezon in B

bubutza02.02.2009 18:18

ooooooooo quitar in B ... ooooo :drunk:

Sergyu1602.02.2009 18:52

Felicitari tuturor pentru sezonul frumos de care am avut parte. Suspans la campionat si la retrogradare. QW putin, cu cateva exceptii . Pentru mine un inceput slab de 7-8 etape au urmat 15 foarte bune si din nou o cadere. Per-total a fost bine , prind o echipa din primele 10 . Sunt multumit. Bafta tuturor si astept derbyurile eterne cu Andrey.

F1oRinho02.02.2009 19:02

Etapa 33

 

f1or_cs v cosmin_marin25 3-0

 

Etapa 34

 

alinn50c v f1or_cs 3-4

quitarr02.02.2009 19:16
ooooooooo quitar in B ... ooooo :drunk:

 

ne vedem sezonul viitor .. dar ma indoiesc sa mai fi tu in divizia A .. ;))

 

dar din tot sufletul sper sa fi ca sa iti arat cum se joaca fifa .. cand joci cu mine sa iti iei un pix si o foaie ;)

 

hai pa

 

«1212223242526»