@Dee - Becali are ideea fixa cu peluzele. ar trebui sa-l injure aia din loje ca sa inteleaga ca nu e vorba doar de "huliganii din peluze" si ca mai sunt si oameni la tribuna 0, 1 sau 2 care s-au saturat de el.
tocmai asta subliniam si eu, insa atata timp cat protestele vor fi sub forma de injuraturi, cei din tribune nu se vor alatura peluzelor. Lumea din tribune e mult mai colorata, mai diversa decat cea din peluza. ( eu, de exemplu, nu m-as injosi niciodata, n-as putea injura) Trebuie gasita alta formula de protest si de asemenea, o parte din membri peluzei sa mai mearga si prin tribune, pentru a agita putin spiritele si a da tonul scandarilor. Daca cel de langa tine scandeaza, vei scanda si tu, daca nu ... vei urmari cuminte meciul. Asa ca lucvald, misca-ti fizicul, te sacrifici pentru neam-popor-tara, iar la meciul urmator iti iei bilet la T1 ![]()
