E genul de faza in care ai incredere o viata intreaga intr-un om si cand te astepti cel mai putin te tradeaza. Pe Banciu il stiam din Turul Frantei, de prin 1998-99, si l-am respectat d.p.d.v profesional. Era cam singurul ziarist, alaturi de Vochin, pe care il citeam din cand in cand. Dar azi, atitudinea lui m-a oripilat. Nici caterinca nu se merita sa faci cu un asemenea personaj obscen ca si Becali. Ca de fiecare data, doar mimica lui inconfundabila l-a tradat.
![]()
Asta de cand il stiu eu e antistelist spurcat si frustrat.Nu a zis nici macar o data in viata lui ceva bun de Steaua.
Asculta-i prietene emisiunea!
Poate asa o sa iti recastige respectul.
