Nãnashule esti amuzant.Sa mor de nu.Esti foarte amuzant.
Probabil ca ai dreptate.Eu am doar 2 clase.Nu sunt un elev de liceu ca si tine, elev de liceu cu care Gigel viseaza sa isi umple peluzele.
Asa ca, dragul meu elev de liceu, brav scolar al patriei si viitor membru al tineretului penegist, daca tu crezi ca echipa merge prost din cauza noastra, atunci te rugam sa ne iei locul.
Du-te tu pe stadion si fa tu atmosfera.
Cere public ca Gigel sa ne interzica accesul pe stadion si du-te tu sa faci atmosfera.Tu si cu cei ca tine, adevaratii stelisti care aplauda Steaua si pe Gigi oricand si la orice ora.
Adrian.
1. Nu ma cheama nanasul(poate nu stii tu sa scrii- mai fa clasa I din nou).
2. Nu si-a bagat nimeni p*** in tn fara ca tu sa ti-o bagi in el.
3. Daca tu crezi ca asa incurajezi echipa, continua. Oameni ca tn cu 2 clase se gasesc peste tot.
Ms.
1.Eu intr-adevar nu stiu sa scriu.Voi merge de maine inapoi la scoala.
2.Ce inseamna "tn"?
Presupunand ca inseaman "tine" in limbajul mesagerist, cand Gigi ne-a facut vagabonzi si huligani anti stelisti si cand a tras la gat fularul spurcat, nu si-a bagat oare aia in noi?
3.Cat timp am incurajat echipa au reusit sa scoata 13 meciuri consecutive fara victorie.
In momentul cand am injurat creditorul, a venit si prima victorie dupa multe, multe meciuri.
Inca mai crezi ca nu am ajutat echipa?
