Mi se pare ca tratam cu prea mare usurinta partida de la Timisoara.
Cel putin noi suporterii.
Chiar asa mare diferenta de scor,numai in visele noastre poate exista.
Sa ne reamintim ca au in atac cel putin doi golgheteri de talie,Moldo si Gigel B,iar mijlocul si apararea sunt intesate de nume foarte bine cunoscute pe plan intern.
Sa nu uitam nici de Oli,care dupa meciul pierdut la Bacau e foarte suparat pe elevii sai,iar acestia vor vrea sa spele,Rusinea zic pompos ei,esecul cat se poate de firesc zicem noi,suferit in fata taurilor furiosi.
Nu.Hotarat lucru nu va fi nici-un 3 - 0 pentru oaspeti,adica pentru noi.
Daca vom invinge,si cred in victorie,aceasta s-ar putea contura la un 2 - 1,3 - 2.
Sunt constient ca Steaua nu se va mai napusti in atac asa cum a facut-o contra Nationalului,ci se va ingriji putin mai mult si de aparare.In perspectiva mult asteptatului retur cu Rosenborg Trondheim.
Mizez pe un 2 - 1.
Pentru noi.
In ce priveste etapa a 6-a,cand vom intalni haita din Stefan cel Mare,cred ca tare mult ne-ar aranja un 8 - 1 contra lor.
Am spus,nu am dat cu parul.
FORZA