poli_ frate,forever romane,de ce incerci tu sa te pui Contra pe forumul nostru ? Sa clamezi superioritatea galeriei timisorene ?
Nu o sa recunoastem niciodata asa ceva.
De ce nu vrei sa intelegi ca fiecare galerie se confrunta cu problemele ei,iar rezultatul acestora se oglindeste in numarul de spectatori de pe stadion/meci ? Poate ca la noi,acum, sunt niste probleme.
Ai intrat pe forumul nostru sa ne uimesti cu cuvintele tale de admiratie la adresa suporterilor Stelei,in urma meciurilor cu Valencia si Villarreal,asa cum a facut-o o Europa intreaga ? Nu !
Atunci nu-ti da cu parerea nici acum.
Asa cum noi am respectat suporterii Timisoarei,ai bunul simt si respecta-ne.
Concluzia : daca ai ceva de bine de spus esti prietenul nostru.In caz contrar,straduieste-te un pic si da-ne pace.
