De acord cu tine Virgile..respect Timisoara... Dar nu vezi ca tot ei vin aici "in casa" noastra si se baga in seama aiurea??!! Nu vorbesc de toti dar sunt cativa..!!!
De acord cu tine Virgile..respect Timisoara... Dar nu vezi ca tot ei vin aici "in casa" noastra si se baga in seama aiurea??!! Nu vorbesc de toti dar sunt cativa..!!!
El e doar unul din aceia care pateaza imaginea Timisoarei.
Nu el e Timisoara.
intr-adevar e o mare diferenta intre vgb si bkp. ultimii sunt "englejii" de la londra, adica talpes, timofte, iacubov!
acum revenind la meciul de sambata, orice s-ar zice Poli a parut destul de limitata ca mijloace de exprimare. si o saptamana daca se juca tot nu reusea sa inscrie! cand nici macar nu ajungi la poarta, iar singura idee tactica e sa jutezi din afara stadionului, e greu sa marchezi. in afara de contre, Oli nu poate, sau nu stie, a juca altceva.
Sa nu-l desconsideram pe Oli.
La lipsa de inventivitate a lui si a echipei,au concurat mai multe lucruri.
In primul rand responsabilitatea care apasa pe umerii lor.Apoi faptul ca nu au avut in fata o echipa oarecare,ci pe insasi campioana Romaniei.O echipa cu un joc european in ultima perioada,productiv si spectaculos.
Nu,hotarat lucru,Oli e un antrenor foarte bun,iar Poli Timisoara e o echipa care a inceput sa urce.Bacaul in deplasare si Steaua acasa,au fost doua dintre treptele anevoie de abordat.Prima dintr-o prea mare incredere,iar cea de a doua,din prea putina.Incredere.
El e doar unul din aceia care pateaza imaginea Timisoarei.Nu el e Timisoara.
Virgil, eu ma retrag, promit ca nu va mai deranjez "in casa voastra". Nu am vrut sa-i deranjez prea tare, pe copilasii lui Ciobanul.
Trebuie sa ai in sange meciurile cu miza!! Steaua incepe sa le aiba, Poli e deabia la inceput. Daca pentru Steaua nu conta foarte acest meci pentru timisoreni a fost un meci in care trebuiau sa-si arate adevarata valoare!! Sii..si-au aratat-o!! :lol:
Stai linistit.Site-ul suporterilor Steaua,e unul cat se poate de democratic.
Poti sa intri ori de cate ori doresti sa-si prezinti o opinie in mod civilizat.
O sa vezi ca "nu muscam".
Succes lui Poli in campionat!
Red Dog o sa vii si tu la aeroport daca se califica Steaua nu??? :wink:
Ce aeroport mai frariere?
Trezeste-te la realitate !!!
Red Dog, stai acasa ca asta nu stie ce vorbeste!
Prost copil a facut mama!!!
Bai baiatasule veze-ti de treaba ta sunt destule forumuri pentru Poli pe internet! Duceti-va si discutati acolo ca urmeaza urmatoarea finala de campionat cu Rapid!
alex_tm daca vrei sa vorbim de prostie invata intai sa conjugi verbul "a fi". Pana atunci straduieste-te sa termini de semanat ogorul si mai usor cu tractorul ala ca se scumpeste motorina.
Nu ne purta de grija.Vom bate.Si desigur,te vei bucura si tu.
Bafta oricum. Ma voi bucura doar din prisma fotbalului la nivel national. Punctele acumulate de Steaua in cazul calificarii ar insemna mult pentru fotbalul romanesc.
alex_tm daca vrei sa vorbim de prostie invata intai sa conjugi verbul "a fi". Pana atunci straduieste-te sa termini de semanat ogorul si mai usor cu tractorul ala ca se scumpeste motorina.
Nu dau 2 bani pe ce spui tu. Esti un rahat care miroase arat. Vei fi maturat si aruncat. Esti un mare prost care tipa prin ghena Bucurestiului. Nu am ce vorbi cu tine.
Astept nerabdator returul cand voi strivi cu bocancul fatza unui timisorean destul de inconstient sa vina in Ghencea. Cu putin noroc vei fi chiar tu acela, alex. :wink:
mai baiatule civilizat din Timisoara cred ca e timpul sa ne parasesti.alex_tm daca vrei sa vorbim de prostie invata intai sa conjugi verbul "a fi". Pana atunci straduieste-te sa termini de semanat ogorul si mai usor cu tractorul ala ca se scumpeste motorina.Nu dau 2 bani pe ce spui tu. Esti un rahat care miroase arat. Vei fi maturat si aruncat. Esti un mare prost care tipa prin ghena Bucurestiului. Nu am ce vorbi cu tine.
puteam sa ii batem dar mai avem timp