Pozitia ta denota superficialitate.
Pentru ca sa ajungi sa vezi un Steaua - Chelsea,trebuie sa vezi mai intai un tur si un retur Steaua - Otelul,si inca 28 de meciuri din campionatul intern.
Dar nu numai atat.La sfarsitul acestor 30 de jocuri,Steaua trebuie sa fie "in frunce" si sa mai avanseze si de doua ori din "calificari" in grupe.
Eu prefer sa tratez fiecare meci cu seriozitate...
Apropiatul meci cu Otelul,imi aminteste de Stoichita si de echipa lui,care in trecutul sezon,au jucat pe viata si pe moarte cu noi la Galati,si s-au predat fara drept de apel in Groapa,periclitandu-ne cucerirea titlului.
Otelul Galati,o echipa care trebuie "tratata" cu toate "onorurile",de suturile unui Dica,Iacob,Banel sau care o fi el.