FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bayern Munchen - Steaua București

«123456»
White_R25.11.2008 21:03

Gata e meciul...

DanStan25.11.2008 21:06
Horcaim patetic in jumatea noastra si lasam totul la voia intamplarii in jumatea lor.

 

Orice echipa romaneasca ar horcai patetic pe Allianz Arena. Asta e nenorocirea : Steaua nu mai joaca altceva. Joaca exact in stilul caracteristic echipelor romanesti.

 

Alex88pl25.11.2008 21:09

pana unde cu norocul???

@dy_00725.11.2008 21:10

Si inevitabilul se intampla...

ros-albastru4ever25.11.2008 21:10

ne calca in picioare :|

dax4725.11.2008 21:10

1-0. Incepe showul. Gol dupa gol.

steaua_gloria25.11.2008 21:11

Problema e ca acum s-au pornit . Presimt ca urmeaza ceva rau .

Joga Bonito25.11.2008 21:11
I-am dominat pe nemti la final atat din punct de vedere fotbalista cat si suporterii din tribune. Foarte bine cu tortele le aratam noi ce inseamna viata de ultras nu suporteri de ocazie. Uitati-va la suporterii lor cum stau pe scaune zici ca sunt la biserica. Deja vestul e mancat, mi-e sila sa ma uit la meciurile lor.

 

Toronto nu mai intra in stare de ebrietate pe forum... Hai ca e gata baieti, sa ne strangem lucrurile si adunarea. Noapte buna!

steaua_gloria25.11.2008 21:14

n-au caracter , n-au tarie, parca-s femei

ros-albastru4ever25.11.2008 21:14

mda,si-a dat drumul bayern...alt rezultat umilitor cu care ne intoarcem acasa si nu e neaparat prin prisma scorului(momentan e 2-0) ci prin maniera de joc... multumim preabunule cioban jegos ca ne-ai adus in pragul de a fi calcati in picioare 13 meciuri la rand

dax4725.11.2008 21:15

Frumos spectacol - si pe teren, si in tribune. Si muzica e misto. Asta da fotbal. Urmeaza golul 3.

SzabiStelistu25.11.2008 21:15

da.....atat o fost :)......jucam frumos si asta conteaza...bravo baieti..:D FORZZA Steaua!!!

cred in steaua mea25.11.2008 21:16

acu 5 min era 0-0, acum e 2-0 fular-campionii la luat goluri

Bodanel25.11.2008 21:17

Banel nul

Szekely nul

Stancu nul

 

am jucat in 8

Fear25.11.2008 21:17
da.....atat o fost :)......jucam frumos si asta conteaza...bravo baieti..:D FORZZA Steaua!!!

 

frate tu esti debil? ce pm jucam frumos? tzurca? noi de 3 ani incoa suntem calcati in picioare in CL .. acu vad ca si in campionat.. suntem vai de mama noastra.

steaua_gloria25.11.2008 21:17
acu 5 min era 0-0, acum e 2-0 fular-campionii la luat goluri

si -n urmatoarele 20 de minute o sa fie si mai rau

RedStar25.11.2008 21:18
I-am dominat pe nemti la final atat din punct de vedere fotbalista cat si suporterii din tribune. Foarte bine cu tortele le aratam noi ce inseamna viata de ultras nu suporteri de ocazie. Uitati-va la suporterii lor cum stau pe scaune zici ca sunt la biserica. Deja vestul e mancat, mi-e sila sa ma uit la meciurile lor.

 

Crezi ca le pasa nemtilor ca i-am dominat in tribune? Aia se pisa pe noi mah, ei vin ca sa se simta bine, sa se relaxeze, vin la spectacol, sa scape de problemele de la servici. Numai in capul tembel al unora exista "razboiul" din tribune. Aia maine nici nu o sa stie ai cui erau suporterii...

SzabiStelistu25.11.2008 21:19
frate tu esti debil? ce pm jucam frumos? tzurca? noi de 3 ani incoa suntem calcati in picioare in CL .. acu vad ca si in campionat.. suntem vai de mama noastra.

mare suporter Stelist esti =)).....vai de capu tau....dupa parerea mea baietii joaca frumos,dar e o diferenta prea mare intre cele 2 echipe......in fine.....uitate maine incaodata la meci...calm...si o sa vezi ca au jucat bine baietii......noapte buna!

Fear25.11.2008 21:20
Crezi ca le pasa nemtilor ca i-am dominat in tribune? Aia se pisa pe noi mah, ei vin ca sa se simta bine, sa se relaxeze, vin la spectacol, sa scape de problemele de la servici. Numai in capul tembel al unora exista "razboiul" din tribune. Aia maine nici nu o sa stie ai cui erau suporterii...

 

ce draq ma te pui la mintea tzaranului de Bucuresti?! daca el stie sa vina la stadion sa`l injure pe Becali , sa rupa scaune si sa scuipe seminte.. asta e nivelul omului din Bucuresti care nu a iesit in alta parte.. cand vede civilizatie se sperie ca dracu de tamaie

Irresistible23Steaua25.11.2008 21:20

Felicitari suporterilor care au aprins acele torte, macar ei au putut sa-i surprinda cu ceva pe germani.

 

N-ai cu cine frate... Eu unul nu inteleg de ce oare mai cauta Banel la Steaua, deci nu titular ... LA Steaua ?!?!?!

greenyes25.11.2008 21:21

Bai baiatule.....iar schimbare "clasica de atacat" nu stiu ce dar numai poarta adversa nu...Lovin contra Petre.....

 

Chiar ca e ca in zona crepusculara tot ce se intampla la echipa noastra, pardon a ciobanului

Irresistible23Steaua25.11.2008 21:22
da.....atat o fost :)......jucam frumos si asta conteaza...bravo baieti..:D FORZZA Steaua!!!

 

Te-ai uitat la alt meci, crek la Lyon-Fiorentina :)))

 

Banel nul

Szekely nul

Stancu nul

 

am jucat in 8

 

Stancu o jucat ?

 

=))

 

greenyes25.11.2008 21:23
ce draq ma te pui la mintea tzaranului de Bucuresti?! daca el stie sa vina la stadion sa`l injure pe Becali , sa rupa scaune si sa scuipe seminte.. asta e nivelul omului din Bucuresti care nu a iesit in alta parte.. cand vede civilizatie se sperie ca dracu de tamaie

 

Nu intleg de ce ai inclus si partea cu injuratul cancerului de la echipa......

cred in steaua mea25.11.2008 21:23
Banel nul

Szekely nul

Stancu nul

 

am jucat in 8

 

Lasa ca a intrat Semedo, si uite ca e 3-0 ! :steag_sah_mic:

Catalyn0725.11.2008 21:23

mda 3-0 :|

 

cu Lovin, Stancu sau Semedo in echipa ce sa ceri...

«123456»