Gata e meciul...
Gata e meciul...
Horcaim patetic in jumatea noastra si lasam totul la voia intamplarii in jumatea lor.
Orice echipa romaneasca ar horcai patetic pe Allianz Arena. Asta e nenorocirea : Steaua nu mai joaca altceva. Joaca exact in stilul caracteristic echipelor romanesti.
pana unde cu norocul???
Si inevitabilul se intampla...
ne calca in picioare ![]()
1-0. Incepe showul. Gol dupa gol.
Problema e ca acum s-au pornit . Presimt ca urmeaza ceva rau .
I-am dominat pe nemti la final atat din punct de vedere fotbalista cat si suporterii din tribune. Foarte bine cu tortele le aratam noi ce inseamna viata de ultras nu suporteri de ocazie. Uitati-va la suporterii lor cum stau pe scaune zici ca sunt la biserica. Deja vestul e mancat, mi-e sila sa ma uit la meciurile lor.
Toronto nu mai intra in stare de ebrietate pe forum... Hai ca e gata baieti, sa ne strangem lucrurile si adunarea. Noapte buna!
n-au caracter , n-au tarie, parca-s femei
mda,si-a dat drumul bayern...alt rezultat umilitor cu care ne intoarcem acasa si nu e neaparat prin prisma scorului(momentan e 2-0) ci prin maniera de joc... multumim preabunule cioban jegos ca ne-ai adus in pragul de a fi calcati in picioare 13 meciuri la rand
Frumos spectacol - si pe teren, si in tribune. Si muzica e misto. Asta da fotbal. Urmeaza golul 3.
da.....atat o fost
......jucam frumos si asta conteaza...bravo baieti..
FORZZA Steaua!!!
acu 5 min era 0-0, acum e 2-0
la luat goluri
Banel nul
Szekely nul
Stancu nul
am jucat in 8
da.....atat o fost......jucam frumos si asta conteaza...bravo baieti..
FORZZA Steaua!!!
frate tu esti debil? ce pm jucam frumos? tzurca? noi de 3 ani incoa suntem calcati in picioare in CL .. acu vad ca si in campionat.. suntem vai de mama noastra.
acu 5 min era 0-0, acum e 2-0la luat goluri
si -n urmatoarele 20 de minute o sa fie si mai rau
I-am dominat pe nemti la final atat din punct de vedere fotbalista cat si suporterii din tribune. Foarte bine cu tortele le aratam noi ce inseamna viata de ultras nu suporteri de ocazie. Uitati-va la suporterii lor cum stau pe scaune zici ca sunt la biserica. Deja vestul e mancat, mi-e sila sa ma uit la meciurile lor.
Crezi ca le pasa nemtilor ca i-am dominat in tribune? Aia se pisa pe noi mah, ei vin ca sa se simta bine, sa se relaxeze, vin la spectacol, sa scape de problemele de la servici. Numai in capul tembel al unora exista "razboiul" din tribune. Aia maine nici nu o sa stie ai cui erau suporterii...
frate tu esti debil? ce pm jucam frumos? tzurca? noi de 3 ani incoa suntem calcati in picioare in CL .. acu vad ca si in campionat.. suntem vai de mama noastra.
mare suporter Stelist esti =)).....vai de capu tau....dupa parerea mea baietii joaca frumos,dar e o diferenta prea mare intre cele 2 echipe......in fine.....uitate maine incaodata la meci...calm...si o sa vezi ca au jucat bine baietii......noapte buna!
Crezi ca le pasa nemtilor ca i-am dominat in tribune? Aia se pisa pe noi mah, ei vin ca sa se simta bine, sa se relaxeze, vin la spectacol, sa scape de problemele de la servici. Numai in capul tembel al unora exista "razboiul" din tribune. Aia maine nici nu o sa stie ai cui erau suporterii...
ce draq ma te pui la mintea tzaranului de Bucuresti?! daca el stie sa vina la stadion sa`l injure pe Becali , sa rupa scaune si sa scuipe seminte.. asta e nivelul omului din Bucuresti care nu a iesit in alta parte.. cand vede civilizatie se sperie ca dracu de tamaie
Felicitari suporterilor care au aprins acele torte, macar ei au putut sa-i surprinda cu ceva pe germani.
N-ai cu cine frate... Eu unul nu inteleg de ce oare mai cauta Banel la Steaua, deci nu titular ... LA Steaua ?!?!?!
Bai baiatule.....iar schimbare "clasica de atacat" nu stiu ce dar numai poarta adversa nu...Lovin contra Petre.....
Chiar ca e ca in zona crepusculara tot ce se intampla la echipa noastra, pardon a ciobanului
da.....atat o fost......jucam frumos si asta conteaza...bravo baieti..
FORZZA Steaua!!!
Te-ai uitat la alt meci, crek la Lyon-Fiorentina
)
Banel nulSzekely nul
Stancu nul
am jucat in 8
Stancu o jucat ?
=))
ce draq ma te pui la mintea tzaranului de Bucuresti?! daca el stie sa vina la stadion sa`l injure pe Becali , sa rupa scaune si sa scuipe seminte.. asta e nivelul omului din Bucuresti care nu a iesit in alta parte.. cand vede civilizatie se sperie ca dracu de tamaie
Nu intleg de ce ai inclus si partea cu injuratul cancerului de la echipa......
Banel nulSzekely nul
Stancu nul
am jucat in 8
Lasa ca a intrat Semedo, si uite ca e 3-0 ! ![]()
mda 3-0 ![]()
cu Lovin, Stancu sau Semedo in echipa ce sa ceri...