La multi ani, Mihaita!
La multi ani, Starforce!
La multi ani, Mihaita!
La multi ani, Starforce!
La multi ani,NONAME FU!
Sa nu incepi de azi cu bautura,caci vei avea "probleme" toata saptamana.![]()
La multi ani,RADOOOI!
La multi ani tuturor taurilorrrrrrrr si hai sa bem odata!!!
)))
multumesc pt urari si vb lui huliganului de starforce sa o dam pe baute !
LA MULTI ANI milanistului de DelPiero10! ![]()
LA MULTI ANI milanistului de DelPiero10!![]()
Mersi Lari.Doar ca numai milanist nu sunt.
Mersi incaodata.![]()
Cum, bah, nu esti milanist? Del Piero unde joaca, nu la Internazionale? ![]()
SA NE TRAIESTI! ![]()
La Multi Ani, Nyghty!!! :*:* ("piticania" mea preferata
)
LA MULTI ANI, Nighty! ![]()
La multi ani, pustiule!
La multi ani, piticanie!
Tre sa dai un cico...
Multumesc mult!
Miercuri, la baschet, se bea... ![]()
La multi ani cu multa sanatate si bani pentru finu` Nyghty !
Tineti-mi pumnii, iar am teza de ziua mea ![]()
La multi ani,Nyghty,bafta la teza si fir intins intotdeauna!
Multumesc, s-a dus si teza asta. Iar nu are ocazia sa ma rupa Fane pe genunchi ![]()
Altadata sa faci bine sa programezi tu tezele,nu mai lasa dupa profi !!! ![]()
La multi ani !
Altadata sa faci bine sa programezi tu tezele,nu mai lasa dupa profi !!!La multi ani !
Ar fi o idee ![]()
La multi ani, Jderule!
La multi ani, Jderule!
Multumesc Nyghty,ma bucur ca nu mai uitat!
La multi ani din partea mea tuturor sarbatoritilor!
LA MUUULTZI AAANI, AXLEEEEE!!! ![]()
LA MULTI ANI si pentru BOGDAN4STEAUA! ![]()
La Multi Ani, Axl! ![]()
Va foarte multumesc.
La multi ani, axl!
La multi ani, axl!