FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1979899100101120»
Nyghty01.05.2011 20:39

La multi ani, Mihaita!

La multi ani, Starforce!

clausblaus02.05.2011 06:46

La multi ani,NONAME FU!

Sa nu incepi de azi cu bautura,caci vei avea "probleme" toata saptamana.:))

La multi ani,RADOOOI!

STARforce02.05.2011 07:45

La multi ani tuturor taurilorrrrrrrr si hai sa bem odata!!!:)))))

mihaitza8502.05.2011 15:28

multumesc pt urari si vb lui huliganului de starforce sa o dam pe baute !

Lari10.05.2011 16:33

LA MULTI ANI milanistului de DelPiero10! :beer2:

DelPiero1011.05.2011 08:22
LA MULTI ANI milanistului de DelPiero10! :beer2:

Mersi Lari.Doar ca numai milanist nu sunt.:)) Mersi incaodata.:D

Lari11.05.2011 13:02

Cum, bah, nu esti milanist? Del Piero unde joaca, nu la Internazionale? :crazy:

 

SA NE TRAIESTI! :beer2:

dayra11.05.2011 21:38

La Multi Ani, Nyghty!!! :*:* ("piticania" mea preferata :notangel: )

Lari11.05.2011 23:16

LA MULTI ANI, Nighty! :beer2:

Maye12.05.2011 05:07

La multi ani, pustiule!

MikStelista12.05.2011 05:13

La multi ani, piticanie! :kisstogether: Tre sa dai un cico...

Nyghty12.05.2011 07:43

Multumesc mult!

Miercuri, la baschet, se bea... :beer2:

blindica12.05.2011 09:17

La multi ani cu multa sanatate si bani pentru finu` Nyghty !

Nyghty12.05.2011 11:16

Tineti-mi pumnii, iar am teza de ziua mea :no:

clausblaus12.05.2011 18:12

La multi ani,Nyghty,bafta la teza si fir intins intotdeauna!

Nyghty12.05.2011 18:35

Multumesc, s-a dus si teza asta. Iar nu are ocazia sa ma rupa Fane pe genunchi :wanker:

red&blue_boy12.05.2011 18:38

Altadata sa faci bine sa programezi tu tezele,nu mai lasa dupa profi !!! :))

La multi ani !

Nyghty12.05.2011 21:35
Altadata sa faci bine sa programezi tu tezele,nu mai lasa dupa profi !!! :))

La multi ani !

Ar fi o idee :rolleyes:

Nyghty13.05.2011 08:33

La multi ani, Jderule!

JDERUL14.05.2011 07:37
La multi ani, Jderule!

 

Multumesc Nyghty,ma bucur ca nu mai uitat!

 

La multi ani din partea mea tuturor sarbatoritilor!

Lari14.05.2011 15:09

:beer2:LA MUUULTZI AAANI, AXLEEEEE!!! :beer2:

 

LA MULTI ANI si pentru BOGDAN4STEAUA! :beer2:

dayra14.05.2011 16:29

La Multi Ani, Axl! :drunk:

axl15.05.2011 07:39

Va foarte multumesc.

Ronnie15.05.2011 09:15

La multi ani, axl!

Nyghty15.05.2011 11:08

La multi ani, axl!

 

«1979899100101120»