Multumeeesc ![]()
O sa vina si bautura... cand se face via, sa nu va dau orice posirca, doar ne respectam ![]()
Multumeeesc ![]()
O sa vina si bautura... cand se face via, sa nu va dau orice posirca, doar ne respectam ![]()
La multi ani Daniel-Ionut! ![]()
La multi ani cu multa sanatate si multi bani,Daniel !
Ai crescut pe masura ce mi s-a uzat tastatura,nici nu stiu cand s-a intamplat !
![]()
LA MULTI ANI, Albanezule! ![]()
La multi ani Albanez!
La multi ani Adrian Pacurar! ![]()
![]()
La muti ani, Adrian Pacurar! Lupta pentu Steaua in continuare!
Pentru orice om care s-a luptat pentru Steaua in vreun fel, care poate si-a sacrificat timpul, familia, viata lui personalala si altele ( nu conteza de unde este, N., S, AISS ) eu zic ca este normal ca toti cei care sunteti pe aici sa-i doriti toate cele bune, ca si asa suntem foarte putini, care mai dorim binele Stelei! Eu cel putin asa ma gandesc ca este frumos.
LA MULTI ANI, Adi! ![]()
Si... MULTUMIM!!! ![]()
La multi ani, Adrian Pacurar ! ![]()
La multi ani noua, astia de mai avem si nume de buruieni
!
La multi ani Lup(ul)ane :*
E ziua Lupanului?
La multi ani bai ! Poate mai renunti la unele chestii de ziua ta ![]()
Pentru Lupanu, fara numar, sa moara Gigi :
LA MULTI ANI, Lupane! ![]()
sa jurat pe nea' Gigi, cand se intoarce ne da de baut !
))
LUPII BAAA! ![]()
La multi ani lupaneee ![]()
![]()
![]()
La multi ani si la multi bani, bai derbedeule! ![]()
![]()
Multumesc frumos tuturor! Azi plec in vacanta! Vreau sa scap de haos`ul din Bucuresti! Insa ma intorc cu bateriile incarcate! Si dau de baut ![]()
La multi ani , y-jam !
La multi ani, Lupane!(scuze de intarziere)
La multi ani, y-jam!
La multi ani y-jam !
LA MULTI ANI, George Stan! MULTUMIM pentru site! ![]()
Cu o mica intarziere, LA MULTI ANI si lui y-jam! ![]()
Multumesc pentru urari.
Nu ai de ce sa imi multumesti mie pentru site. Multumeste-le celor care chiar se ocupa: moderatorii, redactorii (including you), administratorii, ne-a Gigi care ne finanteaza
etc
la multi ani STARforce :* fututi cheliaaaaa !![]()
La multi ani Mihaitzaaa ![]()
![]()
!
La Multi Ani, Mihaita!
aka "omul 15 minute"
))
La Multi Ani si lui Starforce, cu intaziere! ![]()