FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«196979899100120»
Daniel-Ionut11.04.2011 16:45

Multumeeesc :beer2:

O sa vina si bautura... cand se face via, sa nu va dau orice posirca, doar ne respectam :drunk:

Virgil11.04.2011 17:53

La multi ani Daniel-Ionut! :drunk:

blindica11.04.2011 19:35

La multi ani cu multa sanatate si multi bani,Daniel !

Ai crescut pe masura ce mi s-a uzat tastatura,nici nu stiu cand s-a intamplat !

:beer2:

Lari13.04.2011 14:10

LA MULTI ANI, Albanezule! :beer2:

pytycrys13.04.2011 17:02

La multi ani Albanez!

pytycrys15.04.2011 11:31

La multi ani Adrian Pacurar! :clap::beer2:

stix15.04.2011 15:33

La muti ani, Adrian Pacurar! Lupta pentu Steaua in continuare!

 

Pentru orice om care s-a luptat pentru Steaua in vreun fel, care poate si-a sacrificat timpul, familia, viata lui personalala si altele ( nu conteza de unde este, N., S, AISS ) eu zic ca este normal ca toti cei care sunteti pe aici sa-i doriti toate cele bune, ca si asa suntem foarte putini, care mai dorim binele Stelei! Eu cel putin asa ma gandesc ca este frumos.

Lari15.04.2011 19:55

LA MULTI ANI, Adi! :beer2:

 

Si... MULTUMIM!!! :look:

Daniel-Ionut15.04.2011 20:02

La multi ani, Adrian Pacurar ! :beer2:

Ronnie17.04.2011 04:49

La multi ani noua, astia de mai avem si nume de buruieni :D !

navodarean21.04.2011 21:55

La multi ani Lup(ul)ane :*

Maye21.04.2011 22:00

E ziua Lupanului?

La multi ani bai ! Poate mai renunti la unele chestii de ziua ta :))

 

Pentru Lupanu, fara numar, sa moara Gigi :

 

Lari21.04.2011 22:48

LA MULTI ANI, Lupane! :beer2:

leoSUD21.04.2011 23:50

sa jurat pe nea' Gigi, cand se intoarce ne da de baut ! :))))

Daniel-Ionut22.04.2011 06:14

LUPII BAAA! :beer2:

La multi ani lupaneee :drunk::drunk::drunk:

MikStelista22.04.2011 06:17

La multi ani si la multi bani, bai derbedeule! :kisstogether::drunk:

LUPANU22.04.2011 08:13

Multumesc frumos tuturor! Azi plec in vacanta! Vreau sa scap de haos`ul din Bucuresti! Insa ma intorc cu bateriile incarcate! Si dau de baut :)

red&blue_boy24.04.2011 08:23

La multi ani , y-jam !

Nyghty24.04.2011 14:51

La multi ani, Lupane!(scuze de intarziere)

La multi ani, y-jam!

navodarean24.04.2011 18:46

La multi ani y-jam !

Lari25.04.2011 20:37

LA MULTI ANI, George Stan! MULTUMIM pentru site! :beer2:

 

Cu o mica intarziere, LA MULTI ANI si lui y-jam! :beer2:

George Stan29.04.2011 11:51

Multumesc pentru urari.

Nu ai de ce sa imi multumesti mie pentru site. Multumeste-le celor care chiar se ocupa: moderatorii, redactorii (including you), administratorii, ne-a Gigi care ne finanteaza ;) etc

leoSUD30.04.2011 01:18

la multi ani STARforce :* fututi cheliaaaaa !:D

Daniel-Ionut01.05.2011 07:54

La multi ani Mihaitzaaa :drunk::drunk::drunk: !

dayra01.05.2011 10:45

La Multi Ani, Mihaita! :drunk: aka "omul 15 minute" :))))

 

La Multi Ani si lui Starforce, cu intaziere! :drunk:

 

«196979899100120»