Incepem cu Alina fiind fata
deci...LA MULTI ANI !!!
si danimarcu ![]()
Incepem cu Alina fiind fata
deci...LA MULTI ANI !!!
si danimarcu ![]()
La multi ani Alina ! ![]()
si (scuze) danimarcu ... si ai primit si o Steluta de la mine "cadou" ![]()
La multi ani Alinei si "portughezului" danimarcu.
Fane, ai facut topicul asta pentru a tine mai usor evidenta celor care trebuie sa-ti dea de baut?
La multi ani dragii nostri!
Sa fiti iubiti si sa iubiti!
Alina ia fa-te incoace sa te vad si eu
LA MULTI, MULTI ANI, Alina_Mihaela si DaniMarcu!!! ![]()
Lusitanul (ne) cam lipseste de pe-aici. Sper ca este doar o chestiune de timp!
Totusi, chiar daca ei sunt ceva mai cunoscuti pe forum, haideti sa nu-i uitam nici pe Hadess, FC.Steaua sau 007_agent...
LA MULTI ANI TUTUROR!
La Multi ani Alinei si lui Dani si tuturor! ![]()
aoeleo, alina...
, happy birthdays la amandoi!
La Multi Ani ana_stelista ![]()
La multi ani pt bunicuta mea, bai. Face multi, multi ani. Atat de multi incat am pierdut sirul ![]()
@Azzido
Sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa.
Si sa-ti croseteze cagula ros-albastra.
urare pt Marko Bella.
de 1 decembrie sa iti cada in cap o galeata de vopsea galbena, ca sa simti si tu ca e ziua nationala a Romaniei ![]()
La Multi Ani celor ce poarta numele de Andrei ANDREE
La multi ani ! shalalalala
La multi ani Andreilor si Andreelor! Tre sa dati de baut
ms Mo, un Manhattan
pt tine.
ms Bodanelu, pt tine un cognac tare 
ardeleanco la multi ani!
Profit de acest prilej pentru a-i ura domnului Matusalem un calduros la multi ani cu ocazia implinirii frumoasei varste de 24 de ani. Sa ne traiasca!
La multi ani tuturor celor care au numele Nicolae sau Nicoleta.
La multi ani Fane, tre sa dai de baut ![]()
@Mo
Nu acum tata...pe 27 decembrie ...te grabesti ? :biggrin:
Pai si pentru ziua de nume si pentru ziua de nastere... ![]()
ce e mo, ti-e sete?
Nu neaparat; doar la paguba...