FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«123120»
Fane25.11.2008 12:02

Incepem cu Alina fiind fata :thumbsup: deci...LA MULTI ANI !!!

 

si danimarcu :thumbsup:

razvan beica25.11.2008 12:03

La multi ani Alina ! :kisstogether:

 

si (scuze) danimarcu ... si ai primit si o Steluta de la mine "cadou" ;)

MoWeed25.11.2008 12:07

La multi ani Alinei si "portughezului" danimarcu.

 

Fane, ai facut topicul asta pentru a tine mai usor evidenta celor care trebuie sa-ti dea de baut?

vlad7525.11.2008 13:03

La multi ani dragii nostri!

Sa fiti iubiti si sa iubiti!

steaua_gloria25.11.2008 13:05

Alina ia fa-te incoace sa te vad si eu

Lari25.11.2008 13:07

LA MULTI, MULTI ANI, Alina_Mihaela si DaniMarcu!!! :beer2:

 

Lusitanul (ne) cam lipseste de pe-aici. Sper ca este doar o chestiune de timp!

 

Totusi, chiar daca ei sunt ceva mai cunoscuti pe forum, haideti sa nu-i uitam nici pe Hadess, FC.Steaua sau 007_agent...

 

LA MULTI ANI TUTUROR!

c.ronaldo1725.11.2008 13:11

La Multi ani Alinei si lui Dani si tuturor! :thumbsup:

Joga Bonito25.11.2008 13:11

aoeleo, alina... :kisstogether: , happy birthdays la amandoi!

Dragoshel26.11.2008 14:01

La Multi Ani ana_stelista :wub:

Azzido27.11.2008 10:50

La multi ani pt bunicuta mea, bai. Face multi, multi ani. Atat de multi incat am pierdut sirul :clap:

Fane27.11.2008 12:29

@Azzido

Sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa.

axl27.11.2008 13:54

Si sa-ti croseteze cagula ros-albastra.

Azzido28.11.2008 12:13

urare pt Marko Bella.

de 1 decembrie sa iti cada in cap o galeata de vopsea galbena, ca sa simti si tu ca e ziua nationala a Romaniei :yes:

andyro28.11.2008 13:07
urare pt Marko Bella.

 

Si sa te f*** renii !

explicatie : http://www.tifo.ro/

Dragoshel30.11.2008 11:09

La Multi Ani celor ce poarta numele de Andrei ANDREE

steaua_gloria30.11.2008 11:23

La multi ani ! shalalalala

MoWeed30.11.2008 11:43

La multi ani Andreilor si Andreelor! Tre sa dati de baut

dee30.11.2008 15:40

ms Mo, un Manhattan 301730504932b1aa54441.jpg pt tine.

 

ms Bodanelu, pt tine un cognac tare 301741084932b414dd258.jpg

bodanelu30.11.2008 15:41

ardeleanco la multi ani!

axl03.12.2008 10:31

Profit de acest prilej pentru a-i ura domnului Matusalem un calduros la multi ani cu ocazia implinirii frumoasei varste de 24 de ani. Sa ne traiasca!

MoWeed05.12.2008 23:46

La multi ani tuturor celor care au numele Nicolae sau Nicoleta.

La multi ani Fane, tre sa dai de baut :gathering:

Fane06.12.2008 08:01

@Mo

 

Nu acum tata...pe 27 decembrie ...te grabesti ? :biggrin:

MoWeed06.12.2008 08:26

Pai si pentru ziua de nume si pentru ziua de nastere... :naughty:

Dragoshel06.12.2008 08:32

ce e mo, ti-e sete?

MoWeed06.12.2008 08:34

Nu neaparat; doar la paguba...

«123120»