FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1234120»
dee06.12.2008 10:52

ganduri bune, mult noroc si La multi ani, Nicu! ( nickstelist si dincolo de moarte)

Azzido06.12.2008 11:03

Traiasca hahalera mea ros albastra, traiasca Fane, Dan Diaconescu, Antena 1, etc

korynna06.12.2008 13:31

La Multi Ani tuturor! :tongue:

Dragoshel12.12.2008 07:08

La Multi Ani Dorin Goian!!!

JDERUL12.12.2008 07:16

La multi ani Goe!

Lari12.12.2008 07:16

LA MULTI ANI, Goe! Tot ce-ti doresti!

 

Multumim pentru tot ce-ai facut pentru noi! :worthy:

steaua_gloria12.12.2008 16:29

La multi ani ! daca ai vazut mesajul meu te rog sa-mi dai un beep :happy:

alaturi de steaua12.12.2008 19:28

La multi ani !!! sa cresti mare;);)

MoWeed13.12.2008 22:14

La multi ani bodanelule :beer2:

Lari13.12.2008 22:32

LA MULTI ANI, Bodanelule!!! :beer2:

 

Dar SA NE TRAIASCA si sammy_boy, georgetocila, bossuu, Lover_stelistul, cicerone, B33KTA, DannyelFan#1, mdako si puimic!

bodanelu13.12.2008 22:55

multumesc multumesc!

de ziua mea imi doresc Steaua fara babuin

Stanici14.12.2008 00:24

Dadaaa! Sti tu ce sa faci de ziua ta! :)

bodanelu14.12.2008 07:57

dorm

c.ronaldo1714.12.2008 08:22

Viata vesnica bodanelule! :D

dee14.12.2008 08:51

in ciuda divergentelor din trecut, ma alatur si eu corului care-ti ureaza un sincer: La multi ani!

p.s nu-i da porcului de baut! :rolleyes:

bodanelu14.12.2008 10:23

mersi.

Asa zici tu.. eu nu consider ca am avut divergente..:)

Dragoshel14.12.2008 10:25

La multi ANI bodanelule Daca si de ziua ta stai pe forum....

 

 

bea, mananca sparge ceva :))

Marius14.12.2008 10:55

Da, da... La multi ani de ziua ta bai ochelaristule! :drunk:

Azzido14.12.2008 11:21
multumesc multumesc!

de ziua mea imi doresc Steaua fara babuin

 

de ziua ta iti doresc acelasi lucru :bananadance:

La multi ani, taica!

Sa iti dea Dumnezeu sanatate (si noua daca se poate)

Lari14.12.2008 13:32

LA MULTI ANI si "Profesorului" Gheorghe Constantin!

 

Mai multe informatii despre fostul nostru mare juctor, aici.

bodanelu14.12.2008 13:55

am imbatranit baaaahhhhh... stau in casa...

cand ma gandesc ca la anul fac un sfert de secol de viata...

Fane14.12.2008 14:08

La multi ani...mamaie :thumbsup:

Dragoshel15.12.2008 18:17

La Multi Ani Keluboss sa ne traiesti si sa ne incanti in continuare cu articolele tale :)

Fane15.12.2008 19:34

La multi ani Kelu`

Lari15.12.2008 20:05

LA MULTI ANI, Keluboss! Tot ce-ti doresti! :beer2:

 

Toate cele bune si pentru Vladdi, AndreiJipa, Cristi12unu, LIVERPOOL4EVER si Adryela!

 

 

 

«1234120»