ganduri bune, mult noroc si La multi ani, Nicu! ( nickstelist si dincolo de moarte)
ganduri bune, mult noroc si La multi ani, Nicu! ( nickstelist si dincolo de moarte)
Traiasca hahalera mea ros albastra, traiasca Fane, Dan Diaconescu, Antena 1, etc
La Multi Ani tuturor! :tongue:
La Multi Ani Dorin Goian!!!
La multi ani Goe!
LA MULTI ANI, Goe! Tot ce-ti doresti!
Multumim pentru tot ce-ai facut pentru noi! ![]()
La multi ani ! daca ai vazut mesajul meu te rog sa-mi dai un beep ![]()
La multi ani !!! sa cresti mare;)![]()
La multi ani bodanelule ![]()
LA MULTI ANI, Bodanelule!!! ![]()
Dar SA NE TRAIASCA si sammy_boy, georgetocila, bossuu, Lover_stelistul, cicerone, B33KTA, DannyelFan#1, mdako si puimic!
multumesc multumesc!
de ziua mea imi doresc Steaua fara babuin
Dadaaa! Sti tu ce sa faci de ziua ta! ![]()
dorm
Viata vesnica bodanelule! ![]()
in ciuda divergentelor din trecut, ma alatur si eu corului care-ti ureaza un sincer: La multi ani!
p.s nu-i da porcului de baut! ![]()
mersi.
Asa zici tu.. eu nu consider ca am avut divergente..![]()
La multi ANI bodanelule Daca si de ziua ta stai pe forum....
bea, mananca sparge ceva ![]()
Da, da... La multi ani de ziua ta bai ochelaristule! ![]()
multumesc multumesc!de ziua mea imi doresc Steaua fara babuin
de ziua ta iti doresc acelasi lucru ![]()
La multi ani, taica!
Sa iti dea Dumnezeu sanatate (si noua daca se poate)
LA MULTI ANI si "Profesorului" Gheorghe Constantin!
Mai multe informatii despre fostul nostru mare juctor, aici.
am imbatranit baaaahhhhh... stau in casa...
cand ma gandesc ca la anul fac un sfert de secol de viata...
La multi ani...mamaie ![]()
La Multi Ani Keluboss sa ne traiesti si sa ne incanti in continuare cu articolele tale ![]()
La multi ani Kelu`
LA MULTI ANI, Keluboss! Tot ce-ti doresti! ![]()
Toate cele bune si pentru Vladdi, AndreiJipa, Cristi12unu, LIVERPOOL4EVER si Adryela!