FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«123456120»
MoWeed26.12.2008 08:19

La multi ani Adi Tanas

bodanelu26.12.2008 10:31

la multi ani Adi

Azzidutza27.12.2008 08:43

La multi ani Fane !

 

Traiasca nasul mare :kisstogether:

 

c.ronaldo1727.12.2008 08:44

La Multi Ani tuturor Stefanilor, si special lu` Fane! :))

MoWeed27.12.2008 10:08

La multi ani tuturor Stefanilor!

La multi ani Fane, sa ne traiesti

Fane27.12.2008 11:17

Ms frumos...va pupa tata :thumbsup:

axl27.12.2008 11:39

Fane, sa traiesti mai mult ca mine!

Marius27.12.2008 11:50

Sa ne traiesti Fanele!

Azzido27.12.2008 12:38

Sa traiesti nea' Fane !

Multa sanatate si viata lunga alaturi de cei dragi, printre care, sper ca suntem si noi. :yes:

korynna27.12.2008 13:24

La Multi Ani, Fane!!! :kisstogether: Sa fii sanatos si fericit! :)

redondo27.12.2008 14:56

La multi pentru toti ...Fane!

bodanelu27.12.2008 16:50

La multi ani mamaie :)

Robinson Rufay Zapata27.12.2008 19:21

La multi ani fanica si tuturor stelistilor sarbatoriti azi!!!

Azzidutza29.12.2008 07:47

La multi ani, AmuntBoy ! :kisstogether:

Fane29.12.2008 08:43

La multi ani : AmuntBoy(26), mircinho(21), JuStDoIt(29), skywalker(35), Zyraxes(29), Samurik(15)

MoWeed29.12.2008 10:12

La multi ani AmuntBoy. Sa intre Becali la parnaie drept cadou de ziua ta

Joga Bonito29.12.2008 22:52

Sau sa calce un jurnlist pe trecerea de pietoni. Tare mi-as dori ca victima sa fie Alin Buzarin.

Lari01.01.2009 03:51

LA MULTI ANI Domnilor Vlad75 si UdaRadu :beer2: Sa ne traiasca la cei mai inalti parametri posibili!

 

Aceleasi urari si pentru saphyrre, raiders, brandutz, Cosmin.neopedia, rodana9, kozo, Champion's Heart, Adrian Buse, cristichircu76, Only_for_Steaua si Ivn47.

 

Nea Vlade, cum te simti, dom'le, la 100 de ani?

bodanelu01.01.2009 09:15

la multi ani pentru toti. Si pentru Vasile si Vasilica :D

Lari01.01.2009 14:33

LA MULTI ANI, Vasile, oricine-ai fi!

axl01.01.2009 14:45

Sa ne traiesti, Vlade!

MoWeed01.01.2009 16:03

LA multi ani Vlade!

LA multi ani tuturor celor care au numele Vasile

vlad7501.01.2009 19:33

Multumesc pentru urari. Am uitat sa-mi modific data nasterii. :beer2:

La multi ani pentru toti si toate care poarta numele de " Vasile" :rolleyes:

Lari01.01.2009 19:36
Multumesc pentru urari. Am uitat sa-mi modific data nasterii. :beer2:

 

Adica nu 1 ianuarie e data ta de nastere? :unsure:

 

vlad7501.01.2009 20:17
Adica nu 1 ianuarie e data ta de nastere? :unsure:

ba da. doar anul este putin exagerat.Am vrut sa par si eu mai tanar pentru fetele de aici.

«123456120»