La multi ani Adi Tanas
La multi ani Adi Tanas
la multi ani Adi
La multi ani Fane !
Traiasca nasul mare ![]()
La Multi Ani tuturor Stefanilor, si special lu` Fane! ![]()
La multi ani tuturor Stefanilor!
La multi ani Fane, sa ne traiesti
Ms frumos...va pupa tata ![]()
Fane, sa traiesti mai mult ca mine!
Sa ne traiesti Fanele!
Sa traiesti nea' Fane !
Multa sanatate si viata lunga alaturi de cei dragi, printre care, sper ca suntem si noi. ![]()
La Multi Ani, Fane!!!
Sa fii sanatos si fericit! ![]()
La multi pentru toti ...Fane!
La multi ani mamaie ![]()
La multi ani fanica si tuturor stelistilor sarbatoriti azi!!!
La multi ani, AmuntBoy ! ![]()
La multi ani : AmuntBoy(26), mircinho(21), JuStDoIt(29), skywalker(35), Zyraxes(29), Samurik(15)
La multi ani AmuntBoy. Sa intre Becali la parnaie drept cadou de ziua ta
Sau sa calce un jurnlist pe trecerea de pietoni. Tare mi-as dori ca victima sa fie Alin Buzarin.
LA MULTI ANI Domnilor Vlad75 si UdaRadu
Sa ne traiasca la cei mai inalti parametri posibili!
Aceleasi urari si pentru saphyrre, raiders, brandutz, Cosmin.neopedia, rodana9, kozo, Champion's Heart, Adrian Buse, cristichircu76, Only_for_Steaua si Ivn47.
Nea Vlade, cum te simti, dom'le, la 100 de ani?
la multi ani pentru toti. Si pentru Vasile si Vasilica ![]()
LA MULTI ANI, Vasile, oricine-ai fi!
Sa ne traiesti, Vlade!
LA multi ani Vlade!
LA multi ani tuturor celor care au numele Vasile
Multumesc pentru urari. Am uitat sa-mi modific data nasterii. ![]()
La multi ani pentru toti si toate care poarta numele de " Vasile" ![]()
Multumesc pentru urari. Am uitat sa-mi modific data nasterii.![]()
Adica nu 1 ianuarie e data ta de nastere? ![]()
Adica nu 1 ianuarie e data ta de nastere?![]()
ba da. doar anul este putin exagerat.Am vrut sa par si eu mai tanar pentru fetele de aici.