La multi ani ... Vlade
La multi ani ... Vlade
Vasile, Vasilica la multi ani !
ba da. doar anul este putin exagerat.Am vrut sa par si eu mai tanar pentru fetele de aici.
Adevarul este ca fetele prefera flacaii de peste 150 de ani. Tu, la o suta, cat ziceai ca aveai, nu era chiar nicio sansa sa te alegi cu vreo prospatura. De-acum iti urez succes! ![]()
ba da. doar anul este putin exagerat.Am vrut sa par si eu mai tanar pentru fetele de aici.
Pai daca nu ai bani si masina smechera oricum nu conteaza varsta
Nu stiu daca sunt sau nu offtopic dar...
La multi ani la toti si sa va aduca anul 2009 tot ce va doriti!
Forza Steaua!
La multi ani !
i0nutz83(26), Ultrasgirl(22), stifler_cale(19), dica112(14), ultrasnothooligan(28)
La multi ani i0nutz83
La multi ani lu' modu' de la Fifa!!! Care m-a invatat pe mine sa-mi mearga jocul!
La multi ani si sa fiti iubiti !
La multi ani!
marinare, ai fifa 09?
N-am pic de Fifa, formatai calculatorul deunazi.
La foarte multi ani, Ionut! Sa cresti mare ![]()
La multi ani, Ionut !
Care e ma Ion ??
La Multzi Ani !!!>
<
La multi ani tuturor celor care poarta numele de Ion,Ioana ! ![]()
La multi ani Johnilor si Joannelor! ![]()
La multi ani Ionilor si Ioanelor
multumesc multumesc, chiar daca ma cheama Ionut ![]()
La multi ani Ion , Ioana !
La multi ani Ionilor si Ioanelor!
merci ![]()
![]()
La multi ani tuturor care-si serbeaza onomastica astazi.
Inclusiv fii-miu.
la multi ani IONILOR si IOANELOR
sa iti traiasca baiatul vlad ![]()
Sa-ti traiasca fiul, Vlade!
Sa fie la fel de Stelist ca si tine!
Si destept si frumos ca cine vrei tu ![]()