FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«134567120»
Fane01.01.2009 20:57

La multi ani ... Vlade

steaua_gloria01.01.2009 21:04

Vasile, Vasilica la multi ani !

Lari01.01.2009 23:41
ba da. doar anul este putin exagerat.Am vrut sa par si eu mai tanar pentru fetele de aici.

 

Adevarul este ca fetele prefera flacaii de peste 150 de ani. Tu, la o suta, cat ziceai ca aveai, nu era chiar nicio sansa sa te alegi cu vreo prospatura. De-acum iti urez succes! :thumbsup:

MoWeed02.01.2009 00:02
ba da. doar anul este putin exagerat.Am vrut sa par si eu mai tanar pentru fetele de aici.

Pai daca nu ai bani si masina smechera oricum nu conteaza varsta

Adrian02.01.2009 18:18

Nu stiu daca sunt sau nu offtopic dar...

 

 

La multi ani la toti si sa va aduca anul 2009 tot ce va doriti!

 

Forza Steaua!

Fane05.01.2009 08:06

La multi ani !

 

i0nutz83(26), Ultrasgirl(22), stifler_cale(19), dica112(14), ultrasnothooligan(28)

MoWeed05.01.2009 08:14

La multi ani i0nutz83

axl05.01.2009 08:39

La multi ani lu' modu' de la Fifa!!! Care m-a invatat pe mine sa-mi mearga jocul!

vlad7505.01.2009 08:59

La multi ani si sa fiti iubiti !

Marius05.01.2009 08:59

La multi ani!

 

marinare, ai fifa 09?

axl05.01.2009 09:02

N-am pic de Fifa, formatai calculatorul deunazi.

c.ronaldo1705.01.2009 13:15

La foarte multi ani, Ionut! Sa cresti mare :kisstogether:

Azzido05.01.2009 15:04

La multi ani, Ionut !

micutZu' Deni06.01.2009 20:21

Care e ma Ion ??:D La Multzi Ani !!!>:D<

 

Azzidutza07.01.2009 07:01

La multi ani tuturor celor care poarta numele de Ion,Ioana ! :kisstogether:

Lari07.01.2009 11:43

La multi ani Johnilor si Joannelor! :beer2:

MoWeed07.01.2009 12:19

La multi ani Ionilor si Ioanelor

bodanelu07.01.2009 12:35

multumesc multumesc, chiar daca ma cheama Ionut :D

steaua_gloria07.01.2009 13:05

La multi ani Ion , Ioana !

c.ronaldo1707.01.2009 14:53

La multi ani Ionilor si Ioanelor!

john_8607.01.2009 15:28

merci :beer2::crazy:

1on07.01.2009 15:55
:beer2: sãrumâna
vlad7507.01.2009 17:19

La multi ani tuturor care-si serbeaza onomastica astazi.

Inclusiv fii-miu.

Dragoshel07.01.2009 17:31

la multi ani IONILOR si IOANELOR

 

 

sa iti traiasca baiatul vlad :)

Lari07.01.2009 17:46

Sa-ti traiasca fiul, Vlade!

 

Sa fie la fel de Stelist ca si tine!

 

Si destept si frumos ca cine vrei tu :bananadance:

«134567120»