FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«156789120»
Fane19.02.2009 07:56

LA MULTE ANE tanti Carmino :P

bodanelu19.02.2009 08:28

La multi ani!

carminastan19.02.2009 08:36

Va multumesc

@Nico - si mi se mai spune ca sunt vrajitoare :)))

@Fane: pe cine faci tanti?! Nu vad niciuna pe aici.

Marius19.02.2009 08:52

Ohoooo

 

La multi ani Carmina! :kisstogether:

vlad19.02.2009 08:56

Sa ne traiesti si sa fii iubita!

MoWeed19.02.2009 09:03

La multi ani Carminastan

 

c.ronaldo1719.02.2009 13:35

La multi ani si ai parte de tot ce iti doresti carmina!

maye19.02.2009 14:33

La Multi Ani Mihai Nesu!

danimarcu28.02.2009 22:54

La multi ani ,@alexblaja!

c.ronaldo1701.03.2009 07:39

La multi ani, alex!

Lari04.03.2009 10:23

LA MULTI ANI, 1oooaaaannneeee! :beer2: SPOR si BAFTA in tot ce-ti doresti!

 

Aceleasi urari de bine si pentru Dulah, Liutza, Khalid, tudor18, lilishor, bily, inzaghi4ever si Bucharest.

 

 

Dragoshel04.03.2009 11:01

la multi ani Ioane, sa ne traiesti.

bodanelu04.03.2009 11:38

la multi ani Ioane :)

MoWeed04.03.2009 12:39

La multi ani Ioane

vlad04.03.2009 12:47

Pentru un bun prieten ,nu-i doresc decat sanatate,reusite si caldurosul :"La multi ani Ion"!

c.ronaldo1704.03.2009 13:01

Sa traiesti 1oane! :)

1on04.03.2009 15:58

Mulțumescu-vã tuturora! :beer2:

danimarcu08.03.2009 11:28

Un sincer "LA MULTI ANI" tuturor femeilor,fie ele steliste,forumiste sau nu.

 

maye08.03.2009 12:04

La multi ani Costel Galca!SI femeilor! :wub:

Lari08.03.2009 13:02

LA MULTI ANI, fetelor! :beer2:

c.ronaldo1708.03.2009 15:39

La Multi Ani, fetelor! Sa va creasca sanii mari! :kisstogether:

MoWeed08.03.2009 16:05

La multi ani tuturor fetelor...

 

Azzidutza08.03.2009 20:03

Multumesc :kisstogether:

 

Maine e randul vostru :drunk:

maye08.03.2009 20:51

Maine e ziua barbatilor? :blink:

Lari08.03.2009 20:52

Taci si bea! :beer2:

«156789120»