FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1678910120»
razvan beica11.03.2009 11:23

maine e ziua Corinei ... eu ii urez anticipat un calduros "LA MULTI ANI!" si sa-i creasca Steaua mare !

:wave:

David^11.03.2009 12:38

Eu ii urez Corinei sa-i creasca tatele. Cam pana la numarul 3.

 

Corina, nu te supara, dar la capitolul tate nu stai confortabil. Eu iti urez de bine. :P

danimarcu11.03.2009 16:30

Nici tie nu ti-ar strica sa-ti rasara macar o farama de creier! ;)

Macar cat o nuca,daca nu se poate mai mult...

David^11.03.2009 19:13

Desigur. Macar pe jumatate cat ai tu, desi nici tu nu stralucesti.

 

PS Glumeam mai lusitanule, daca nu te-ai prins. E o sectiune a site-ului unde sunt permise glumele. Esti capabil sa intelegi sau iti imprumut farama mea de cerveau?

danimarcu11.03.2009 20:06
Desigur. Macar pe jumatate cat ai tu, desi nici tu nu stralucesti.

 

PS Glumeam mai lusitanule, daca nu te-ai prins. E o sectiune a site-ului unde sunt permise glumele. Esti capabil sa intelegi sau iti imprumut farama mea de cerveau?

Si ce te face sa crezi ca eu vorbeam serios?

Eu nu ma aflam pe acelasi topic?... :rolleyes:

korynna12.03.2009 01:33

Multumesc! :bananadance:

 

David nu cred ca ne cunoastem :))

bodanelu12.03.2009 06:09

la multi ani huliganco :D

vlad12.03.2009 06:21

La multi ani! Sa-ti vezi visele realitate!

Dragoshel12.03.2009 07:23

La multi Ani: arpi_anglia(25), korynna(21), laur_george80(29), punk_kid(21), eugeng(30), Ciupakabra(14), dany.r(28), druluntee(47)

Stanici12.03.2009 07:35

La multi ani, matzo! De ziua ta, iti urez sa te imbeti si etc. , sa dai peste niste caini si sa le rupi capu' !

 

@David- in mod sigur, daca ii urezi Corinei sa ii mai creasca peptul, ori nu o cunosti, ori ai niste standarde extrem de ... "nesatioase" :) .

David^12.03.2009 07:36
Si ce te face sa crezi ca eu vorbeam serios?

Eu nu ma aflam pe acelasi topic?... :rolleyes:

 

Zi asa frate! :laugh: Acum vii de-acasa. Buna poanta. Ma pusesei pe ganduri. :beer2:

 

 

@ Korinna

 

Te cunosc dulceata. Si tu pe mine. Iti garantez. Intr-o zi iti voi dezvalui secretul.

 

Sa nu te superi, eu ti-am urat de bine, sau cel putin asa am crezut. Desi intr-un mod aparte. Un pic mai indraznet. Dar te respect. :oops:

 

@ Stanici

 

Dorele, un sân caruia i se poatriveste o cupa numarul trei, consider ca nu e nici mic, nici mare. E cat se poate de potrivit pentru a-l mangaia si a-l saruta. Iar fata posesoare a unor asemenea sani se poate considera cat se poate de multumita de ceea ce i-a dat Dumnezeu. Dar, stiu, gusturile nu se disputa. ;)

MoWeed12.03.2009 07:59

La multi ani korynna

Adrian12.03.2009 08:11

La multi ani Korynna!

 

De ziua ta iti urez multa sanatate si fericire si multe deplasari si sa moara Gigi!!! :D

danimarcu12.03.2009 08:18

La multi ani!,Korynna! :beer2:

La fel si celorlalti sarbatoriti.

Virgil12.03.2009 08:28

La multi ani Corina! Si tot ce iti doresti sa se indeplineasca. Si sa ai grija sa nu uiti, sa termini macar suta asta de ani pe care ai inceput-o. Pentru ca meriti. Esti o fata adevarata. :thumbsup:

axl12.03.2009 08:35

E ziua lu don'soara Corina? Sa ne traiasca atunci.

 

Nu va mai luati de tatele fetei, tatele mici au si ele farmecul lor, in anumite circumstante.

Fane12.03.2009 09:58

LA MULTI ANI CORINA :thumbsup:

 

Azzidutza12.03.2009 12:12

La multi ani Corina,sa ai parte de sanatate ca-i mai buna chiar si decat niste .....mari ;)

axl12.03.2009 12:25
Ronnie12.03.2009 12:27

La foarte multi ani Corina!

korynna12.03.2009 12:50

Va multumesc mult si sper sa aveti si voi parte de ce imi urati mie!

 

PS:adica tzatze mari david! :))

john_8612.03.2009 14:51

La multi ani, Korina!

David^13.03.2009 11:54
Va multumesc mult si sper sa aveti si voi parte de ce imi urati mie!

 

PS:adica tzatze mari david! :))

 

 

Multumesc iubire, dar as prefera c**** mari. Si nu la propriu, la figurat. Ar insemna ca sunt un personaj super potent. Ceva de genul ca mi-ar sta in putinta sa cumpar Steaua. Daca s-ar intampla, ce zici, te-as numi in Consiliul de Administratie sau ma rog, unde vor muschii tai? Raspunsul 3 randuri mai jos.

 

 

Raspuns: in mod sigur. Dar nu stii de ce. Pentru ca iubesti Steaua mai mult decat Gigi si Argaseala la un loc. Ei iubesc banii si marirea. Pai nu?

danimarcu16.03.2009 08:19

Chiar daca este suporter al altei echipe,La multi ani lui @redondo. :thumbsup:

Si felicitari pt victoria de ieri.Baietii aia chiar joaca fotbal cateodata...

La multi ani si celorlalti suporteri stelisti care isi serbeaza azi ziua de nastere.

vlad16.03.2009 08:34

La multi ani Redondo.Multe bucurii si satisfactii in viata iti doresc.

 

Sper ca la anul, sa fii convertit la stelism! :)

«1678910120»