La multi ani Irinei si celorlalti sarbatoriti ai zilei! ![]()
La multi ani Irinei si celorlalti sarbatoriti ai zilei! ![]()
Poate nu dai palinca la Medias.
da de ubde stii matale ca vreau sa vin la Medias? ![]()
Apropo de horinci (ca aia e tuica/horinca, nu palinca) aia de la Galata ce-ati facut cu ea? CA am vazut ca nu prea v-a placut ![]()
Am facut 1 an pe site
.Fac cinste cu cate un biscuite. ![]()
cu ciocolata? sau simplu?
Dupa preferinte ![]()
La multi ani Bodaneleeee sa traiesti si sa ii moderezi p-astia in continuare.
Sa ne traiesti Bodanele si LA MULTI ANI !
Oooohhhhhhooooooohhhoooooo!!!
LA MUUUULTI AAAANNNNIIII, Boodaaaaannnneeeelllllleeeeee!!!!
Sa-tzi fie BAN-ul, BAN (atat la propriu, cat si la forumat, astaaa, la figurat) si warn-ul, warn!!!
TOT CE-TI DORESTI!!! ![]()
Hai la multi ani!
LA MULTI ANI, Bodanele!
Sa cresti mare!
si voi repede... ce sa mai primu venit primu servit. Hai Bodanele da mail cu ora si data ![]()
La multi ani!
la multi ani tizule...
La multi ani Bodanele
La multi ani @Bodanelu!
nu e ziua mea, e a aluilalt ![]()
Intamplari importante din viata Stelei, pe data de 24 martie:
1950 – CSCA devine CCA
1963 – Dinamo Bacau – Steaua 2-3 (0-2), etapa a 16-a
1968 – Rapid – Steaua 3-1 (2-1), etapa a 16-a
1971 – Steaua – FC Arges Pitesti 1-1 d.prel. (1-1, 1-1), Cupa Romaniei, optimi - calificare
1984 – S-a nascut Ifeanyi Emeghara
1993 – Steaua – Universitatea Cluj 3-2 (1-1), etapa a 20-a
gsp
La multi ani !!!
La Multi Ani Ronnie!
La multi ani Ronnie! De ziua ta iti doresc sa ii batem pe sarbi si sa ia Liverpool campionatul in Anglia ![]()
Ai grija cat bei dupa meci...
La multi ani Il Soldatino.
La multi ani lui Catalin si Ronnie, si celorlalti sarbatoriti ai zilei! ![]()
La multi ani tuturor: Il Soldatino(30), Ronnie(19), razvan_cmi(24), cristian86(23), St3lisTu(*
(24), dica00(13), eduardus(23), playmaker_raw(27), andr3y94(15), sabincostin(36), andumaya(25)
...cand bem ?
Ia uite baaaah cati huligani sarbatorim astazi...
LA MULTI ANI (de huliganism) lui IlSoldatino, Ronnie, Razvan_Cmi si Cristian86! Sa aveti grija de voi, ca, impreuna, "sa avem grija" de jegal! ![]()
Urari de bine si huliganilor mai putin cunoscuti St3lisTu(*: ), dica00, eduardus, playmaker_raw, andr3y94, sabincostin, andumaya. ![]()
HAAAAAAI, SA NE TRAITI!!!
La multi ani pentru toti!
Multumesc tuturor! ![]()
@Fane
Dupa meci! ![]()
La Multi Ani Catalin!