FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«189101112120»
danimarcu18.03.2009 18:42

La multi ani Irinei si celorlalti sarbatoriti ai zilei! :beer2:

Yoyoyoi18.03.2009 19:38
Poate nu dai palinca la Medias.

da de ubde stii matale ca vreau sa vin la Medias? :D

 

Apropo de horinci (ca aia e tuica/horinca, nu palinca) aia de la Galata ce-ati facut cu ea? CA am vazut ca nu prea v-a placut :D

maye19.03.2009 00:14

Am facut 1 an pe site :yeahh: .Fac cinste cu cate un biscuite. :D

Dragoshel19.03.2009 14:23

cu ciocolata? sau simplu?

maye19.03.2009 15:17

Dupa preferinte :thumbsup:

Dragoshel23.03.2009 11:20

La multi ani Bodaneleeee sa traiesti si sa ii moderezi p-astia in continuare.

Fane23.03.2009 11:25

Sa ne traiesti Bodanele si LA MULTI ANI !

Lari23.03.2009 11:30

Oooohhhhhhooooooohhhoooooo!!!

 

LA MUUUULTI AAAANNNNIIII, Boodaaaaannnneeeelllllleeeeee!!!!

 

Sa-tzi fie BAN-ul, BAN (atat la propriu, cat si la forumat, astaaa, la figurat) si warn-ul, warn!!!

 

TOT CE-TI DORESTI!!! :beer2:

axl23.03.2009 11:31

Hai la multi ani!

Ronnie23.03.2009 13:13

LA MULTI ANI, Bodanele! :) Sa cresti mare!

Dragoshel23.03.2009 13:32

si voi repede... ce sa mai primu venit primu servit. Hai Bodanele da mail cu ora si data :drunk:

redondo23.03.2009 13:35

La multi ani!

bodanelu23.03.2009 14:21

la multi ani tizule...

MoWeed23.03.2009 15:20

La multi ani Bodanele

danimarcu23.03.2009 20:34

La multi ani @Bodanelu!

bodanelu23.03.2009 20:38

nu e ziua mea, e a aluilalt :D

Lari24.03.2009 15:15

Intamplari importante din viata Stelei, pe data de 24 martie:

 

1950 – CSCA devine CCA

 

1963 – Dinamo Bacau – Steaua 2-3 (0-2), etapa a 16-a

 

1968 – Rapid – Steaua 3-1 (2-1), etapa a 16-a

 

1971 – Steaua – FC Arges Pitesti 1-1 d.prel. (1-1, 1-1), Cupa Romaniei, optimi - calificare

 

1984 – S-a nascut Ifeanyi Emeghara

 

1993 – Steaua – Universitatea Cluj 3-2 (1-1), etapa a 20-a

 

gsp

 

Joga Bonito27.03.2009 22:13

La multi ani !!!

maye27.03.2009 22:27

La Multi Ani Ronnie!

MoWeed27.03.2009 22:29

La multi ani Ronnie! De ziua ta iti doresc sa ii batem pe sarbi si sa ia Liverpool campionatul in Anglia :bananadance:

Ai grija cat bei dupa meci...

 

La multi ani Il Soldatino.

danimarcu27.03.2009 23:59

La multi ani lui Catalin si Ronnie, si celorlalti sarbatoriti ai zilei! :beer2:

 

Fane28.03.2009 08:13

La multi ani tuturor: Il Soldatino(30), Ronnie(19), razvan_cmi(24), cristian86(23), St3lisTu(*:)(24), dica00(13), eduardus(23), playmaker_raw(27), andr3y94(15), sabincostin(36), andumaya(25)

...cand bem ?

Lari28.03.2009 08:40

Ia uite baaaah cati huligani sarbatorim astazi...

 

LA MULTI ANI (de huliganism) lui IlSoldatino, Ronnie, Razvan_Cmi si Cristian86! Sa aveti grija de voi, ca, impreuna, "sa avem grija" de jegal! :beer2:

 

Urari de bine si huliganilor mai putin cunoscuti St3lisTu(*: ), dica00, eduardus, playmaker_raw, andr3y94, sabincostin, andumaya. :beer2:

 

HAAAAAAI, SA NE TRAITI!!!

redondo28.03.2009 09:34

La multi ani pentru toti!

Ronnie28.03.2009 09:47

Multumesc tuturor! :)

@Fane

Dupa meci! :beer2:

 

La Multi Ani Catalin!

«189101112120»