La multi ani Catalin si Ronnie
La multi ani Catalin si Ronnie
La multi ani Robynho si sabin1307
La multi ani baieti!
SA NE TRAIESTI, Tupace! TOT CE-TI DORESTI! ![]()
Aceleasi urari de bine si pentru johngotti, herr mitica, mirellaa, wlaxad!
La multi ani Tupac; de ziua ta iti doresc sa plece Banel de la Steaua ![]()
A murit John Gotti, ultimul bos mafiot al unei generatii de aur
A murit John Gotti. La 61 de ani, John Joseph Gotti a murit intr-un spital pentru detinuti din Springfield, Missouri. De peste un an nu se mai auzise nimic despre acest John Gotti si totusi, ieri, stirea mortii lui a fost inserata in toate buletinele de stiri de pe intreg mapamondul. Prin moartea lui s-a stins unul dintre cele mai interesante mituri ale secolului 20, cel al romantismului marilor clanuri mafiote. El a fost, fara indoiala, unul dintre cei mai mari si mai respectati Nasi ai mafiei americane. In John Gotti s-a imbinat perfect imaginea prafuita a lui Al Capone si cea moderna a unui gangster care stie sa ordone moartea cuiva cu aceeasi nonsalanta cu care zambeste camerelor de luat vederi in timpul unui interviu. John Gotti a fost, in egala masura, un talhar la drumul mare, un asasin cu sange rece, dar si una dintre cele mai mari vedete ale tarii pe care Statele Unite au stiut sa le impuna intregii lumi.
John Joseph Gotti s-a nascut la 27 octombrie 1940
El traieste in amintirea tuturor celor care l-au admirat. LA MULTI ANI johngotti!
LA MULTI ANI, Kaimace! ![]()
La multi ani Starforce ! ( cel putin asa stiu eu din alta parte
) sper sa nu fie vreo pacaleala ![]()
LA MULTI ANI, predatorpulse7! ![]()
La multi ani predatorpulse7.
Un forumist de valoare,predatorpulse.La Multi Ani frate stelist. ![]()
la multi ani predatoare ![]()
LA MULTI ANI predator ![]()
Pentru Marius Lacatus ...La multi ani! si numai bine ![]()
Ca ai mai vrea sa prinzi o zi ca aia.Dar vazand cum stau lucrurile iti revii singur si iti dai seama ca e cam greu.
Sa ne traiasca nenea Saramago!
LA MULTI ANI! ![]()
Multumim pentru toate informatiile pretioase pe care ni le oferi! ![]()
LA MULTI ANI Gigi Becali!
La multi ani Adriane!
De ziua ta iti doresc sa vanda ciobanul Steaua!
Multam taticule.
De ziua mea imi doresc sanatate pentru toata lumea si sa apucam sa prindem Steaua noastra iar ![]()
Pai sa o apucam Adriane.E cam departe dar noi nu murim pana nu vedem Steaua noastra iar! ![]()
La multi ani Adriane!
La multi ani Adriane!-multa sanatate si multa rabdare.
La multi ani tuturor celor care isi serbeaza,astazi,ziua de nastere.
Multumesc baieti.
Forza Steaua! ![]()
La multi ani Adriane! Cand dai de baut? ![]()