FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1910111213120»
bodanelu28.03.2009 10:39

La multi ani Catalin si Ronnie

MoWeed28.03.2009 22:09

La multi ani Robynho si sabin1307

Ronnie29.03.2009 16:28

La multi ani baieti!

Lari29.03.2009 21:36

SA NE TRAIESTI, Tupace! TOT CE-TI DORESTI! :beer2:

 

Aceleasi urari de bine si pentru johngotti, herr mitica, mirellaa, wlaxad!

MoWeed29.03.2009 21:59

La multi ani Tupac; de ziua ta iti doresc sa plece Banel de la Steaua :D

David^30.03.2009 11:17

A murit John Gotti, ultimul bos mafiot al unei generatii de aur

A murit John Gotti. La 61 de ani, John Joseph Gotti a murit intr-un spital pentru detinuti din Springfield, Missouri. De peste un an nu se mai auzise nimic despre acest John Gotti si totusi, ieri, stirea mortii lui a fost inserata in toate buletinele de stiri de pe intreg mapamondul. Prin moartea lui s-a stins unul dintre cele mai interesante mituri ale secolului 20, cel al romantismului marilor clanuri mafiote. El a fost, fara indoiala, unul dintre cei mai mari si mai respectati Nasi ai mafiei americane. In John Gotti s-a imbinat perfect imaginea prafuita a lui Al Capone si cea moderna a unui gangster care stie sa ordone moartea cuiva cu aceeasi nonsalanta cu care zambeste camerelor de luat vederi in timpul unui interviu. John Gotti a fost, in egala masura, un talhar la drumul mare, un asasin cu sange rece, dar si una dintre cele mai mari vedete ale tarii pe care Statele Unite au stiut sa le impuna intregii lumi.

 

John Joseph Gotti s-a nascut la 27 octombrie 1940

 

El traieste in amintirea tuturor celor care l-au admirat. LA MULTI ANI johngotti!

Lari31.03.2009 23:25

LA MULTI ANI, Kaimace! :beer2:

Azzidutza01.04.2009 07:46

La multi ani Starforce ! ( cel putin asa stiu eu din alta parte :hmmm: ) sper sa nu fie vreo pacaleala :blush:

Lari01.04.2009 22:15

LA MULTI ANI, predatorpulse7! :beer2:

MoWeed02.04.2009 06:42

La multi ani predatorpulse7.

DelPiero1002.04.2009 09:16

Un forumist de valoare,predatorpulse.La Multi Ani frate stelist. :beer2:

bodanelu02.04.2009 11:40

la multi ani predatoare :)

Ronnie02.04.2009 12:45

LA MULTI ANI predator :)

razvan beica05.04.2009 05:21

Pentru Marius Lacatus ...La multi ani! si numai bine :steag_sah_mic:

Lari06.04.2009 00:53

Si au trecut 3 ani...

 

Nici nu stii ce sa mai spui la o astfel de aniversare.

Tabela.jpg

maye06.04.2009 04:54

Ca ai mai vrea sa prinzi o zi ca aia.Dar vazand cum stau lucrurile iti revii singur si iti dai seama ca e cam greu.

Lari06.04.2009 23:20

Sa ne traiasca nenea Saramago!

 

LA MULTI ANI! :beer2:

 

Multumim pentru toate informatiile pretioase pe care ni le oferi! :worthy:

vlad07.04.2009 04:37

LA MULTI ANI Gigi Becali!

maye07.04.2009 22:13

La multi ani Adriane!

De ziua ta iti doresc sa vanda ciobanul Steaua!

Adrian07.04.2009 22:14

Multam taticule.

 

De ziua mea imi doresc sanatate pentru toata lumea si sa apucam sa prindem Steaua noastra iar :)

maye07.04.2009 22:23

Pai sa o apucam Adriane.E cam departe dar noi nu murim pana nu vedem Steaua noastra iar! :D

bodanelu08.04.2009 04:47

La multi ani Adriane!

clausblaus08.04.2009 06:31

La multi ani Adriane!-multa sanatate si multa rabdare.

La multi ani tuturor celor care isi serbeaza,astazi,ziua de nastere.

 

 

Adrian08.04.2009 07:13

Multumesc baieti.

Forza Steaua! :beer2:

MoWeed08.04.2009 07:34

La multi ani Adriane! Cand dai de baut? :bananadance:

«1910111213120»