FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«11112131415120»
Adrian12.04.2009 17:52

La multi ani Gica Chioru!

 

:)

Gica Chioru12.04.2009 17:54
La multi ani Gica Chioru!

 

:)

 

Multumesc la fel, Adriane

David^12.04.2009 18:21

La multi ani coane Gica!

Gica Chioru12.04.2009 18:54
La multi ani coane Gica!

Multumesc la fel.

bodanelu12.04.2009 20:06

La multi ani Gica

Le reseau pansant12.04.2009 21:03
La multi ani Gica

Pentru ce ai scris in articolul cu Lacatus eu nu iti urez nimic anul asta, la anul (daca nu mai faci prostii pana atunci). Protestez fata de ce ai putut sa scoti la adresa Laca!

Dany's12.04.2009 21:20

La multi ani Gica,super articol,toata lumea trebuie sa stie acele lucruri! Felicitari!

Gica Chioru13.04.2009 07:21

Bodanelu&Dany's, va multumesc la fel.

Fane14.04.2009 07:53

LA MULTI ANI anr94 sa-mi traiesti ! ;)

Stanici14.04.2009 08:12

Sa il simpatizeze si sa il tufa femeile grase. Dee, te bagi? E pentru o cauza nobila. Macar o mana pe ici, pe colo sa il lasi sa-ti puna. :bananadance:

dee14.04.2009 08:21

La multi ani, Alex! tine-te departe de porc si vei ajunge un om mare si puternic!

Consumul excesiv de carne de porc dauneaza grav sanatatii! :smartass:

vlad14.04.2009 09:08
Consumul excesiv de carne de porc dauneaza grav sanatatii! :smartass:

 

 

Intrebare :Cum poti deveni alcoolic???

 

R: Mancand carne de porc!

 

La multi ani tuturor sarbatoritilor de astazi. Inclusiv fiicei mele,Maria,care implinsste 3 anisori.

Stanici14.04.2009 09:10

Sa iti traiasca, Vlade! Sa o educi in spiritul ros-albastru!

MoWeed14.04.2009 10:28

Sa iti traiasca Vlade. Si ai grija peste ani sa o tii departe de Stanici :bananadance:

 

Sa iti traiasca si tie Fane...

axl14.04.2009 10:29

Sa va traiasca la amandoi!

bodanelu14.04.2009 10:34

Fane sa-ti traiasca. Vlade, la fel...

Fane14.04.2009 10:46

Sa sa fie sanatoasa si sa te bucuri de ea Vlade !

 

Ms.baietii !

vlad14.04.2009 10:53

Va multumesc din suflet "la" tuturor ,cum ar zice romanii. Sper sa va vina si voua randul sa va sarbatoriti bebeii!

 

Vom sarbatori momentele astea impreuna pe viitor,sper.

Ronnie14.04.2009 21:19

Sa va traiasca baieti!

MoWeed14.04.2009 21:45

La multi ani Adrian Pacurar si Melku

Melku14.04.2009 22:30

Mersi, mersi :drunk::clap:

Ronnie15.04.2009 05:36

La multi ani, Melkule! Sa ai parte numai de bucurii diseara la Dinamo-Rapid! :x

Virgil15.04.2009 05:44

La multi ani Adrian Pacurar! Sanatate si fericire! :)

Fane15.04.2009 06:30

La multi ani Pacurare !

bodanelu15.04.2009 06:51

La multi ani Adi. La multi ani Melkule..

«11112131415120»