FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«11213141516120»
clausblaus15.04.2009 06:55

La multi ani Melkule!

La multi ani Adi Pacurar!

Sanatate si fericire!!!

Melku15.04.2009 11:08
La multi ani, Melkule! Sa ai parte numai de bucurii diseara la Dinamo-Rapid! :x

 

Buna urare :)) Inca sunt sub influenta meciului de aseara (nu prea ma intereseaza Dinamo-Rapid dupa ce am vazut acolo), bun cadou a fost. Nu imi aduc aminte sa fi vazut meci mai frumos decat Chelsea - Liverpool.

 

Va multumesc pentru urari. :clap:

vlad15.04.2009 11:24

La multi ani celor 2 sarbatoriti de astazi ,Adrian si Melku.

 

Sanatate si noroc va doresc toti stelistii!

George Stan15.04.2009 11:26

La multi ani domnilor Adrian Pacurar si George Becali

Lari15.04.2009 12:03

LA MULTI ANI stimabililor Adrian Pacurar (sper ca nu te-am jignit daca nu ti-am notat cu majuscule tot numele :notangel: ) si Melku!

 

Cum sunteti tineri, va urez DISTRACTIE PLACUTA in continuare, va urez S-AVETI BANI sa va IMPLINITI TOATE DORINTELE! P-alea cu sanatatea vi le zic peste vreo 10 ani, ca acu' sunteti in putere...

 

SA NE TRAITI!

vlad15.04.2009 15:06
La multi ani domnilor Adrian Pacurar si George Becali

 

Speram sa-i sarbatorim in curand si pe restul: Mitica Dragomir,Cristi Borcea,Copos!

 

S-ar parea ca incepand de maine-poimaine sa-i sarbatorim zilnic si pe Tiberiu Lajos,Savaniu Fante(a) de Lumina,Corpodel,....

 

Azzidutza23.04.2009 05:50

La multi ani George (Stan) ,Georgiana,Gheorghe,Gherghina si altii :beer2:

bodanelu23.04.2009 07:05

La multi ani George, Geta...

Fane23.04.2009 07:38
La multi ani George Stan !
MoWeed23.04.2009 08:23

La multi ani George Stan si tuturor celor care au numele George, Gheorghe, Georgeta, etc..

Ronnie23.04.2009 10:49

La multi ani George!

Marius23.04.2009 13:05

As vrea ca, pe langa cei enumerati mai sus, sa-i uram un calduros "La multi ani" domnului Gheorghe Cornel Penescu, aflat, cum s-ar zice, "la suferinta" in aceste zile.

axl23.04.2009 13:05

La multi ani, paganilor.

Lari23.04.2009 14:27

Sa ne traiasca toti Georgeii (in frunte cu Mister Stan, of course!) si toate Getele!

 

:beer2:

 

 

Lari25.04.2009 01:21

LA MULTI ANI, GeorgeStan! :beer2:

SA NE TRAIESTI tot atat de fericit pe cat de fericiti suntem noi ca exista acest site ;)

 

TOT CE-TI DORESHTI! :beer2:

 

P.S. Sa nu-i crezi pe toti lingaii care-ti vor, cica, binele de ziua ta. Le umbla ochii doar la avantaje personale :yeahh:

Ronnie25.04.2009 04:23

La multi ani, George!

axl25.04.2009 05:37

Ce chestie, George Stan si-a pus ziua de nastere imediat dupa aia a numelui, mare pisicher. Hai la multi ani.

MoWeed25.04.2009 06:43

La multi ani George Stan!

 

@Lari

 

Degeaba incerci mah sa te pui bine cu sefu. E criza, nu-ti mai creste salariul...

Adrian25.04.2009 07:01

La multi ani George! :)

Fane25.04.2009 07:05

Deci..LA MULTI ANI inca o data George :thumbsup:

Azzido25.04.2009 10:05

Sa traiasca George al nostru.

La multi ani !!!

Joga Bonito25.04.2009 10:25

La multi fondatorului!

axl25.04.2009 10:32

Bai pana la urma ce atata la multi ani?!

 

fcsteaua.ro suntem noi!

bodanelu25.04.2009 11:06

la multi ani G S :D

DelPiero1025.04.2009 11:44

Ia sa va vad care imi ziceti La Multi Ani! :D De ziua Regelui. :cool:

«11213141516120»