LA MULTI ANI HADRIENE ![]()
LA MULTI ANI HADRIENE ![]()
La multi ani "olteanule"
(Pt ca te "iei" cu toti in gura).
Adrian,sa fii sanatos,fericit , sa ai parte numai de lucruri tari si bune in viata! ![]()
@Bodanelu,
Si tu astepti berea aia de la Adrian? Cred ca stam degeaba! ![]()
Haideti ma pe la mine si va dau cate beri vreti....respectand bugetul ![]()
![]()
In ultimii ani numa "bucurii" imi face Steaua de ziua mea.
Am ajuns sa imi doresc sa fie pauza competitionala in perioada asta ![]()
hai,bai,LA MULTI ANI SI MULTA BAFTA! ![]()
@ Adrian
La multi ani pustiule! ![]()
La multi ani Adriane!
De ziua ta iti doresc un creier nou.
La muli ani Adrian!
La Multi Ani, Adisor.
Sa-mi amintesti cand ne intalnim sa-ti dau cadoul: o cutie de distonocalm ![]()
Yoyoyoi , ia 2 si iti dau eu banii ![]()
Ps: La multi Ani Adriane! ![]()
Imi calc pe inima.Nu pot sa nu iti urez si eu ceva.Ce imi doresti tu mie sa iti dea Dumnezeu tie,sa iti dai jos ochelarii de cal ,sa inveti sa respecti parerile altora,sa nu te mai dai asa mare ca oricum esti mic.si sa treci pe la farmacie cand vi de la piata sa iti achizitionezi niste calmante ai nevoie de ele crede-ma.La Multi Ani!
Îți zic și eu La Mulți Ani Adriene, cu condiția sã mã lași sã zburd liber atunci când se stârnesc polemicile gramaticale cu mdionis ![]()
La multi ani Adriane!
La multi ani,Adrian!
La multi ani ba Deni. Ce-au trecut anii!
"Cand un om moare, un capitol nu este sters din carte,ci tradus într-o alta [...]"
La multi ani, Alexis ( 11.04.1988 – 23.03.2008). Stelist si dincolo de moarte!
La multi ani,Daniel-Ionut!
18 ani?-o zi importanta in viata ta.
Multa sanatate!
La multi ani,Daniel-Ionut!18 ani?-o zi importanta in viata ta.
Multa sanatate!
Multumesc ![]()
La mulți ani și sãnãtate "semi-tizului" Deni și tizului Daniel-Ionuț, care bãnuiesc cã o sã-și ia permisul în viitorul apropiat, și ai grijã ce faci cu el dupã aia pentru cã "toți îs siguri pe ei pânã mor" (n-o zic eu, a zis-o unul dintre ceilalți sãrbãtoriți ai zilei, care nici mãcar nu era atât de "sigur pe el"). Numai bine ambilor! ![]()
Aaa... era sã uit: baftã lui Deni, poate reușește și el sã
pânã la urmã, nu doar ![]()
Astazi, regretatul Alexis ar fi implinit 21 de ani... Dumnezeu SA-L IERTE!!!
LA MULTII ANI pentru micutZu' Deni, Daniel-Ionut, Oly Brezoi, kalibraman, Dutzzu', Danny, daiana!
TOT CE VA DORITI!
Dumnezeu sa-l odihneasca pe alexis.
La multi ani Deni si Daniel-Ionut
La mulți ani și sãnãtate "semi-tizului" Deni și tizului Daniel-Ionuț, care bãnuiesc cã o sã-și ia permisul în viitorul apropiat, și ai grijã ce faci cu el dupã aia pentru cã "toți îs siguri pe ei pânã mor" (n-o zic eu, a zis-o unul dintre ceilalți sãrbãtoriți ai zilei, care nici mãcar nu era atât de "sigur pe el"). Numai bine ambilor!
Aaa... era sã uit: baftã lui Deni, poate reușește și el sã
pânã la urmã, nu doar
Ms Mult !!! >
< La Multi ani si voua de florii !!!!
La multi ani Daniel Ionut !!! ![]()
@Ion , ce-i ala tiz ??![]()
Sa traiesti Gica!
La multi,multi ani!!!!
@deni:
Tiz îi ãla care are același nume de botez ca tine.
La multi ani,Gica ! ![]()
danimarcu, clausblaus, va multumesc la fel, sa fiti sanatosi si fericiti!