FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«11011121314120»
Fane08.04.2009 07:37

LA MULTI ANI HADRIENE :thumbup:

vlad08.04.2009 07:38

La multi ani "olteanule" :) (Pt ca te "iei" cu toti in gura).

 

Adrian,sa fii sanatos,fericit , sa ai parte numai de lucruri tari si bune in viata! :beer2:

 

@Bodanelu,

Si tu astepti berea aia de la Adrian? Cred ca stam degeaba! :D

Adrian08.04.2009 07:46

Haideti ma pe la mine si va dau cate beri vreti....respectand bugetul :D

 

:(

 

In ultimii ani numa "bucurii" imi face Steaua de ziua mea.

 

Am ajuns sa imi doresc sa fie pauza competitionala in perioada asta :D

The Flyer08.04.2009 07:59

hai,bai,LA MULTI ANI SI MULTA BAFTA! :beer2:

Virgil08.04.2009 07:59

@ Adrian

 

La multi ani pustiule! ;)

Joga Bonito08.04.2009 08:41

La multi ani Adriane!

 

De ziua ta iti doresc un creier nou.

dangeor08.04.2009 09:11

La muli ani Adrian!

Yoyoyoi08.04.2009 10:08

La Multi Ani, Adisor.

 

Sa-mi amintesti cand ne intalnim sa-ti dau cadoul: o cutie de distonocalm :D

Dragoshel08.04.2009 10:32

Yoyoyoi , ia 2 si iti dau eu banii ;)

 

 

Ps: La multi Ani Adriane! :beer2:

bibi8008.04.2009 11:46

Imi calc pe inima.Nu pot sa nu iti urez si eu ceva.Ce imi doresti tu mie sa iti dea Dumnezeu tie,sa iti dai jos ochelarii de cal ,sa inveti sa respecti parerile altora,sa nu te mai dai asa mare ca oricum esti mic.si sa treci pe la farmacie cand vi de la piata sa iti achizitionezi niste calmante ai nevoie de ele crede-ma.La Multi Ani!

LDS08.04.2009 12:39

Îți zic și eu La Mulți Ani Adriene, cu condiția sã mã lași sã zburd liber atunci când se stârnesc polemicile gramaticale cu mdionis :)

Ronnie08.04.2009 12:51

La multi ani Adriane!

danimarcu08.04.2009 21:48

La multi ani,Adrian!

axl11.04.2009 04:38

La multi ani ba Deni. Ce-au trecut anii!

dee11.04.2009 08:17

"Cand un om moare, un capitol nu este sters din carte,ci tradus într-o alta [...]"

La multi ani, Alexis ( 11.04.1988 – 23.03.2008). Stelist si dincolo de moarte!

clausblaus11.04.2009 09:12

La multi ani,Daniel-Ionut!

18 ani?-o zi importanta in viata ta.

Multa sanatate!

Daniel-Ionut11.04.2009 12:00
La multi ani,Daniel-Ionut!

18 ani?-o zi importanta in viata ta.

Multa sanatate!

 

Multumesc :excl:

1on11.04.2009 15:05

La mulți ani și sãnãtate "semi-tizului" Deni și tizului Daniel-Ionuț, care bãnuiesc cã o sã-și ia permisul în viitorul apropiat, și ai grijã ce faci cu el dupã aia pentru cã "toți îs siguri pe ei pânã mor" (n-o zic eu, a zis-o unul dintre ceilalți sãrbãtoriți ai zilei, care nici mãcar nu era atât de "sigur pe el"). Numai bine ambilor! :beer2:

 

 

Aaa... era sã uit: baftã lui Deni, poate reușește și el sã :hump: pânã la urmã, nu doar :wanker:

Lari11.04.2009 15:25

Astazi, regretatul Alexis ar fi implinit 21 de ani... Dumnezeu SA-L IERTE!!!

 

LA MULTII ANI pentru micutZu' Deni, Daniel-Ionut, Oly Brezoi, kalibraman, Dutzzu', Danny, daiana!

 

TOT CE VA DORITI!

MoWeed11.04.2009 15:27

Dumnezeu sa-l odihneasca pe alexis.

 

La multi ani Deni si Daniel-Ionut

micutZu' Deni12.04.2009 11:00
La mulți ani și sãnãtate "semi-tizului" Deni și tizului Daniel-Ionuț, care bãnuiesc cã o sã-și ia permisul în viitorul apropiat, și ai grijã ce faci cu el dupã aia pentru cã "toți îs siguri pe ei pânã mor" (n-o zic eu, a zis-o unul dintre ceilalți sãrbãtoriți ai zilei, care nici mãcar nu era atât de "sigur pe el"). Numai bine ambilor! :beer2:

 

 

Aaa... era sã uit: baftã lui Deni, poate reușește și el sã :hump: pânã la urmã, nu doar :wanker:

 

Ms Mult !!! >:D< La Multi ani si voua de florii !!!! :D La multi ani Daniel Ionut !!! :D

 

@Ion , ce-i ala tiz ??:D

clausblaus12.04.2009 12:50

Sa traiesti Gica!

La multi,multi ani!!!!

1on12.04.2009 13:14

@deni:

Tiz îi ãla care are același nume de botez ca tine.

danimarcu12.04.2009 13:19

La multi ani,Gica ! :beer2:

Gica Chioru12.04.2009 17:50

danimarcu, clausblaus, va multumesc la fel, sa fiti sanatosi si fericiti!

 

«11011121314120»