FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«11314151617120»
john_8625.04.2009 14:54

La multi ani, George!

Virgil25.04.2009 16:30

La multi ani Gigi! La cel putin o suta!

razvan beica01.05.2009 19:40

La multi ani Mihaita !

clausblaus02.05.2009 07:55

La multi ani,cu sanatate,noname_fu!

bodanelu02.05.2009 08:35

La multi ani huligane :D

MoWeed02.05.2009 08:45

La multi ani noname_fu

MoWeed10.05.2009 06:12

La multi ani DelPiero10! Poate dai si tu berea aia odata :D

DelPiero1010.05.2009 12:30

Multumesc.De asemenea,am sa-mi cer scuze pt cei ce ii am in lista de pe forum.Stiu ei de ce.Oricum,Mo,cand vii si u prin Bucuresti,sa-mi zici si mie.Nu-s calic,va fac cinste mah. ;)

MoWeed10.05.2009 12:39
Multumesc.De asemenea,am sa-mi cer scuze pt cei ce ii am in lista de pe forum.Stiu ei de ce

Acu tre sa dai doua beri :alcoholic:

DelPiero1010.05.2009 13:04

Ce vrei,deh,'prietenii' =))

Fane10.05.2009 14:47

Sa traiesti DelPiero10...si cum mah,mergeai pe burta ?

clausblaus10.05.2009 17:39

La multi ani si multa bafta,DelPiero10!!!

Lari12.05.2009 08:37

LA MULTI ANI Guardian si Nyghty!

 

TOT CE VA DORITI!

 

LA MULTI ANI si pentru AU, ilie_stelistu, chilintan, iulia_hd, paullie, si luv_steaua_4_ever.

 

Pentru fete, pupici, pentru baieti: HAI, VALEA LA CUMPARAT SI FACUT CINSTE! :drunk:

MoWeed12.05.2009 10:02

La multi ani Guardian

axl12.05.2009 21:35

La multi ani Jderule, sa ne traiesti!

Lari12.05.2009 22:39

LA MULTI ANI, nene Jderule! Oricati ani ai avea, sa scrii la fel de tinereste!

 

TOT CE-TI DORESTI! :beer2:

 

Toate urarile de bine si de LA MULTI ANI si pentru cae indru, ngabi_1999, Oradeanu, TitusTinco, adriana ababei, 4iuvak, Costy oo7 si sSenK.

MoWeed13.05.2009 06:11

La multi ani Jderule. Sa se indeplineasca tot ce-ti doresti :drunk:

JDERUL13.05.2009 06:35

Multumesc din suflet tuturor celor care m-au felicitat si mi-au urat ,,La multi ani!"azi cand implinesc 50 de viata si marturisesc ca nu exista satisfactie mai mare decat aceea de a te stii inconjurat de prieteni.Sinceritatea si prietenia sunt,din pacate ,doua sentimente pe cale de disparitie in lumea ,,nebuna"de azi cand banul si interesul guverneaza totul.Dar,oricat de multi bani ai avea si oricat de mult ai avansa in atingerea celor ce-ti propui,daca nu ai prieteni,esti singur,totul valoreaza un imens zero.Daca la 50 ani am ajuns unde sunt si ma simt la fel de tanar ca la 20,atunci va rog sa ma credeti ca totul se datoreaza prietenilor,faptului ca totdeauna i-am simtit aproape si in tot ceea ce am intreprins am simtit ca am sustinerea lor.Sinceritatea este sentimentul care sta la temelia prieteniei.Cu bani poti cumpara un tovaras de drum temporar cu care poti avea acelasi scop,dar niciodata un prieten,dupa cum tote averile din lume nu pot compansa pierderea unui prieten.

As vrea sa ofer scuzele mele tuturor celor carora nu le pot multumi ,,in privat"si sa ii asigur ca doar lipsa timpului este motivul.Pentru mine ptietenii sunt PRIETENI! Eu nu am ,,cel mai bun prieten",prieten adevarat" sau alte catalogari de acest gen.Prieten esti,sau nu esti! Prietenia=absolutul! Totul sau nimic!

 

 

Sa ne intalnim pe acest forum si peste 50 ani,sa fim in aceeasi dispozitie ca acum si aveti grija ce-mi urati, ca s-ar putea sa se si intample!

Pana atunci poate ne mai intalnim pe la ,,o bere"ca baietii,la o gluma sau un eveniment fericit :beer2:

 

Va multumesc si va iubesc pe toti,

 

John

(Jderul,cum imi spunea cu vreo 35 ani in urma nea Topi Voinescu) fularsteaua2

 

 

 

bodanelu13.05.2009 06:58

La multi ani Jderule!

Fane13.05.2009 07:00

Sa ne traiesti inca 50 de acum inainte fara reparatii.

Stanici13.05.2009 07:31

La multi ani. Esti de doo ori mai mare ca mine. Inseamna ca tre' sa bei de doo ori mai mult! :alcoholic:

Marius13.05.2009 08:21

La multi ani!

Ronnie13.05.2009 12:32

La mult ani, JDERULE! Sa ai parte numai de bucurii!

Nyghty13.05.2009 15:29
LA MULTI ANI Guardian si Nyghty!

 

TOT CE VA DORITI!

 

LA MULTI ANI si pentru AU, ilie_stelistu, chilintan, iulia_hd, paullie, si luv_steaua_4_ever.

 

Pentru fete, pupici, pentru baieti: HAI, VALEA LA CUMPARAT SI FACUT CINSTE! :drunk:

Multumesc pentru urari,Lari si Jderul! Nu ratez ocazia sa-i mai urez inca o data ,,La Multi Ani!" lui Jderul(sa sarbatoresti asa cum trebuie,si sa nu fi tu cel care adoarme primul la propria aniversare :drunk: )

Virgil13.05.2009 17:32

La multi ani Jderule! Iti doresc sanatate, fericire si sa nu te opresti pana nu termini aceasta prima suta de ani. La sfarsitul ei mai discutam. :beer2:

«11314151617120»