La multi ani, George!
La multi ani, George!
La multi ani Gigi! La cel putin o suta!
La multi ani Mihaita !
La multi ani,cu sanatate,noname_fu!
La multi ani huligane ![]()
La multi ani noname_fu
La multi ani DelPiero10! Poate dai si tu berea aia odata ![]()
Multumesc.De asemenea,am sa-mi cer scuze pt cei ce ii am in lista de pe forum.Stiu ei de ce.Oricum,Mo,cand vii si u prin Bucuresti,sa-mi zici si mie.Nu-s calic,va fac cinste mah. ![]()
Multumesc.De asemenea,am sa-mi cer scuze pt cei ce ii am in lista de pe forum.Stiu ei de ce
Acu tre sa dai doua beri ![]()
Ce vrei,deh,'prietenii' =))
Sa traiesti DelPiero10...si cum mah,mergeai pe burta ?
La multi ani si multa bafta,DelPiero10!!!
LA MULTI ANI Guardian si Nyghty!
TOT CE VA DORITI!
LA MULTI ANI si pentru AU, ilie_stelistu, chilintan, iulia_hd, paullie, si luv_steaua_4_ever.
Pentru fete, pupici, pentru baieti: HAI, VALEA LA CUMPARAT SI FACUT CINSTE! ![]()
La multi ani Guardian
La multi ani Jderule, sa ne traiesti!
LA MULTI ANI, nene Jderule! Oricati ani ai avea, sa scrii la fel de tinereste!
TOT CE-TI DORESTI! ![]()
Toate urarile de bine si de LA MULTI ANI si pentru cae indru, ngabi_1999, Oradeanu, TitusTinco, adriana ababei, 4iuvak, Costy oo7 si sSenK.
La multi ani Jderule. Sa se indeplineasca tot ce-ti doresti ![]()
Multumesc din suflet tuturor celor care m-au felicitat si mi-au urat ,,La multi ani!"azi cand implinesc 50 de viata si marturisesc ca nu exista satisfactie mai mare decat aceea de a te stii inconjurat de prieteni.Sinceritatea si prietenia sunt,din pacate ,doua sentimente pe cale de disparitie in lumea ,,nebuna"de azi cand banul si interesul guverneaza totul.Dar,oricat de multi bani ai avea si oricat de mult ai avansa in atingerea celor ce-ti propui,daca nu ai prieteni,esti singur,totul valoreaza un imens zero.Daca la 50 ani am ajuns unde sunt si ma simt la fel de tanar ca la 20,atunci va rog sa ma credeti ca totul se datoreaza prietenilor,faptului ca totdeauna i-am simtit aproape si in tot ceea ce am intreprins am simtit ca am sustinerea lor.Sinceritatea este sentimentul care sta la temelia prieteniei.Cu bani poti cumpara un tovaras de drum temporar cu care poti avea acelasi scop,dar niciodata un prieten,dupa cum tote averile din lume nu pot compansa pierderea unui prieten.
As vrea sa ofer scuzele mele tuturor celor carora nu le pot multumi ,,in privat"si sa ii asigur ca doar lipsa timpului este motivul.Pentru mine ptietenii sunt PRIETENI! Eu nu am ,,cel mai bun prieten",prieten adevarat" sau alte catalogari de acest gen.Prieten esti,sau nu esti! Prietenia=absolutul! Totul sau nimic!
Sa ne intalnim pe acest forum si peste 50 ani,sa fim in aceeasi dispozitie ca acum si aveti grija ce-mi urati, ca s-ar putea sa se si intample!
Pana atunci poate ne mai intalnim pe la ,,o bere"ca baietii,la o gluma sau un eveniment fericit ![]()
Va multumesc si va iubesc pe toti,
John
(Jderul,cum imi spunea cu vreo 35 ani in urma nea Topi Voinescu) ![]()
La multi ani Jderule!
Sa ne traiesti inca 50 de acum inainte fara reparatii.
La multi ani. Esti de doo ori mai mare ca mine. Inseamna ca tre' sa bei de doo ori mai mult! ![]()
La multi ani!
La mult ani, JDERULE! Sa ai parte numai de bucurii!
LA MULTI ANI Guardian si Nyghty!
TOT CE VA DORITI!
LA MULTI ANI si pentru AU, ilie_stelistu, chilintan, iulia_hd, paullie, si luv_steaua_4_ever.
Pentru fete, pupici, pentru baieti: HAI, VALEA LA CUMPARAT SI FACUT CINSTE!
Multumesc pentru urari,Lari si Jderul! Nu ratez ocazia sa-i mai urez inca o data ,,La Multi Ani!" lui Jderul(sa sarbatoresti asa cum trebuie,si sa nu fi tu cel care adoarme primul la propria aniversare
)
La multi ani Jderule! Iti doresc sanatate, fericire si sa nu te opresti pana nu termini aceasta prima suta de ani. La sfarsitul ei mai discutam. ![]()