FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«11516171819120»
Lari26.05.2009 15:43

LA MULTI ANI, nene Clausblaus! TOT CE-TI DORESHTI!!!

 

Mai ai poze cu capturi impresionante? Hai, oftica-l pe Joga de ziua ta, ca doar n-o sa aiba tupeu sa-ti raspunda! :yes:

 

LA MULTZI ANI!!! :beer2:

 

La Multi Ani si pentru mai putin cunoscutii (e doar o chestiune de moment, da???) stelista, anna, Snagle, baiat_dulce2008, carol_cornel, cashutzu, kopke87, piratc, macicanov.

danimarcu26.05.2009 17:06

La multi ani sarbatoritilor zilei! :beer2:

clausblaus26.05.2009 17:08

@MoWeed & bodanelu

Va multumesc,pentru urari si va doresc multa sanatate,ca-i mai buna decat toate!

@Lari

Iti multumesc si tie,Lari si sper ca urarile de bine sa vi se intoarca inmiit!

Si da,mai am ceva poze!Mai "bag" una,cu cele mai multe specimene de somn,capturate la o singura iesire.

claudia_001.jpg

Nyghty26.05.2009 17:23

La Multi Ani clausblaus! Si...felicitari pentru ,,captura"!

clausblaus26.05.2009 17:40

Multumesc Nyghty!Multa bafta si tie!

Lari27.05.2009 01:14

LA MULTI, MULTI ANI NICKSTELIST SI DUPA MOARTE!!!

Dragoshel28.05.2009 04:54

LA MULTI ANI Stanici(26), mecarm(34), SteauaToronto(20), rybock(34), Stelistu @nonim(19), clau_sibiu(20), dr.cipry(22), I-CREATUL(16) fericire, sanatate, etc

Bodanel28.05.2009 05:36

La multi ani tuturor.

MoWeed28.05.2009 05:58

La multi ani :drunk::alcoholic:

Azzidutza28.05.2009 06:10

La multi ani Staniciule....sa bei cat mai mult :bananadance:

bodanelu28.05.2009 07:14

Stanici... La multi ani!

Fane28.05.2009 07:49

La muti ani Stanici si SteauaToronto.

ninutza28.05.2009 07:52

La multi ani Stanici.

Nyghty28.05.2009 08:14

La Multi Ani Stanici si SteauaToronto! :beer2:

Virgil28.05.2009 08:50

La multi ani lui SteauaToronto, unul dintre cei mai buni colaboratori de pe fcs.ro! Sanatate, fericire si viata lunga! Stelist 100%!

 

La multi ani lui Doru Stanici, un stelist mult prea adevarat! Ii doresc organism de otel in lupta cu bautura, sa-l iubeasca fetele (pana la epuizare) si sa nu se opreasca pana nu termina aceasta prima suta de ani! Hai Steaua!

Stanici28.05.2009 08:58

DA DAAAA!

DelPiero1028.05.2009 09:04

La Multi Ani Stanici. :beer2:

korynna28.05.2009 09:28

La Multi Ani, Stanici!

O sa beau o vodka in cinstea ta si ca a castigat Barca :drunk:

La Multi Ani tuturor celor pe care i-am ratat pana acum :D si celor care isi serbeaza ziua azi!

Adrian28.05.2009 10:00

La multi ani la huliganul care este si porc :D

Ronnie28.05.2009 10:38

La multi ani baieti!

Azzido28.05.2009 11:31

traiasca baietii !

Stanici, daaaa, daaaa...sa s.... de ziua ta :D

Lari28.05.2009 12:32

LA MUUUULTZI AAANNNIIII, Staniciuleee!!!!

 

Doamne, cat cred c-o sa se bea azi... :no:

 

LA MULTI ANI, VIATA LUNGA, si FORTA-N GATLEJ si-n PLAMANI lui SteauaToronto!!!

 

SA NE TRAITI, baieti!!! :beer2:

axl28.05.2009 12:37

'Te-n cur m-am'mare, sa traiesti!

bodanelu28.05.2009 12:41

Dorel huligan?:D

clausblaus28.05.2009 15:11

La multi ani,tuturor!!!

:steag_cruce_invers:

«11516171819120»