FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«11617181920120»
danimarcu28.05.2009 20:44

La multi ani lui Stanici si SteauaToronto! :beer2:

Desi cred ca sunteti amandoi mamuci la ora asta...

Azzido29.05.2009 01:30

s-a facut muci Dolel

am avut eu grija de asta :D

Stanici29.05.2009 05:53

Niste scarbe. Ne-am imbatat si am stabilit. In vara asta evadam un weekend la mare numai noi, pramatiile masculine.

Dragoshel31.05.2009 07:32

LA MULTI ANI Padrese(25)

Fane31.05.2009 07:34

La multi ani Padrese :thumbsup:

MoWeed31.05.2009 07:40

La multi ani Padrese!

Nyghty31.05.2009 09:02

La Multi Ani Padrese!

Ronnie31.05.2009 10:06

La multi ani Padrese!

Lari31.05.2009 10:58

Sa traiasca nenea Padreeesssseeeee!!!! :beer2:

 

Hai, asa de ziua ta, faci cinste c-un articol? ;)

 

LA MULTI ANI si pentru KolloSal!

Virgil31.05.2009 16:34

LA MULTI ANI, Padrese!

Ronnie01.06.2009 12:10

La multi ani, bai puradeilor! :D

Lari02.06.2009 21:14

LA MULTI, MULTI ANI toc71toc!!! Si MULTUMIM DIN INIMA pentru superbele galerii foto pe care le-ai postat dea lungul timpului! :worthy:

 

Cum in cursul anului faci tu cinste, astazi ar trebuie sa te cinstim noi pe tine! :beer2:

 

LA MULTI ANI!!!

 

Un LA MULTI SPECIAL si pentru blackyank, Maresal si Anjin! :beer2:

 

SA NE TRAIASCA si rogozea, tea_steaua4ever, wittman, rebe, CRonaldo19, cr3us si Radu-Radoi!!!

Azzido03.06.2009 08:04

La multi ani blackyank(23), Maresal(26), toc71cc(38)

Nyghty03.06.2009 08:25

La Multi Ani blackyank,Maresal,toc71cc! :drunk:

razvan beica06.06.2009 09:06

La multi ani Lia ! ... sa fi sanatoasa si fericita

Azzido07.06.2009 10:01

La multi ani, Steaua !

:steag_cruce_invers::yeahh:

Fane07.06.2009 10:09
LA MULTI ANI Steaua !!!
The Game07.06.2009 10:18
LA MULTI ANI STEAUA!
MoWeed07.06.2009 10:56
LA MULTI ANI Steaua
Adrian07.06.2009 11:03
La multi ani Steaua si stelistilor adevarati!
1on07.06.2009 11:20

La mulți ani nouã!

Lari07.06.2009 12:23
LA MULTI ANI, S-T-E-A-U-A!!!
bodanelu07.06.2009 12:43

la multi ani!

STARforce07.06.2009 12:49

La Multi Ani Steaua si la anul' sa sarbatorim si mai frumos!

maye07.06.2009 12:52

La multi ani noua!

«11617181920120»