FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«11819202122120»
Adrian17.06.2009 11:19

Asa va trag cate un warn la amandoi daca mai continuati offtopicul asta...

 

Bah! Injurati-va pe privat asa cum fac eu cu redondo!

Ce Dumnezeu! Nu puteti fi civilizati ca noi? :D

emerson fittipaldi17.06.2009 11:20

 

 

@ bodanelu

 

Atunci taci si inoata. forzateaua

bodanelu17.06.2009 11:22

nu cred ca ai vreo autoritate sa`mi zici ce sa fac ;)

Adrian17.06.2009 11:23

Inca un mesaj...hai, inca un offtopic. Va rog!

MoWeed17.06.2009 11:28

Offtopic :D

Lari17.06.2009 11:48
La mulți ani și la cât mai multã inspirație! :D

 

MULTZAM!

 

Si eu tie tot inspiratie iti doresc! :notangel:

 

:beer2:

1on17.06.2009 12:25

Eram sigur :))

korynna17.06.2009 12:34

La Multi Ani, Lari!

Sa petreci bine si sa nu te schimbi niciodata! :)

Lari17.06.2009 12:40

Saru'mana! :kisstogether:

 

Atata vreme cat vor exista "huligani" ca tine si ca mai stim noi cine, nicio sansa!

 

Sa-mi traiti si voi mie! :beer2:

Azzido17.06.2009 13:50

Sa ne traiesti, Lari ! :yes:

 

Lari17.06.2009 14:02

Sa ne traiesti, Azzido! :yes:

clausblaus17.06.2009 17:12

La multi ani,Lari!

La mai multi si la mai multe!!!!(bani,femei)

Lari17.06.2009 19:30

@Clausblaus

Muuultzam, nene!

 

De obicei, oamenii ureaza ceea ce-ti doresc ei. Bine ca stiu ce sa-ti urez eu de ziua ta, la anul'. :D

 

:beer2:

MoWeed17.06.2009 19:43

Tu ce cauti pe forum Lari? Cum naiba de nu esti la baut? :D

maye17.06.2009 20:23

are wireless :D

Lari17.06.2009 21:09
Tu ce cauti pe forum Lari? Cum naiba de nu esti la baut? :D

 

Am baut acas', am baut la terasa, am baut acasa, am baut la terasa si am ajuns sa beau iar acas'.

 

Acu' as vrea sa termin articolu' de fiecare joi, dar nu cre'c-o sa reusesc in seara asta.

 

(Asta cu nu cred am zis-o de ochii mahãrilor, ca n-am nicio sansa sa termin ce-am de spus acolo la cata bere si la cat vin am gâlgâit...)

 

Inca o data, MULTZAM LA TOATA LUMEA PENTRU URARI! :worthy:

Nyghty18.06.2009 07:35

La Multi Ani,Lari(scuze de intarziere,dar mai bine acum decat niciodata...sper)!

axl18.06.2009 07:57

Ce, a fost ziua lu Lari? Sa traiasca!

Lari18.06.2009 08:51

Multzam, Nyghty!

 

Multzam, Axl!

 

:beer2:

Lari23.06.2009 13:36

LA MULTI, MULTI ANI, luv`Dica ing3lash!!! :beer2:

 

 

Lari27.06.2009 11:56

LA MULTI ANI, Ady_Ultras!

MoWeed29.06.2009 06:48

La multi ani Robinson Rufay Zapata! (userul nu jucatorul :D )

Virgil29.06.2009 08:03

La multi ani Dulcicutza! Azi e ziua ta norocoasa. :P

Lari29.06.2009 10:07

LA MULTI ANI, Robinson Rufay Zapata!!!!

Robinson Rufay Zapata29.06.2009 10:35

Da da , va multumesc. Va astept sa va cinstesc pe viu. Pana atunci doar prin :beer2:

«11819202122120»