Asa va trag cate un warn la amandoi daca mai continuati offtopicul asta...
Bah! Injurati-va pe privat asa cum fac eu cu redondo!
Ce Dumnezeu! Nu puteti fi civilizati ca noi? ![]()
Asa va trag cate un warn la amandoi daca mai continuati offtopicul asta...
Bah! Injurati-va pe privat asa cum fac eu cu redondo!
Ce Dumnezeu! Nu puteti fi civilizati ca noi? ![]()
@ bodanelu
Atunci taci si inoata. ![]()
nu cred ca ai vreo autoritate sa`mi zici ce sa fac ![]()
Inca un mesaj...hai, inca un offtopic. Va rog!
Offtopic ![]()
La mulți ani și la cât mai multã inspirație!![]()
MULTZAM!
Si eu tie tot inspiratie iti doresc! ![]()
![]()
Eram sigur ![]()
La Multi Ani, Lari!
Sa petreci bine si sa nu te schimbi niciodata! ![]()
Saru'mana! ![]()
Atata vreme cat vor exista "huligani" ca tine si ca mai stim noi cine, nicio sansa!
Sa-mi traiti si voi mie! ![]()
Sa ne traiesti, Lari ! ![]()
Sa ne traiesti, Azzido! ![]()
La multi ani,Lari!
La mai multi si la mai multe!!!!(bani,femei)
@Clausblaus
Muuultzam, nene!
De obicei, oamenii ureaza ceea ce-ti doresc ei. Bine ca stiu ce sa-ti urez eu de ziua ta, la anul'. ![]()
![]()
Tu ce cauti pe forum Lari? Cum naiba de nu esti la baut? ![]()
are wireless ![]()
Tu ce cauti pe forum Lari? Cum naiba de nu esti la baut?![]()
Am baut acas', am baut la terasa, am baut acasa, am baut la terasa si am ajuns sa beau iar acas'.
Acu' as vrea sa termin articolu' de fiecare joi, dar nu cre'c-o sa reusesc in seara asta.
(Asta cu nu cred am zis-o de ochii mahãrilor, ca n-am nicio sansa sa termin ce-am de spus acolo la cata bere si la cat vin am gâlgâit...)
Inca o data, MULTZAM LA TOATA LUMEA PENTRU URARI! ![]()
La Multi Ani,Lari(scuze de intarziere,dar mai bine acum decat niciodata...sper)!
Ce, a fost ziua lu Lari? Sa traiasca!
Multzam, Nyghty!
Multzam, Axl!
![]()
LA MULTI, MULTI ANI, luv`Dica ing3lash!!! ![]()
LA MULTI ANI, Ady_Ultras!
La multi ani Robinson Rufay Zapata! (userul nu jucatorul
)
La multi ani Dulcicutza! Azi e ziua ta norocoasa. ![]()
LA MULTI ANI, Robinson Rufay Zapata!!!!
Da da , va multumesc. Va astept sa va cinstesc pe viu. Pana atunci doar prin ![]()