FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«12021222324120»
Virgil17.07.2009 19:22

E incorect sa alegi un nume stadionului dintre numele fostilor slujitori ai Stelei. Dupa parerea mea stadionul ar trebui sa poarte numele celui care a infiintat acest club de fotbal, general Mihail Lascar.

Dar cel mai bine e tot cum e acum, stadionul Steaua sau Tempul Fotbalului Romanesc.

NicoSoulSteaua20.07.2009 18:43
@ Lari

 

Doamne fereste!. Il apreciez pe Dionis. Ii doresc la multi ani si multa sanatate. Dublate de noroc la bani si succes la femei. :beer2:

 

LA MULTI ANI NicoSoulSteaua! Sanatate, fericire, copii frumosi. :beer2:

 

 

multumesc

Virgil21.07.2009 06:51

Cu multa placere. :yes:

MoWeed25.07.2009 21:05

La multi ani armanovici

Virgil26.07.2009 09:28

LA MULTI ANI Armanovici! Sanatate si sa nu te opresti pana nu termini suta de ani pe care ai inceput-o! :)

Lari28.07.2009 23:54

LA MULTI ANI, Dany's!!! :beer2:

MoWeed29.07.2009 07:54

La multi ani Dany's

Ronnie29.07.2009 10:24

La multi ani ma! :D

Virgil04.08.2009 05:13
:beer2: La Multi Ani Joga Bonito! Fericire si viata lunga! :D
NicoSoulSteaua04.08.2009 05:48

La multi ani Joga ! :kisstogether:

Fane04.08.2009 06:59

La multi ani Joga...si fir intins :thumbsup:

Daniel-Ionut04.08.2009 07:12

La Multi Ani Joga Bonito! :yes:

ady_ultras04.08.2009 07:19

La Multi Ani JB :)

bodanelu04.08.2009 08:14

La multi ani joaca frumoasa.

Stanici04.08.2009 08:16

Hai sa traiesti, tigane!

MoWeed04.08.2009 08:49

La multi ani mah

Ronnie04.08.2009 20:28

La multi ani JB! :)

dee04.08.2009 20:46

@joga

 

La multi ani, Vlade!

de la mine pt tine, o dedicatie

:

Fane05.08.2009 12:03

La multi ani rezistenta_ultras,sa ne traiesti cu tot cu Nucleo :beer2:

ninutza05.08.2009 12:10

La multi ani rezistenta_ultras :*

Nyghty05.08.2009 14:26

La Multi Ani,rezistenta-ultras! :drunk:

rezistenta_ultras06.08.2009 11:59

multumesc pentru urari,fani si fane...

 

multumesc de asemenea celor de la b.u.g mafia ca au ales sa lanseze "cu talpile arse" in semn de respect,de ziua mea si bunului Dumnezeu pentru ca mi-a dat puterea sa provoc un cutremur in Romania cu puterea mintii...tot cadou de ziua mea.

 

sa ne auzim cu bine!

korynna06.08.2009 13:18

La Multi Ani, domnu' profesor! La multi ani porno :))))

 

dee07.08.2009 03:40
multumesc pentru urari,fani si fane...

 

multumesc de asemenea celor de la b.u.g mafia ca au ales sa lanseze "cu talpile arse" in semn de respect,de ziua mea si bunului Dumnezeu pentru ca mi-a dat puterea sa provoc un cutremur in Romania cu puterea mintii...tot cadou de ziua mea.

sa ne auzim cu bine!

 

vrei sa spui cutremur la nivel interior, adica la nivelul propriei tale constiinte care s-a mai luminat :-)

La multi ani, Adrian!

rezistenta_ultras07.08.2009 08:04

multumesc fetelor.

e o enigma pentru mine,care dintre voi 3 ma iubeste cel mai mult.

«12021222324120»