E incorect sa alegi un nume stadionului dintre numele fostilor slujitori ai Stelei. Dupa parerea mea stadionul ar trebui sa poarte numele celui care a infiintat acest club de fotbal, general Mihail Lascar.
Dar cel mai bine e tot cum e acum, stadionul Steaua sau Tempul Fotbalului Romanesc.
