Stanici te `ubeste cel mai mult ![]()
Stanici te `ubeste cel mai mult ![]()
Hai la multi ani Ovidiu si Alina!
La multi ani forever_STEAUA(27), SSK(25), metzzz(22), john_86(23)
La mulți ani tuturor, cu precãdere celor care își doresc foarte mulți.
La multi ani tuturor : forever_STEAUA(27), SSK(25), emmynem(30), metzzz(22), Printisor(22), john_86(23), trimut(31), BNQ(21)
LA MULTI, MULTI ANI, Ovidiule!
Sa dea Dumnezeu sa bei in cinstea ta si peste 100 de ani, la fel de sanatos, voios si echilibrat! ![]()
LA MULTI, MULTI ANI si fostei securiste a sitului, Steaua_Forever! ![]()
LA MULTI, MULTI ANI si lui John_86 si lui Metzzz, BNQ si Trimut! ![]()
Sa traiasca toti sarbatoritii si sa bea fiecare cate pahare reprezinta varsta pe care au implinit-o ![]()
La multi ani celui mai batran utilizator al forumului: mikenisme(101) !
LA MULTI ANI mikenisme(101) multa sanatate si numai impliniri....si sa primesti cel mai frumos cadou in seara aceasta, victorie impotriva lui CFR....
LA MULTI ANI Tz3pI(21) sa fii iubit si sa iti traiasca catelul ![]()
La multi ani Tz3pi,sa cresti mare si voios ! ![]()
La multi ani Tz3pi
La multi ani teposule
La multi ani Tz3pi.
Sa ne traiesti Tz3posule.
La multi ani Tzeposule! Sanatate si viata lunga!
La Multi Ani,Tz3pi!
Tepi. Daaa-daaa!
Mersi la toti pentru urari! ![]()
LA MULTI ANISORI Tz3pi....ziua de azi sa iti ofere numai bucurii si sa ne traiesti multi ani fericiti...
Mersi Ally_stelista.
La multi ani Dragoshel, sa ne traiesti !!!
La multi ani bah, multi mai sunteti... tepi, dragoselu, cand vine berea?
Am dat berea, dar daca tu nu ai fost... ![]()
La multi ani Dragoshel. Sa vinzi Dacia ca sa dai de baut ![]()