FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«12122232425120»
Fane07.08.2009 08:16

Stanici te `ubeste cel mai mult :thumbsup:

axl07.08.2009 21:03

Hai la multi ani Ovidiu si Alina!

MoWeed07.08.2009 21:26

La multi ani forever_STEAUA(27), SSK(25), metzzz(22), john_86(23)

LDS08.08.2009 01:24

La mulți ani tuturor, cu precãdere celor care își doresc foarte mulți.

Fane08.08.2009 09:48

La multi ani tuturor : forever_STEAUA(27), SSK(25), emmynem(30), metzzz(22), Printisor(22), john_86(23), trimut(31), BNQ(21)

Lari08.08.2009 11:17

LA MULTI, MULTI ANI, Ovidiule! :beer2: Sa dea Dumnezeu sa bei in cinstea ta si peste 100 de ani, la fel de sanatos, voios si echilibrat! :yes:

 

LA MULTI, MULTI ANI si fostei securiste a sitului, Steaua_Forever! :beer2:

 

LA MULTI, MULTI ANI si lui John_86 si lui Metzzz, BNQ si Trimut! :beer2:

Dragoshel08.08.2009 18:46
forever_STEAUA(27), SSK(25) LA MULTI ANI!!
Nyghty08.08.2009 19:02

Sa traiasca toti sarbatoritii si sa bea fiecare cate pahare reprezinta varsta pe care au implinit-o :drunk:

**alex**09.08.2009 10:09

La multi ani celui mai batran utilizator al forumului: mikenisme(101) !

Ally_stelista09.08.2009 13:16

LA MULTI ANI mikenisme(101) multa sanatate si numai impliniri....si sa primesti cel mai frumos cadou in seara aceasta, victorie impotriva lui CFR....

Dragoshel10.08.2009 07:14

LA MULTI ANI Tz3pI(21) sa fii iubit si sa iti traiasca catelul :D

NicoSoulSteaua10.08.2009 07:30

La multi ani Tz3pi,sa cresti mare si voios ! :kisstogether:

MoWeed10.08.2009 07:32

La multi ani Tz3pi

bodanelu10.08.2009 08:07

La multi ani teposule

ninutza10.08.2009 09:24

La multi ani Tz3pi.

Fane10.08.2009 09:36

Sa ne traiesti Tz3posule.

Virgil10.08.2009 09:42

La multi ani Tzeposule! Sanatate si viata lunga!

Nyghty10.08.2009 10:30

La Multi Ani,Tz3pi!

Stanici10.08.2009 12:33

Tepi. Daaa-daaa!

Tz3pI10.08.2009 12:38

Mersi la toti pentru urari! :drunk:

Ally_stelista10.08.2009 13:12

LA MULTI ANISORI Tz3pi....ziua de azi sa iti ofere numai bucurii si sa ne traiesti multi ani fericiti...

Tz3pI11.08.2009 21:22

Mersi Ally_stelista.

 

La multi ani Dragoshel, sa ne traiesti !!!

Marius11.08.2009 21:29

La multi ani bah, multi mai sunteti... tepi, dragoselu, cand vine berea?

Tz3pI11.08.2009 21:38

Am dat berea, dar daca tu nu ai fost... :)

MoWeed12.08.2009 00:32

La multi ani Dragoshel. Sa vinzi Dacia ca sa dai de baut :alcoholic:

«12122232425120»