FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«11920212223120»
Ronnie29.06.2009 15:34

La multi ani mah!:)

Robinson Rufay Zapata29.06.2009 18:15

Sa traiesti mah! :D

ady_ultras01.07.2009 08:57
LA MULTI ANI, Ady_Ultras!

merci :*

Lari02.07.2009 23:42

Sa traiasca tanti M@rmota!!! :beer2:

bodanelu03.07.2009 04:55

LA multi ani Raluca!

Fane03.07.2009 06:46

La multi ani M@rmoto :P

Virgil03.07.2009 06:54

La multi ani M@rmoțico! Sa nu te oprești pânã nu termini suta asta de ani. ªi sã fii sãnãtoasã și frumoasã și devreme acasã. :D

Dragoshel03.07.2009 07:24

La Multi Ani!

M@rmota03.07.2009 11:52

Va multumesc mult pentru urari!

 

:) a fost o surpriza placuta sa le primesc.

MoWeed03.07.2009 12:09

La multi ani

Lari04.07.2009 12:06

LA MULTI ANI, buey Flinte!!! :beer2:

bodanelu04.07.2009 13:29

La multi ani domn' redactor Flint.

Flint05.07.2009 13:12
La multi ani domn' redactor Flint.

 

Dumneavoastra am sa va dau o bere si de la pariu. Doamne ajuta! :beer2:

 

 

LA MULTI ANI, buey Flinte!!! :beer2:

 

Noi sa fim sanatosi :beer2::clap::steagcruce:

Lari12.07.2009 19:41

Astristule, LA MULTI ANI, bre!!! :beer2:

Maye13.07.2009 10:34

La multi ani alexynho ! :beer2:

Lari13.07.2009 11:16

LA MULTI ANI, Alexynho!!! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Klassen!!! :beer2:

 

 

 

Dany's13.07.2009 11:21

LA MULTI ANI, Alexynho!!! :beer2: Sa ti se implineasca dorinta, si tie, si mie si tuturor..

 

LA MULTI ANI, Klassen!!! :happy:

 

**alex**14.07.2009 19:27

Mah, am si eu o intrebare: johnny stelistu face 20 sau 21 de ani ? :))

NicoSoulSteaua14.07.2009 19:35

cred ca sunt gemeni,iar 20 si 21 reprezinta de fapt minutele intre contul johnnystelistu si johnystelistu' :look:

parerea mea...care este :ce_oameni:

Lari15.07.2009 14:54

LA MULTI ANI, mdionis!!! :beer2:

 

(Chiar daca Virgil, LDS si Joga Bonito o sa-mi traga niste capace pe chestia asta :whistle: )

Virgil17.07.2009 05:24

@ Lari

 

Doamne fereste!. Il apreciez pe Dionis. Ii doresc la multi ani si multa sanatate. Dublate de noroc la bani si succes la femei. :beer2:

 

LA MULTI ANI NicoSoulSteaua! Sanatate, fericire, copii frumosi. :beer2:

Lari17.07.2009 12:20

Astazi ar fi fost ziua lui Ion Alecsandrescu!

 

FIE-TI AMINTIREA BINECUVANTATA, SFINXULE!!!

Adrian17.07.2009 12:25

Odihneste-te in pace nea Ioane! Nu te vom uita niciodata!

Maye17.07.2009 12:28

Odihneste-te in pace Sfinxule!

ady_ultras17.07.2009 12:42

Odihneasca-se in pace, stadionul din Ghencea ar trebui sa-i poarte numele, este cel mai important om din istoria Stelei

«11920212223120»