La multi ani mah!![]()
La multi ani mah!![]()
Sa traiesti mah! ![]()
LA MULTI ANI, Ady_Ultras!
merci :*
Sa traiasca tanti M@rmota!!! ![]()
LA multi ani Raluca!
La multi ani M@rmoto ![]()
La multi ani M@rmoțico! Sa nu te oprești pânã nu termini suta asta de ani. ªi sã fii sãnãtoasã și frumoasã și devreme acasã. ![]()
La Multi Ani!
Va multumesc mult pentru urari!
a fost o surpriza placuta sa le primesc.
La multi ani
LA MULTI ANI, buey Flinte!!! ![]()
La multi ani domn' redactor Flint.
La multi ani domn' redactor Flint.
Dumneavoastra am sa va dau o bere si de la pariu. Doamne ajuta! ![]()
LA MULTI ANI, buey Flinte!!!![]()
Noi sa fim sanatosi ![]()
![]()
![]()
Astristule, LA MULTI ANI, bre!!! ![]()
La multi ani alexynho ! ![]()
LA MULTI ANI, Alexynho!!! ![]()
LA MULTI ANI, Klassen!!! ![]()
LA MULTI ANI, Alexynho!!!
Sa ti se implineasca dorinta, si tie, si mie si tuturor..
LA MULTI ANI, Klassen!!! ![]()
Mah, am si eu o intrebare: johnny stelistu face 20 sau 21 de ani ? ![]()
cred ca sunt gemeni,iar 20 si 21 reprezinta de fapt minutele intre contul johnnystelistu si johnystelistu' ![]()
parerea mea...care este ![]()
LA MULTI ANI, mdionis!!! ![]()
(Chiar daca Virgil, LDS si Joga Bonito o sa-mi traga niste capace pe chestia asta
)
@ Lari
Doamne fereste!. Il apreciez pe Dionis. Ii doresc la multi ani si multa sanatate. Dublate de noroc la bani si succes la femei. ![]()
LA MULTI ANI NicoSoulSteaua! Sanatate, fericire, copii frumosi. ![]()
Astazi ar fi fost ziua lui Ion Alecsandrescu!
FIE-TI AMINTIREA BINECUVANTATA, SFINXULE!!!
Odihneste-te in pace nea Ioane! Nu te vom uita niciodata!
Odihneste-te in pace Sfinxule!
Odihneasca-se in pace, stadionul din Ghencea ar trebui sa-i poarte numele, este cel mai important om din istoria Stelei